Баритони і альти

Музичні баритони і альти в магазині МузЛайн
Знаменитий бельгійський винахідник Адольф Сакс відомий не тільки своїм винаходом саксофона, а й розробкою, впровадженням і популяризацією цілого сімейства нових інструментів – саксгорнов. Їх основна відмінність від уже наявних на той момент духових полягає в розширюється від мундштука до розтруба трубці, в той час, як у стандартних інструментів вона повністю рівна.
До групи саксгорнів увійшли чотири інструменти – альт, тенор, баритон і бас. Про всі них можна сказати так: духовий мідний музичний інструмент овальної форми, розроблений на початку 19 століття, має три, чотири або більше вентилів.
Однак, характеристики і функції у них різні:
- Альт-має діапазон в півтори октави, і м'який, але не дуже виразний звук. Використовується, як Оркестровий інструмент;
- Тенор - з діапазоном близько трьох октав, цей інструмент дозволяє виконання музичних імпровізацій. Використовується в духових оркестрах і ска-групах, джазові та естрадні колективи застосовують його вкрай рідко;
- Баритон (мідна труба, Еуфоніум) – басовий інструмент, найбільш популярний з усієї групи. Зовні і за звучанням схожий з класичною тубою, з відмінністю в довжині мензури – що дозволяє отримувати інше звучання і практичні можливості. Широко вживається в симфонічних оркестрах, а також військових ансамблях;
- Бас-інструмент, найбільш низького регістра з усієї групи - А також найбільший. Розмір його абсолютно не дитячий: по довжині трубка баса – вдвічі більше, ніж у тенора. Через вагу, на ньому грають сидячи, поклавши інструмент на коліна. Гра на басі вимагає грунтовної майстерності і глибокої підготовки: міняти дихання доводиться практично на кожному звуці. Використовується в симфонічних, камерних і військових оркестрах (в останніх рідше, так як грати стоячи або на марші вкрай важко).
Відомі виробники
- Yamaha - шановний японський виробник, в чиєму арсеналі є повний перелік духових оркестрових і маршових інструментів;
- Brahner-китайський виробник духових і ударних інструментів для початківців;
- Selmer-французька фірма з виробництва мідних духових інструментів, що діє з 1912 р Незважаючи на те, що Сельмер найбільш відомі своїми саксофонами, вся інша її продукція також високої якості і надійності;
- Roy Benson-виробник бюджетних і напів-професійних духових інструментів з Німеччини.
Вибір і придбання духового інструменту в Музлайн
Інтернет магазин Музлайн пропонує в Україні зручну систему придбання вподобаного інструменту, аксесуара або обладнання. Музичні товари згруповані за видами і сферами застосування. Кожному з них присвячена окрема сторінка, на якій розміщені ТЕХНІЧНІ характеристики, його фото і відео, вказана ціна і наведені рекомендації щодо найкращого використання від досвідчених музикантів. Замовити вподобаний товар можна просто, - натиснувши на кнопку "Купити" поруч із зображенням.
Бажаючі особисто ознайомитися з асортиментом, пропонованим компанією Музлайн, можуть відвідати виставковий центр за адресою: Україна, Київ, пр. Маяковського 43/2. ТЦ фестивальний.