Барабанні педалі

Показати
Сортування
Код товару: 54276
2 907 грн.
Код товару: 86237
3 416 грн.
Код товару: 61057
3 483 грн.
Код товару: 61058
3 708 грн.
Код товару: 72281
4 446 грн.
Код товару: 61059
5 085 грн.
Код товару: 84324
5 166 грн.
Код товару: 61736
5 382 грн.
Код товару: 54277
6 008 грн.
Код товару: 61060
6 277 грн.
Барабанні педалі

Педалі для барабанних установок в магазині МузЛайн

Барабанна педаль є невід'ємною частиною сучасної ударної установки. Завдяки їй барабанщик отримує зручний, ножний доступ до бас-бочки (великому барабану). До появи даного пристосування, одночасна гра на декількох барабанах ударної установки не представлялася можливою, адже Виконавцю буквально не вистачало рук. В результаті для виконання партій підвищеної складності доводилося залучати ще одного або двох ударників, кожен з яких відповідав за звучання певних інструментів. Тепер же, завдяки спеціальній педалі музикант може грати на більшій кількості інструментів і, відповідно, без чиєїсь допомоги виконувати насичені партії.

Педалі для барабанів

Конструкція педалей для барабанної установки

Педалі для бас-барабана складаються з наступних основних елементів: 

  • колотушка - молоток, який б'є по мембрані бочки; 
  • футборд-платформа педалі, на яку ударник натискає ногою;
  • пружина служить для повернення футборда і калатала в початкове положення.

Механічний зв'язок футборда з калаталом здійснюється за допомогою ремінної або прямої передачі. Також можливий варіант з використанням ланцюги для барабанної педалі.

Калатала бувають різних розмірів і форм, тому витягуються з їх допомогою звуки виходять різними. Крім того, звучання великого барабана визначає і матеріал, з якого зроблений молоточок. Так, тверді калатала, виконані з дерева або пластику, дають максимум атаки, а вироби з гуми або повсті – тихий і м'який тон. Існують навіть молоточки з ягнячої вовни, які дозволяють отримати тепле і приємне звучання великого барабана. Особливою популярністю такі калатала користуються у барабанщиків, що грають в стилі джаз або блюз. 

Футборди бувають роздільними і цільними. Роздільні платформи складаються з невеликого підп'ятника і передньої частини, з'єднані ці елементи Шарнірно. Цілісні ж футборди кріпляться до основи у п'яти. Барабанні педалі з цільним футбордом мають нежорсткий і чутливий хід. Тому вони широко затребувані серед рок-барабанщиків, яким важлива швидкість гри. Ударники, які люблять витягувати зі своєї бас-бочки максимум потужності і гучності, вважають за краще педалі з роздільним футбордом.

Барабанні педалі - Muzline.ua

Вибір і покупка Педалі для барабанної установки

Перед покупкою даного пристосування слід визначитися з тим, в якому стилі ви будете грати. Крім конструкції футборда, важливо і кількість педалей. Так, для швидкісної гри ударники часто використовують відразу два великих барабана і, відповідно, дві педалі або кардан (дві педалі, з'єднані валом). Це дозволяє збільшити швидкість гри приблизно в два рази, за рахунок почергового натискання на футборди. Якщо ви не плануєте грати швидко, то вистачить і стандартної одинарної педалі.

В інтернет-магазині музичних інструментів muzline.ua представлений великий асортимент одиночних і подвійних педалей від світових виробників (Tama, Gibraltar, Pearl, Maxtone та інших), які гарантують якість і надійність своєї продукції. Крім того, в наявності є Пружини для барабанних педалей, калатала, ланцюги і вали. Досвідчені консультанти Музлайн завжди раді допомогти зробити правильний вибір і придбати хороший товар за розумною ціною!

Музичний магазин muzline.ua надає можливість:

  • замовлення товару по телефону або за допомогою електронної пошти;
  • оплати замовлення будь-яким з таких способів: готівковим, безготівковим розрахунком або в кредит;
  • оформлення доставки товару.
Читати повністю