Аксесуари

Показати
Сортування
Код товару: 59833
31 грн.
Код товару: 59831
31 грн.
Код товару: 92082
43 грн. 42 грн.
Код товару: 59826
48 грн.
Код товару: 59802
48 грн.
Код товару: 59801
48 грн.
Код товару: 56254
82 грн.
Код товару: 54901
91 грн.
Код товару: 59828
162 грн.
Код товару: 86905
173 грн.
Код товару: 60515
249 грн.
Код товару: 89006
262 грн.
Аксесуари

Аксесуари музичних інструментів в магазині МузЛайн

З ускладненням музики музикантам потрібні були додаткові пристосування, щоб упорядкувати свою діяльність, зробити її більш ефективною і комфортною. Для швидкої колективної настройки були створені Камертони, для диригування – диригентські палички, для запису нот-нотні зошити, для розміщення партитури перед музикантом – пюпітр. Все це можна віднести до категорії аксесуарів – корисних і часом незамінних предметів, кожен з яких має цікаву і давню історію.

Музичні аксесуари

Види і значення аксесуарів для музичного обладнання

Існує велика кількість аксесуарів для різного типу музикантів. Однак існує категорія допоміжних предметів, які однаково корисні для всіх. Це, перш за все:

Камертон - пристосування, що видають еталонний звук, ноту " ля " першої октави, рівну 440 Гц, по якій налаштовуються всі музичні інструменти. Камертони використовують вокалісти та скрипалі, гітаристи та хормейстери для швидкого налаштування. Оркестранти в наш час Камертони практично не використовують, оскільки налаштовуються по звуку гобоя. Камертони бувають:

 • механічний;
 • акустичний;
 • електронний.

Пюпітри-спеціальні підставки для нотних партитур. Їх використовують всі музиканти, яким необхідно тримати ноти перед очима. Виняток становлять тільки піаністи, оскільки фортепіано і роялі оснащені інтегрованою підставкою. Пюпітри бувають:

 • підлоговий;
 • з кріпленням на корпус інструменту.

Маленькі металеві Пюпітри (ліри) використовуються в основному духовиками, музикантами маршових оркестрів. Підлогові Пюпітри виготовляють також з металу, а їх конструкція дозволяє розбирати їх на частини для зберігання і транспортування.

Нотні зошити призначені для нотного графічного запису музичних творів. Їх використовують Композитори, аранжувальники, учні музичних шкіл, коледжів і вузів.

Музичні подарунки-сувеніри у вигляді музичних інструментів і практичні речі типу фірмових сумок, прекрасно підходять в якості презентів і знаків уваги музикантам і людям навколомузичних професій. У цю категорію входять:

 • брелок;
 •  декоративні фігурки у вигляді музичних інструментів;
 • торба;
 • рюкзак

і багато іншого, що може бути корисно у використанні і просто приємно отримати в подарунок.

Специфічні аксесуари, які підходять лише певним категоріям музикантів, включають в себе:

 • диригентські палички;
 • тренажер;
 • самовчитель.

Диригентські палички-спеціальні дерев’яні палички, які використовуються диригентами для управління оркестром або ансамблем музикантів. Їх виготовляють найчастіше індивідуально з якісних і дорогих порід деревини. Такі параметри як довжина і вага палички – строго індивідуальні.

Тренажери для пальців - спеціальні пристрої, які тренують силу пальців і зап’ястя музиканта, його витривалість і технічність від яких залежить якість виконавства і творчі можливості. Тренажери являють собою компактні складні механічні пристрої, які ефективні при щоденному використанні.

Аксесуари для музичний інструментів

Вибір і покупка аксесуарів для музичних інструментів і обладнання

Ви інтернет-магазині магазині Музлайн представлений найширший вибір аксесуарів для музикантів, який включає навчальні матеріали, допоміжні пристрої та спеціальне обладнання, яке іноді буває незамінним для роботи і навчання музиці.

Ви можете зробити оптовий або роздрібний замовлення на нашому сайті і скористатися послугами доставки – ваші покупки в найкоротші терміни приїдуть у ваше місто. Музлайн здійснює доставку в межах України.

Наш магазин пропонує вам кілька зручних способів оплати, які ви можете вибрати індивідуально при оформленні покупки на сторінці товару. Зверніть увагу, що у нас діє можливість оформити покупку в кредит.

У Музлайн знайдеться все, що потрібно професійному і починаючому музиканту!

Читати повністю