Аудіо кабелі

Показати
Сортування
Код товару: 80609
294 грн.
Код товару: 90996
378 грн.
Аудіо кабелі

Аудіо кабелю в магазині МузЛайн

Яким би дорогим і якісним не було звукове обладнання, зіпсувати звук дуже легко - досить використовувати дешеву комутацію. Аудіо кабелі-незамінний функціональний аксесуар, який відповідає за коректну передачу сигналу від відтворюючого пристрою до акустичної системи або навушників. Вони використовуються повсюдно для підключення побутової та професійної акустики, спліттер систем, використання студійних, моніторних, діджейських і персональних навушників. 

Аудіо кабель

Типи аудіо кабелів

Сьогодні повсюдно використовується кілька типів аудіо кабелів:

 • кабель оптичний;
 • цифровий;
 • коаксіальний (coaxial).

Залежно від області застосування і умов вони оснащуються різними типами стандартних роз'ємів:

 • jack 3 5;
 • тюльпан;
 • jack rca;
 • jack mini jack (з перехідником або без);
 • rca (3 5 jack rca як варіант);
 • usb (перехідник usb купити можна окремо).

Кабелі в рівній мірі використовуються для моно і стерео підключення, а також для 5.1 або 7.1, як у випадку з домашніми кінотеатрами. 

Якісний кабель має низку необхідних характеристик-міцністю на розрив і злам, високим ступенем захищеності від атмосферних явищ, міцним і ізольованим кріпленням роз'ємів. Захисні функції виконує оболонка комутаційних шнурів, виготовлена з м'яких і еластичних полімерних з'єднань. 

Сердечники аудіо кабелів сьогодні виготовляють з міді та інших металів, а оптичні - з оптичного волокна. Різниця між ними полягає виключно в якості - мідь і оптичне волокно залишаються кращими матеріалами для швидкої передачі сигналу без втрати якості. Причому оптоволокно демонструє приголомшливу ефективність там, де необхідні кабелі великої протяжності (відомо, що чим довше аудіокабель, тим вище ризик обриву сигналу, тим більше він відчуває спотворень і т.д.). 

Бюджетні кабелі з дешевих матеріалів з роз'ємами джек (jack 3 5) або rca підходять виключно для домашнього побутового використання - підключення колонок до стереосистеми, телевізора або програвача дисків. Там, де експлуатаційне навантаження зростає, ці шнури демонструють свою неспроможність і ненадійність, і кращий варіант - оптоволокно або мідь. 

Аудіо кабелі - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

У побутових і напівпрофесійних умовах можна використовувати "рідні" кабелі, які поставлялися в комплекті з обладнанням. Вони цілком підходять для побутового прослуховування музики, для навушників і колонок, для акустики бюджетного класу і задовольняють скромні слухацькі вимоги за якістю. 

Однак для професійних цілей вони не годяться - на великій гучності так чи інакше будуть чутні похибки, що виникають при передачі сигналу. Для цього варто купити аудіо кабель aux, кабель аудіо jack jack або usb від виробника професійної техніки. Їх ціна, зрозуміло, буде відрізнятися в більшу сторону, проте результат коштує цих витрат. 

В інтернет-магазині muzline представлені найпопулярніші види і модифікації кабелів для підключення аудіо-обладнання-hama, plastic gold і ін. Вони забезпечують:

 • Висока якість передачі сигналу;
 • стабільне підключення;
 • мінімум шумів і спотворень звуку;
 • зручність в роботі. 

На сайті проводиться їх продаж - ви можете оформити покупку через кошик, по телефону або за допомогою електронної пошти. Всі виробники надають офіційну гарантію на свої товари. 

Наш магазин забезпечує оперативну доставку товарів по всій території України (Київ та інші міста) протягом 1-2 робочих днів або в терміни, обумовлені індивідуально при оформленні замовлення. Крім того, ви можете скористатися допомогою наших консультантів, якщо у вас виникну труднощі при виборі кабелю.

Читати повністю