Беруші (затички для вух)

Показати
Сортування
Код товару: 60514
85 грн.
Код товару: 60515
249 грн.
Код товару: 88489
627 грн.
Код товару: 90357
1 072 грн.
Код товару: 90356
2 223 грн.
Беруші (затички для вух)

Бережіть вуха-беруші для музикантів в магазині МузЛайн

На репетиціях, концертах і виступах музикант піддається підвищеному впливу гучних звуків. Більшість відчуває задоволення відчувати вібрацію басів, відчувати мурашки від високих нот і пронизливих соло. Але організму підвищений режим звукового впливу шкідливий, як би вам не подобалося стояти під колонками і насолоджуватися мелодією.

Беруші для музикантів

Барабанна перетинка вух це делікатний і вразливий орган, вона працює на манер мембрани звукового Динаміка. Біля концертних колонок з високочастотними драйверами і низькочастотними спікерами навантаження на перетинку зростає в десятки разів, вона працює на межі, наслідками чого може бути головний біль або часткова втрата слуху. Щоб захистити орган слуху і в той же час не втратити задоволення від музикування, слід купити беруші для музикантів.

Як працюють і які бувають

Принцип роботи вушних вкладишів полягає в прийнятті руйнівного впливу звукових коливань на себе. Інтенсивний звук може травмувати барабанну перетинку, оглушити, заподіяти хворобливі відчуття, привести до мігрені - всього цього можна уникнути завдяки невеликим шматочках м’якого матеріалу, що поміщається в вухо.

Музичні беруші мають ще одним цінним якістю-вони приглушують весь звуковий діапазон рівномірно, що важливо для адекватного цілісного сприйняття музикантом частотної картини.

Інші якості музичних берушів:

 • безпека використання-конструкція і матеріали сучасних моделей не роблять негативного впливу на вуха;
 • гігієнічність - при забрудненні багаторазові Вкладиші легко мити, а одноразові не шкода викинути, оскільки їх ціна невелика;
 • зручність-всі моделі приймають форму внутрішнього проходу вуха, не тиснуть і легко виймаються;
 • спеціальна технологія покликана рівномірно приглушати звуковий діапазон зі збереженням збалансованості частот.

Вушні вкладиші бувають одноразовими і багаторазовими, але в будь-якій моделі перераховані вище властивості збережені. 

Сьогодні поширені такі види берушів:

 • Одноразові беруші виготовляються з поліуретану і по вигляду нагадують пластичний і м’який поролон. Термін служби таких вкладишів 1-2 тижні, замінюються в міру забруднення і втрати пружності. Перед установкою в вухо пінні беруші потрібно стиснути-поступово розправляючись у вусі, вони приймають форму внутрішнього вушного проходу. Кращі пінні беруші компресують звуки і рівномірно приглушують звуковий спектр. 
 • Спеціальні маленькі беруші роблять для дітей - з урахуванням фізіологічних особливостей дитячих вушних каналів. З їх допомогою можна знизити шкоду від шуму для дитячого слуху - на концертах, на феєрверках і т.д. моделі дитячі купити можна не скрізь, зате можна виготовити на замовлення. 
 • Багаторазові беруші являють собою стрижень-основу з прикріпленою силіконовою насадкою у формі гриба з однією або декількома капелюшками. Їх зручність в тривалому терміні носіння, що виправдовує порівняно високу вартість. Силіконові ціна яких становить 10-15 доларів за пару можна купити оптом. Переваги також полягають в простому догляді (їх можна промивати під краном і зберігати в упаковці), полегшеному витяганні і установці в вухо (стрижень виконується у формі зручної ручки для захоплення пальцями). З іншого боку, силіконові беруші шкода втрачати через їх вартості-вони не дешеві, рекомендується замовити відразу дві або кілька пар про запас.

Вибір і покупка в Музлайн

Ми подбали не тільки про комплексних музичних покупках, таких як Аксесуари для DJ обладнання, будь-яких видів музичних інструментів і комплектуючих до них, але і про ваше здоров’я. 

Беруші - Muzline.ua

У нас ви можете зробити вибір і купити хороші і якісні музичні беруші для захисту вух - в асортименті представлені безпечні, протестовані виробниками моделі з різних гігієнічних матеріалів.

Крім того, наш інтернет магазин надає і забезпечує такі послуги, як:

 • безкоштовні консультації, допомога у виборі потрібної моделі;
 • гнучка система розрахунку з вибором способу оплати;
 • стійка ціна на всі категорії товарів;
 • доставка покупки по країні (Україна, Київ);
 • гарантійне та сервісне обслуговування.
Читати повністю