Аксесуари для барабанних паличок

Показати
Сортування
Код товару: 44022
41 грн.
Код товару: 44013
41 грн.
Код товару: 44009
41 грн.
Код товару: 44005
41 грн.
Код товару: 44073
55 грн.
Код товару: 44068
163 грн.
Код товару: 44063
163 грн.
Код товару: 44048
163 грн.
Код товару: 44044
163 грн.
Код товару: 44034
163 грн.
Код товару: 44031
163 грн.
Код товару: 44058
36 грн.
Немає в наявності
Аксесуари для барабанних паличок

Аксесуари для барабанних паличок

Музиканти-барабанщики звикли, що палички – матеріал витратний, і особливо шкодувати їх не варто. Такий підхід виправданий доступністю цін і великою кількістю моделей від різних брендів. Головними в грі залишаються експресія, технічність і драйв. А палички можна замінювати хоч після кожної репетиції.

І так було до появи на ринку дорогих моделей з синтетичних матеріалів, що володіють відмінною балансуванням і високим запасом міцності, зокрема барабанних паличок фірми Ahead. Ці аксесуари полюбили відразу і гаряче - » ахедами " грають рік Аллен (Def Leppard) і Ларс Ульріх (Metallica), а число любителів цього бренду обчислено десятками тисяч музикантів з усього світу.

Аксесуари для барабанних паличок

Унікальність і особливості паличок:

  • синтетичні матеріали виготовлення; 
  • легкість;
  • контроль і баланс;
  • міцність.

Але головна фішка-розбірна конструкція, завдяки чому палички служать безкомпромісно довше, багаторазово окупаючи вкладені витрати на покупку. Однією з останніх новинок бренду є палички Double Dipper зі змінними стрижнями і нековзними алюмінієвими ручками. Але і в інших "демократичних" моделях передбачений механізм компенсації вібрацій, що не поступається природного компресії дерев'яних паличок. Для комплексної покупки витратних і потрібних дрібниць для гри на барабанах ознайомтеся з розділом «Набори аксесуарів для ударних»

Вибір і покупка аксесуарів для барабанних паличок

У Музлайн ви можете вибрати і купити аксесуари до барабанних паличок 

  • змінні силіконові головки;
  • знімні стрижні для розбірних паличок.

Асортимент аксесуарів для барабанних паличок включає запчастини будь-яких розмірів і модифікацій, від легких джазових до важких і м'ясистих фатальних моделей:

Аксесуари для барабанних паличок - Muzline.ua

Щоб не помилитися вибором, до кожної пари барабанних паличок Ahead прикладена інструкція-таблиця сумісних аксесуарів, а для повного комфорту рекомендуємо купити рукавички для барабанщиків.

Сервіс Музлайн-все для вільної творчості наших клієнтів

Для нас немає дрібниць, оскільки ми розуміємо, що гра на музичному інструменті це процес, який не сприймає побутових негараздів або незручностей. Неважливо, що ви купуєте – дорогу барабанну установку, або дешеву пару паличок. З однаковою увагою і ретельністю ставимося до будь-якої покупки, а професійні консультації онлайн і за телефонами, доброзичлива цінова політика і доставка покупки швидко в будь-яку область країни роблять покупки в Muzline приємним і комфортним процесом.

Читати повністю