Аксесуари для мікрофонів

Показати
Сортування
Код товару: 85624
34 грн.
Код товару: 55820
369 грн.
Код товару: 60876
451 грн.
Код товару: 72487
558 грн. 458 грн.
Код товару: 60875
488 грн.
Код товару: 55823
491 грн.
Аксесуари для мікрофонів

Аксесуари для мікрофонів в магазині МузЛайн

Робота зі звуком - це область професійної діяльності, яка вимагає використання якісного обладнання та аксесуарів. В даному випадку, аксесуари - це ті "дрібниці", які надають непомітне, але істотний вплив на кінцеву якість продукту - записаного звуку. 

Аксесуари для мікрофонів являють собою велику категорію специфічних пристроїв, які призначені для зберігання, безпечної експлуатації мікрофонів, захисту, живлення, розміщення мікрофона в просторі і поліпшення якості запису. У неї входять:

 • сумки та чохли;
 • вітрозахист;
 • сітки для мікрофонів;
 • тримачі та стійки;
 • поп-фільтри;
 • блоки фантомного живлення.

Аксесуари для мікрофонів

Вони полегшують роботу з мікрофонами і дозволяють уникнути технічних затримок і браку запису. Велика частина мікрофонних аксесуарів незамінна-без них не можна обійтися ні в студії, в польових умовах. Тому купити всі необхідні аксесуари для мікрофонів-це означає інвестувати кошти в якість запису і комфортну роботу. 

Специфіка і використання аксесуарів для мікрофонів

Професійні мікрофони-це дорогі і досить крихкі пристрої, які потребують правильного зберігання і дбайливої експлуатації. 

Сумки та чохли для мікрофонів застосовуються для зберігання і для транспортування мікрофонів і супутнього обладнання - вітрозахисту, сіток, кабелів, батарейок і тому подібного. Сумки для таких цілей виготовляються з щільної водонепроникної тканини з м’якими вставками і жорсткої корпусної формою. Сумки додатково оснащуються замками блискавками, ременями і ручками, додатковими кишенями і відсіками. 

Вітрозахист і поп фільтри-спеціальні аксесуари які використовуються для того, щоб мінімізувати вплив вітру, руху атмосфери, дихання і контактних шумів на запис. Вітрозахист застосовується на:

 • репортерських мікрофонах;
 • накамерных мікрофонах;
 • мікрофонах гарматах;
 • портативних рекордерах;
 • стерео-мікрофонах та ін. 

Поп фільтр-аналогічне пристосування, яке використовується виключно в студіях для студійних мікрофонів при запису дикторського голосу і вокалу. 

Вітрозахист виготовляється з щільного поролону, а також зі спеціальної тканини з довгим ворсом. Останній тип вітрозахисту особливо ефективний при записі звуків в польових умовах - на вулиці і в багатолюдних місцях. 

Сітки для мікрофонів - це захисні пристосування, які надягають зверху на мікрофонний капсуль. 

Тримачі і стійки для мікрофонів-велика категорія аксесуарів, які використовуються в студіях звукозапису, на сценах, в телевізійних і радіо студіях, польових умовах (вудки для мікрофонів гармат). Від якості і міцності мікрофонних стійок залежить безпека обладнання і людей, які з ним працюють. Стійки і тримачі бувають

 • настільний;
 • підлоговий;
 • ручні (вудки);
 • спеціальні (павуки).

Мікрофонні аксесуари

Всі вони регулюються і дозволяють створювати комфортні робочі умови-розміщувати мікрофон і регулювати його положення, так, як того вимагає конкретні обставини. 

Блоки фантомного живлення-аксесуари, які забезпечує живлення конденсаторних мікрофонів і мікрофонів, що використовують підключення через роз’єм XLR. 

Вибір і покупка аксесуарів для мікрофонів в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і звукового обладнання Музлайн можна купити стійки, кейси, аксесуари для мікрофонів за демократичною ціною з гарантією якості та оперативною доставкою по території України.

Ми пропонуємо покупцям зручний сервіс для покупок онлайн, гнучку систему оплати, вигідні умови для придбання аксесуарів в кредит, кваліфіковану допомогу і сервісний супровід. 

Ви можете відвідати Музлайн в Києві або оформити замовлення за допомогою сайту, не виходячи з дому. У нас є все, що потрібно для професійної роботи зі звуком!

Читати повністю