Чохли для клавішних інструментів

Показати
Сортування
Код товару: 42961
1 188 грн.
Код товару: 59961
1 274 грн.
Код товару: 42966
1 391 грн.
Код товару: 93727
7 107 грн. 6 894 грн.
Чохли для клавішних інструментів

Чохли для клавішних інструментів в магазині МузЛайн

Необхідність правильного догляду, обслуговування і зберігання акустичних клавішних музичних інструментів не викликає у більшості музикантів сумнівів. Це дійсно важливо і необхідно-перш за все для збереження їх акустичних властивостей і краси звучання. Але не все так однозначно, коли мова йде про електронні пристрої. 

На перший погляд міді-клавіатури, синтезатори і цифрові піаніно, орган не потребують подібних заходів-стан корпусу практично ніяк не впливає на якість звучання. Однак стверджувати це-не коректно. Музичні інструменти, в тому числі і електронні, сильно залежать від умов середовища, де вони знаходяться, коректного поводження, догляду та безлічі подібних нюансів. Ще важливіше-подбати про збереження інструменту при його транспортуванні. Для вирішення таких завдань були створені різноманітні Чохли для клавішних інструментів і накидки для синтезатор.

Чохли для клавішних інструментів

Чохли для клавішних інструментів являють собою міцні корпусні сумки з водонепроникної тканини і традиційно без декоративного оздоблення. Це виключно функціональні аксесуари, які дозволяють:

  • захистити інструмент від пилу;
  • безпечно зберігати інструмент у приміщенні;
  • транспортувати інструменти на далекі відстані;
  • захистити інструмент від стрибків температури.

Всі чохли розрізняються за розміром і особливостями конструкції, так як розробляються для конкретних моделей інструментів - синтезаторів, цифрових піаніно, міді-клавіатур, з урахуванням їх особливостей - форми корпусу, наявності виступаючих над поверхнею граней деталей і т. д.

Купити чохол для клавішних інструментів варто музикантам, які багато гастролюють і часто перевозять інструмент на далекі відстані. Чохол або кейс-такий же важливий аксесуар, як і стійка для цифрового піаніно або синтезатора. Вартість чохла прямо залежить від якості аксесуара. Так, самі практичні і міцні моделі з щільної водонепроникної тканини коштують дорожче-нижня межа діапазону їх вартості знаходиться в межах 100-150 доларів. Дешевші чохли розраховані хіба що на домашнє використання.

Особливості застосування чохлів для клавішних інструментів

Чохол для клавішного інструменту це, перш за все, його захист від факторів, що прискорюють знос - частих і різких змін температури і вологості повітря, дрібного сміття і пилу, які дряпають корпус, дрібних і великих механічних пошкоджень. Крім того, чохол - незамінний аксесуар для транспортування інструменту. Він забезпечує м’яку фіксацію і амортизує струси, знижує ймовірність пошкодження крихких деталей корпусу.

Чохли для клавішних інструментів - Muzline.UA

Весь Чохли для клавішних інструментів умовно можна розділити на дві категорії - Легкі і ущільнені. Легкі чохли з одношаровою або двошаровою підкладкою походять для зберігання інструменту в домашніх умовах або в студії. 

Для більш складних завдань, таких як транспортування інструменту, необхідні більш міцні і надійні чохли з безпечними замками і широкими ручками. Для таких цілей добре підходять чохли з водонепроникної і термостійкої тканини. Крім практичного зовнішнього шару вони мають додаткову м’яку внутрішню підкладку, яка щільно прилягає до інструменту і забезпечує йому нерухомість, амортизацію і безпеку. За рахунок поролонових вставок також мінімізується шкода від перепадів температур.

Вибір і покупка чохлів для клавішних в магазині Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн ви можете вибрати і купити чохол для клавішних інструментів за відповідною вам ціною - в асортименті присутні аксесуари різних цінових і якісних сегментів.

Якщо вам потрібно простий і універсальний чохол для зберігання клавішного інструменту в домашніх або студійних умовах - зверніть увагу на бюджетну категорію.

Якщо ж ви концертуючий і гастролюючий музикант, і змушені багато возити інструмент, вам швидше підійде чохол з про-категорії аксесуарів-щільний і міцний, з міцними ручками і застібками, водонепроникний і стійкий до зміни температурних режимів і механічних пошкоджень.

Зробіть замовлення через наш сайт і ми доставимо вашу покупку у ваше місто за 1-2 дні. Підписуйтесь на сторінки Музлайн у соціальних мережах і першими дізнавайтеся новини зі світу музичних інструментів, читайте огляди новинок і стежте за акціями і спеціальними пропозиціями!

Читати повністю