Акустичні системи

Показати
Сортування
Код товару: 46528
381 грн.
Код товару: 83439
741 грн. 719 грн.
Код товару: 83438
904 грн. 877 грн.
Акустичні системи

Акустичні системи (колонки) в магазині МузЛайн

Сучасне життя вже практично не можна уявити без звуку, – будь-то музика, голоси людей і тварин, звуки техніки або природи. Радіо, телебачення, театр, вистави, спортивні змагання – ось далеко не повний перелік того, що в значній мірі втратило б свою видовищність і привабливість без належного звукового супроводу. Невід’ємною частиною обладнання, що дозволяє записувати і відтворювати звук, є акустична система (АС). 

Класифікація АС

Незважаючи на те, що визначення АС дати досить легко, поняття це вкрай широке. Щоб класифікувати звукові акустичні системи, їх ділять на такі різновиди:

  • активний або пасивні;
  • стаціонарні або портативні;
  • одно - і багатосмугові;
  • професійні та універсальні (для широкого використання);
  • дешеві, якісні доступні і елітні. 

Звичайно, така класифікація досить умовна, але для того, щоб уявити собі, про що йде мова, будемо докладніше розглядати саме дані типи. Що купити і Де купити – вирішує сам споживач, проте даний опис може допомогти йому зробити правильний вибір.

Акустичні системи (колонки)

Активні і пасивні

Активні АС не вимагають додаткового посилення, оскільки конструктивно вже зібрані з підсилювачем, і тому більш універсальні, ніж пасивні. Їх ми можемо зустріти найбільш часто в нашому житті - як правило, в якості обладнання для дискотек, для клубів, закладів з караоке, для вуличних заходів та інших перформансів. 

Вони прості в підключенні, невимогливі в обслуговуванні і зрозумілі в управлінні. Пасивні системи випускаються без підсилювача, вимагають більш професійного підходу-однак коштують порівняно недорого, і краще застосовні для вулиці, оскільки менше схильні до погодних впливів. 

Стаціонарний 

Стаціонарні АС, як випливає з їх назви, припускають постійне використання на певній локації. Найпростіший приклад-вбудована в стелю широкосмугова АС в супермаркеті, або монітори для студії (будь-яка поважаюча себе студія звукозапису використовує кращі поличні системи, оскільки якість звуку ставиться на перше місце).

Окремим пунктом тут проходить система оповіщення. Зазвичай це вбудована в стелю дротова звукова система, призначена для відтворення, наприклад, сигналів тривоги під час пожежі, і використовує плоскі динаміки – подібна стельова АС Є в будь-якому громадському будівлі. 

Втім, іноді для цих же цілей використовуються не тільки стельові або настінні системи – із завданням з успіхом справляється кутова або вбудована АС. Сюди ж віднесемо і ландшафтні АС-стаціонарні зовнішні системи для постійного відтворення звуку на відкритому повітрі (іноді дуже креативно замасковані, наприклад, під квіткові горщики, пні, камені, або інші деталі ландшафту). Такі всепогодні АС повністю несприйнятливі до впливу навколишнього середовища, але Центральна комутація і управління повинні обов’язково перебувати в приміщенні.

Також до стаціонарних відносять АС для сцени або для клубу, куди входить цілий комплект різного обладнання. Як правило, це потужна багатокомпонентна широкосмугова система, що вимагає висококваліфікованого підходу, і дешево організувати її не вийде. 

Вибір таких складних систем краще довірити професіоналам, які зі знанням справи підкажуть, як вибрати обладнання на замовлення, оскільки на придбання і застосування кожної конкретної одиниці АС впливає не тільки вартість, але і конфігурація конкретного залу – як за розміром, так і по розміщенню обладнання.

Це може бути комбінована система: наприклад, горизонтальна низькочастотна, підвісні колонки, або масивна портальна лінійна система, що використовує підлогові каскадні сателіти. Зрозуміло, подібна лінійна АС має на увазі хорошу підготовку для підключення і використання, тому має сенс для кваліфікованої допомоги звернутися в магазин акустичних систем.

Акустичні системи - Muzline.UA

Портативний

Портативні АС вражають своєю різноманітністю за потужністю, розмірами і застосування. Це можуть бути, як міні акустичні системи для особистого користування – наприклад, мініатюрна моно-система з акумулятором у вигляді брелка для ключів (відмінний стильний подарунок), або портативна переносна АС для концертів на вулиці. Словом, для будь-якого споживача знайдеться відповідна Вулична система на будь-який смак. 

З подібними АС, численні види яких фірми-виробники охоче представляють останнім часом, можна сміливо влаштовувати різні перформанси, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Зазвичай в системі є широкий набір функцій і опцій. Якщо це акумуляторна портативна переносна АС, – вона може бути як моно, так і стерео, з живленням від мережі або повністю автономна, зі входом для гітари або мікрофона, з радіо або mp3-плеєром, з мікшером та іншими «плюшками». 

У неї навіть може бути вбудована світломузика або інші візуальні ефекти, в яких музична частина тісно переплітається з візуальною для видовищності. Справедливості заради слід згадати, що подібна АС з підсвічуванням – за звучанням, як правило, бюджетна, що робить упор, перш за все, на зовнішні ефекти і оформлення.

Універсальний 

Існують АС і універсального використання - на першому місці тут мультимедійна система для дому, причому, розкид пропозицій досить великий: це може бути як компактна настільна система для озвучування персонального комп’ютера – так і крута сферична (вкрай модна останнім часом), або іонна (не має видимих динаміків або дифузорів). 

У цій області найбільш часто миготять всілякі новинки-наприклад, вкрай дорогі, але високоякісні електростатичні АС, унікальні панорамні системи (для "розумних" будинків), недорогі, але популярні малогабаритні «home cinema» варіації 2.1, 5.1 або 7.1, що створюють справжні концертні відчуття в дусі dolby surround. У цій ніші також відзначається і нова тенденція: останнім часом серед "просунутих" покупців стає все більш популярна лампова АС, якій навіть найякісніші і сучасні аналогова і цифрова АС програють за якістю звучання.

Студійні системи моніторингу

Осібно стоять студійні та акустичні контрольні системи, призначені виключно для професійного запису і моніторингу звукорежисерами і музикантами.

І нарешті, розділимо АС по широті частотного спектру:

  • Односмугова - найбільш проста, не здатна зробити весь спектр звукових коливань;
  • Двосмугова (сюди ж відноситься коаксіальна). Найбільш часто реалізується в комп’ютерних або автомобільних колонках. Тут один від одного відокремлюються середні і високі частоти, що значно покращує якість звуку;
  • Трьохсмугова, що використовує три смуги частот. Досить серйозна система, незважаючи на те, що в ряді моделей використовуються порівняно маленькі динаміки. Відмінною особливістю такої системи є те, що в ній окремо виділена високочастотна складова для створення максимально чистого і прозорого звучання;
  • Чотирисмугова-досить рідкісний і екзотичний звір на просторах звукового ринку, однак, на думку більшості критиків, що показує кращі звукові характеристики.

Купити акустичну систему в музлайн

Музлайн пропонує повний каталог всіх категорій акустичних систем: від кращих бюджетних до елітних професійних. На сайті компанії можна побачити докладний опис, технічні характеристики, фото обладнання, а також дізнатися, скільки воно коштує з урахуванням індивідуальної знижки. 

Замовити і придбати зацікавив товар за готівковий, безготівковий розрахунок або в кредит також можна на сайті або, відвідавши фірмовий магазин Музлайн за адресою: Україна, м. Київ, пр-т Маяковського 43/2. ТЦ фестивальний. 2 поверх.

Читати повністю