Чохли для смичкових

Показати
Сортування
Чохли для смичкових

Чохли смичкових інструментів в магазині МузЛайн

Всі без винятку Струнні смичкові інструменти дуже крихкі і навіть мінімальні пошкодження їх конструкції не сумісні з подальшим функціонуванням. Крім того висока вартість деяких старовинних і майстрових інструментів зобов'язує власника дбайливіше ставитися до них і бути педантичним в питаннях безпеки і зберігання цінного предмета. 

Жоден музикант не носить і не зберігає без чохла свою скрипку, віолончель або контрабас

Чохли для смичкових інструментів - незамінний аксесуар. Навіть якщо інструмент не покидає меж приміщення і використовується виключно дбайливо - йому необхідний хороший кейс. Він захистить його від безлічі факторів, які шкодять корпусу, грифу і струнам, і погіршують загальне звучання інструменту. Сюди можна віднести небезпечні і травматичні для дерева перепади температури і вологості навколишнього повітря, пил і бруд, необережність оточуючих і багато іншого.

Чохли для смичкових інструментів

Сьогодні використовуються чохли для таких інструментів, як:

  • віолончель;
  • контрабас;
  • скрипки і альти (рідше).

Широке поширення серед музикантів мають легкі, компактні в зберіганні м'які безкорпусні і гібридні чохли. Гібридні являють собою комбінацію корпусного і м'якого чохла з щільними бічними стінками з каркасом із пластику, і м'якими передньою і задньою стінкою. При всій зручності, цей аксесуар має невеликий недолік-він не мнеться і буде займати простір в приміщенні навіть якщо всередині немає інструменту.

М'які чохли-альтернатива жорстким кейсів для контрабасів і віолончелей. Крім того, купити такий чохол для смичкових можна за демократичною ціною, на відміну від кофрів і кейсів з твердих матеріалів. 

Особливості конструкції і вибір чохла для смичкових інструментів

М'які Чохли для смичкових інструментів, незалежно від призначення, мають схожу конструкцію, форма і функціонал. Різниця між чохлами для контрабасів і віолончелей складається в розмірах.

Стандартний чохол складається з декількох структурних компонентів:

  • фронтальних стінок;
  • підкладка;
  • бічна стінка;
  • застібка;
  • додаткових відсіків для аксесуарів і нот;
  • ручок для перенесення.

Важлива робити будь-якого більш-менш якісного чохла-м'яка внутрішня підкладка, яка створює інструменту щільний простір, в якому він надійно фіксується. Поролон, який використовується для підкладок, зменшує вібрації під час транспортування і пом'якшує будь-які контакти з твердими поверхнями і удари. Крім цього, поролон забезпечує надійний Термозахист інструменту від спеки і морозу. 

І віолончель, і контрабас-досить важкі інструменти, а це означає, що одна з головних вимог до чохла для їх зберігання і перевезення це міцність. При виборі аксесуара потрібно звертати увагу на якість тканини, її стійкість до поривів, вологи, температурі. Одне зі слабких місць будь-якого чохла для народних інструментів, кейсів для струнних і кофрів - ручки. М'які чохли оснащуються вшитими укріпленими ручками, які відмінно тримають вагу інструменту і не відриваються в процесі експлуатації. 

Чохли для смичкових - Muzline.ua

Ще одна деталь, на яку слід робити упор - якість застібки. Зламані замки і блискавки роблять будь-який, навіть найдорожчий чохол абсолютно марним і безглуздим предметом.

М'які чохли оснащуються потужними широкими блискавками з міцними бігунками. Дорогі моделі при цьому додатково оснащуються кодовими замками, які не дозволяють розкрити чохол сторонній людині, не пошкодивши його цілісність. 

Традиційні металеві замки-метелики встановлюються на твердокорпусні чохли. 

Вибір і покупка чохла для смичкових в Музлайн

В інтернет-магазині професійних і учнівських музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити чохол для смичкових інструментів за демократичною ціною. Виробники аксесуарів дають офіційні гарантії якості на свою продукцію. 

Крім того, наш магазин здійснює доставку товарів, куплених онлайн, по території України протягом 1-2 днів з моменту оформлення замовлення.

На сайті Музлайн ви знайдете актуальну інформацію про сучасні і традиційні моделі чохлів, Порівняйте кілька товарів і зможете оформити покупку в три кліка мишки!

Підписуйтесь на сторінки магазину Музлайн в соц.мережах і отримуйте свіжу інформацію про новинки світу музичних інструментів, акції та знижки!

Читати повністю