Аксесуари для клавішних інструментів

Показати
Сортування
Код товару: 60856
640 грн. 400 грн.
Код товару: 84755
756 грн. 529 грн.
Код товару: 88470
800 грн.
Код товару: 60855
800 грн.
Код товару: 43041
1 230 грн.
Код товару: 78802
1 967 грн.
Код товару: 68802
2 108 грн.
Код товару: 89976
3 276 грн. 2 293 грн.
Код товару: 56938
2 680 грн.
Аксесуари для клавішних інструментів

Аксесуари для клавішних інструментів в магазині МузЛайн

Клавішні музичні інструменти-це не тільки акустичні фортепіано та роялі. Сьогодні в цю категорію входять електронні пристрої - синтезатор, міді-клавіатури, Цифрові піаніно. Ці інструменти мають специфічну конструкцію і принцип роботи, відмінний від того, як функціонують акустичні клавішні, - і для повноцінної роботи вимагають використання ряду аксесуарів. 

Аксесуари для клавішних інструментів це, перш за все:

  • адаптери живлення;
  • педалі сустейна;
  • кришки і підставки;
  • засоби догляду;
  • запасні деталі 

і багато іншого, в тому числі плати розширення та програмне забезпечення

Аксесуари для синтезаторів, цифрових піаніно, роялів, акордеонів

Адаптери і педалі традиційно входять в комплект дорогих цифрових піаніно і синтезаторів, а решта аксесуари для клавішних інструментів можна купити окремо. Ціна більшості з них не висока і залежить від бренду виробника. Фірмові аксесуари дорожче аналогів, виготовлених менш відомими компаніями, але при цьому надійніше і довговічніше, так як виробляються за патентованою технологією з дотриманням стандартів якості та безпеки. 

Види і використання аксесуарів для клавішних інструментів

Педаль сустейна-невід'ємний атрибут цифрового піаніно і концертного синтезатора. Це зовнішній підключається пристрій, за допомогою якого музикант може управляти сустейном і реверберацією. Виконує функцію правої педалі акустичного фортепіано. 

За своєю суттю і призначеним для користувача параметрам електронна педаль практично нічим не відрізняється від педалі акустичного інструменту. Дорогі моделі такого пристрою реагують на ступінь натискання, мають плавний хід і пружну віддачу. Вони забезпечують реалістичність відчуттів і зводять нанівець різницю між живим і цифровим піаніно

Блоки живлення і адаптери-аксесуари принципово незамінні. Вони відповідають за харчування і коректну роботу інструменту. Дешеві моделі мережевих адаптерів видають характерний шум і надзвичайно сприйнятливі до стрибків мережевої напруги. Більш дорогі фірмові адаптери захищені від перепадів мережі і в цілому більш довговічні. Традиційно в комплекті з інструментом поставляється стандартний адаптер, однак якщо інструмент можна підключити до ПК за допомогою інтерфейсу USB або живити від батарейок - адаптер потрібно буде купувати окремо. 

Знімні Кришки для відсіків, кріплення, тримачі і запасні панелі - витратні комплектуючі, які можуть знадобитися при ремонті інструменту. Відомо, що саме знімні деталі - слабке місце будь-якого музичного інструменту. Вони губляться, пошкоджуються, деформуються і ламаються в процесі експлуатації, а значить вимагають заміни. На щастя, це ніяк не впливає на якість звучання інструменту. 

Аксесуари для клавішних інструментів

Засоби догляду за клавішним інструментом - це рідкі поліролі, спері-антистатики і спеціальні серветки для видалення пилу. З їх допомогою можна:

  • очистити поверхню інструменту від забруднень;
  • створити захисний шар;
  • регулювати вологість дерева (якщо корпус інструменту дерев'яний);
  • навести глянець на лакованій поверхні. 

Серветки для догляду за корпусом інструменту виготовляються зі спеціальної м'якої тканини, яка збирає пил, не залишає ворсу і розлучень. У комплексі ці засоби дозволяють підтримувати естетичний вигляд інструменту і піклуватися про його чистоту і робочому стані. 

Вибір і покупка аксесуарів для клавішних інструментів в Музлайн

Серйозне ставлення до музичного інструменту вимагає регулярного його обслуговування, своєчасного ремонту і періодичного косметичного догляду. Аксесуари для клавішних інструментів, які допоможуть вам у цьому, можна купити в магазині Музлайн. У нас представлені найпопулярніші моделі педалей сустейна, блоків живлення для цифрових піаніно, міді-клавіатур, синтезаторів від відомих виробників. Крім того, в асортименті - комплектуючі та запасні деталі для ремонту інструментів і засоби догляду за корпусом і клавіатурою. На всі товари поширюється офіційна гарантія. 

Магазин Музлайн надає покупцям послуги консультацій та оперативної доставки замовлень по території Києва та України протягом 1-2 днів. Оформити замовлення можна на сайті. 

Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах і будьте в курсі новин світу музичних інструментів, акцій, знижок і спеціальних пропозицій для постійних покупців!

Читати повністю
// //