Бонги в Україні

Бонги в магазині МузЛайн
Бонго - один з найпопулярніших ударних інструментів, батьківщиною якого вважається Куба, а коріння сягає глибоко в африканську культуру, батьківщину незвичайних музичних інструментів, більшу частину серед яких займають саме ударні. Звучання барабан бонго істотно змінилося в ХХ столітті, коли вони набули популярності в США і Європі, і почали використовуватися багатьма музикантами.
Історія бонго
Походження бонго, як і інших африканських барабанів - джембе, конги, має практичний сенс-і сьогодні в Африці всі ритуали супроводжуються їх звучанням і бонго, ймовірно не стали винятком. На початку ХХ століття вони були завезені на Кубу, де отримали дуже широке поширення, завоювавши любов місцевих музикантів, починаючи з жителів провінції Орьєнте. Сьогодні бонго вважаються невід'ємною частиною кубинської та латиноамериканської музичної традиції.
Конструкція і особливості бонгів
Бонго являє собою парний барабан невеликих розмірів, який складається з малого» чоловічого "барабана з високим яскравим звучанням, і великого "жіночого", звучання якого характеризується повнотою, об'ємом і низьким тембром. Великий барабан вважається основному, на ньому звучать провідні партії, а малий використовується для виконання прикрас.
Традиційно бонго виготовлялися з дерева і шкіри, але сьогодні використовують і інші матеріали, серед яких:
- метал;
- композитний матеріал;
- скловолокно;
- пластик.
Матеріал, з якого виготовлені бонго, безпосередньо впливає на якість звуку і його тембр. Резонаторний корпус, виготовлений з дерева, надає звучанню інструменту теплоту, природність, більш широкий діапазон частот, що виникає завдяки резонансу дерева.
Хеди (мембрани) для бонго традиційно виготовлялися з натуральної шкіри, що теж відбивається на звуці. Від сили її натягу залежить висота тону кожного барабана. У минулому, шкіру натягували не надто сильно і звук був нижче і глуше. Сучасні бонго звучать вище і дзвінкіше завдяки більш сильному натягу мембрани.
Гра на бонго
На бонго грають сидячи, руками, а самі барабани розташовують на колінах або спеціальній стійці, якщо вони входять до складу перкусійних інструментів.
Під праву руку поміщається великий» жіночий " барабан, під ліву, відповідно, малий. Музиканти-лівші розміщують бонго навпаки, відповідно до провідної рукою.
Існує більш-менш усталена техніка гри на бонго, яка включає в себе:
- удар;
- ляпанець;
- вистукування;
- чергування вистукування пальцями / удар долонею
і інші прийоми, які дозволяють розвинути техніку виконання до професійного рівня. Іноді ви час гри музикант може змінювати рівень натягу мембрани і, як наслідок, тон звучання барабана.
Бонго використовуються як частина перкусійної групи в етнічній та сучасній музиці – ф'южні, латино-американській танцювальній музиці, зустрічається в естрадних і, рідше, симфонічних оркестрах.
Вибір і покупка бонгів в Музлайн
Вартість сучасних бонго коливається в межах від декількох десятків до декількох сотень доларів. Для навчання добре підійде недорогий інструмент, виготовлені фабричним способом з якісних синтетичних матеріалів. Професійні інструменти коштують дорожче, нерідко виготовляються вручну традиційним способом.
У нашому інтернет-магазині представлений асортимент концертних та учнівських бонго від світових виробників ударних інструментів. Ви можете зробити покупку через наш сайт, оформивши замовлення на відповідній сторінці. Магазин Музлайн здійснює послуги доставки, тому ваша покупка приїде у ваше місто в найкоротші терміни!