Альти

Альти в магазині МузЛайн
Альт - струнний скрипковий інструмент, який по конструкції ідентичний скрипці, проте має дещо більший резонатор і широкий гриф. Відрізняється насиченим кантиленним звучанням середнього регістра. Використовується в основному як Оркестровий інструмент, проте може і виконувати соло.
В оркестрі альти розташовуються по центру і створюють щільну "середину" , на тлі якої звучать інструменти більш високого регістра-скрипки і флейта.
Історія появи
Найбільш раннім з з'явилися класичним смичковим струнним інструментів є зовсім не скрипка, а альт. Він з'явився імовірно в 15 столітті. Цей інструмент не змінився з тих пір, як був створений Антоніо Страдіварі – майстер надав йому досконалу форму, яку ми знаємо сьогодні.
Прародителькою альта була віола да браччо-Віола для рук, невеликий смичковий інструмент, який видавав щільний, трохи «зудить» звук середнього частотного діапазону і використовувався в оркестрі. Сьогодні багато істориків музики вважають, що свого часу альт став свого роду сполучною ланкою між йдуть в минуле віолами і новим типом струнно-смичкових інструментів-скрипок і віолончель.
Конструкція і особливості альтів
Конструкція альта проста і повторює конструкцію скрипки. Це чотириструнний інструмент, який має:
- резонаторний короб;
- гриф без ладів;
- підставка;
- струнотримач;
- колковыхй механізм.
Резонаторний короб складається з дек і обичайки складної форми, він повний всередині і на верхній деці розташовуються ефи-резонаторні отвори у формі латинської літери F. завдяки ним інструмент має яскраве і сильне звучання, кантиленное і насичене.
Для альта, як і для скрипки, використовуються спеціальні металеві струни, виготовлені з м'якого металу, і мають шліфовану структуру.
Сучасні альти відрізняються від класичних інструментів незначною різницею в довжині. Такі альти використовуються в основному оркестрантами, тому що є більш зручними. Однак, солісти, які грають на альтах воліють класичні старовинні інструменти, хоча для грі на них потрібна куди більша технічна сила і технічна підготовка.
Техніка гри на альті
Техніка гри на альті відрізняється від скрипкової. За рахунок збільшених розмірів корпусу і грифа збільшується навантаження на ліву руку музиканта, так як для гри потрібна хороша розтяжка пальців, рухливість кисті, м'язова сила. Довго час альт використовувався виключно в якості оркестрового інструменту, проте зараз він проходить період становлення як солюючий інструмент завдяки зусиллям багатьох музикантів і композиторів.
Для гри на альті використовують смичок з кінським волосом. Смичок також трохи відрізняється від скрипкового розмірами.
Вибір і покупка альта
На відміну від скрипок, альти не бувають зменшеними і не підходять для навчання дітей. Як правило, альтистами стають вже підготовлені музиканти-скрипалі. В основному це люди великої статури, які володіють великою силою, що вимагається для гри на класичному Альті. Перехід відбувається у віці вступу в музичне училище або консерваторію.
В інтернет-магазині Muzline.ua Ви можете вибрати і купити альт, який підійде для професійних і навчальних занять музикою. Перед тим, як оформити покупку, ви можете порівняти кілька інструментів за нашими описами і оглядами професійних музикантів. Кожен альт володіє індивідуальним тембром і можливостями. Також, зверніть увагу на те, що новий інструмент потребує обігравання і через деякий час занять звучання інструменту може дещо змінитися, як правило, в кращу сторону. Це особливість практично всіх струнних інструментів-дерево повинно "звикнути" до резонансу і розкритися.
Наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів оплати покупки, і при оформленні замовлення ви можете вибрати найбільш зручний для вас. Крім того, ми надаємо послуги доставки інструментів у ваше місто по території всієї України.
З вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей і остаточного оформлення замовлення, і ви отримаєте ваш альт в супроводі гарантії якості в обумовлені терміни.