Акустичні кабелі

Показати
Сортування
Акустичні кабелі

Акустичні кабелі в магазині МузЛайн

Акустичний кабель являє собою багатожильний електричний Подовжувач з обмоткою, здатний передавати аудіосигнали високої потужності з мінімальними втратами і спотвореннями. Головне його призначення-з'єднання гучномовців з підсилювальними пристроїв.

На сучасному ринку пропонується безліч устройтств від найрізноманітніших торгових марок і брендів (Monster, Mystery, Neotech, Oehlbach, Ofc, Proconnect, Proel, Profigold, Rca, Real Cable, Rexant, Speaker, Speakon), що може значно ускладнити процес придбання не тільки новачка, але і професіонала. 

Акустичний кабель

Спробуємо розібратися в основних відмінностях конструкції і її характеристиках. У даній статті представлені типові відмінності, на які слід звертати увагу при покупці шнурів для усіляких апаратів.

Модифікація і загальноприйнята класифікація

У ролі матеріалу для обплетення можуть виступати синтетичні склади: полівінілхлорид (ПВХ), фторопласт (тефлон) або поліетилен. Серцевина електричних приладів, що передають аудіосигнали, роблять з наступного сировини: 

  • Безкиснева OFC-мідь (найбільш поширений варіант). Виготовляється шляхом протягування листового прокату через загартовану плиту (фільєру). Чистота продукту позначається маркуванням "99,9«, причому його добротність визначається, відштовхуючись від кількості»дев'яток".
  • Монокристалічний OCC-купрум. Технологія створення сердечників тут передбачає розплав металевої сировини з подальшим утворенням цілісних кристалів довжиною до 125 метрів. Це обумовлює скорочення числа переходів в шнурі і підвищує якість передачі звукосигналу.
  • Композитні електрокабелі. В цьому випадку, крім міді, в нитках використовуються неметали, наприклад, вуглецеве волокно.

Крім методів виробництва, акустичні кабелі Аудіоквест, Атлас, Samsung, Sparks або іншого виробництва можна класифікувати і за взаємним розташуванням струмоведучих пристосувань:

  • Паралельний варіант складається з двох багатожильних електропроводів в прозорій оболонці, розташованих в одній площині. Він еластичний і легко піддається обробленню. Такий прозорий аналог застосовується в побутових цілях при підключенні для колонок в комп'ютерах, музичних центрах і домашніх кінотеатрах. 
  • Кручений акустичний кабель виконаний з кількожильних переплітаються ізольованих електрокабелів. Такий ліцендрат менш схильний до скручування, перегинів і розтягувань, що дозволяє використовувати його для прокладки довгих ділянок з'єднання і підключення звукових комплектів і активних сценічних моніторів.
  • Професійний коаксіальний електропровід, як правило, екранований, тому має високий ступінь захисту від зовнішніх перешкод, і підходить для прокладки в безпосередній близькості з силовими версіями.

Як вибирати звукопередающую продукцію?

Найважливішим параметром проводу, що передає аудіосигнал, вважається Активний резистанс, величина якого прямо пропорційно залежить від довжини передавача і обернено пропорційно – від поперечного розрізу. Як відомо зі шкільного курсу фізики, чим менше опір, тим краще трансляція сигналу. Таким чином, треба віддавати перевагу коротким різновидам з великим діаметром.

Ще одним важливим моментом є ціна товару. Адже очевидно, що в бюджетних зразках серцевини зроблені далеко не з міді! І добре, якщо це буде алюміній, покритий технічним хальканітом. Ізоляція в недорогих товарах теж залишає бажати кращого-вона може бути твердою і тріскається або ж, навпаки, тонкою і м'якою. Бюджетні типи рідко проходять тест на пробій ізоляції, тому їх не рекомендується використовувати з дорогої музичною апаратурою, наприклад, студійними підсилювачами потужності.

У моделях середнього цінового діапазону застосовується якісний метал, що володіє малим опором. А дотримання ідеальної геометрії розташування і використання добротних ізоляційних матеріалів позитивно позначаються на тривалості роботи. Ці подібності відмінно справляються з потужними сигналами і великим струмом.

Найдорожчі види пристосувань для передачі аудіосигналу (Категорія Hi-End) виготовляють на основі гібридних передавачів. Тут крім купруму можуть використовуватися інші, більш благородні метали, наприклад, срібло, золото, а в деяких випадках навіть вуглепластик (карбон). Деталі мають унікальну геометрію, при цьому жили в провіднику можуть мати різний перетин і палітурка. Провід класу High-End оснащені додатковою екранує опліткою і досягають в перерізі до 10 сантиметрів! 

Вибір і покупка приладів для музикантів в магазині Музлайн

Найширший асортимент творінь від Atlas, Audioquest, Dali, Daxx, Furutech, Ixos, Kicx, Kimber, Klipsch, Klotz, Stinger, Supra, Supra Quadrax, Sven Silver, Transparent, Vampire, Van Den Hul, Vivanco, Wireworld, кабель акустичний Bi Wire можна купити в магазині Музлайн. 

Акустичні кабелі - Muzline.ua

Ми надаємо оптимальну можливість консультацій від досвідчених і висококваліфікованих фахівців, що робить можливим правильний підбір відповідної апаратури. Детальний опис і фото, а також відгуки покупців про переваги і ключові особливості кожного найменування також дозволяє істотно прискорити вибір обладнання та комплектуючих для професіоналів або аматорів.

В інтернет-магазині представлені кращі готові моделі з роз'ємом Jack Jack, 2x4, «тюльпан» та інші типи актуальних подовжувачів, ціна яких порадує навіть найвимогливіших клієнтів. Тут ви зможете вибрати недорогий Двожильний мідний провідник, як в бухтах, так і в нарізку. 

Також передбачена послуга замовлення доставки, яку можна замовити в усі регіони. Ми надаємо увазі клієнтів ВЕЛИЧЕЗНИЙ каталог чудових виробів і комплектуючих до них від іменитих світових брендів в Україні, гарантію якості кожного найменування, і лояльну вартість продукції.

Читати повністю