DMX спліттери

Показати
Сортування
Код товару: 91190
3 720 грн.
Код товару: 91536
3 890 грн.
Код товару: 55590
5 273 грн.
Код товару: 75287
14 082 грн.
Немає в наявності
DMX спліттери

DMX спліттери

Робота зі сценічним світлом завжди пов'язана з рядом технічних складнощів, для подолання яких використовуються спеціальні додаткові пристрої. Вони дозволяють розширити можливості маніпуляцій світловим обладнанням, покращує якість результату, особливо при передачі сигналу на великі відстані. 

У їх числі DMX спліттери - пристрої, які призначені для поділу посиленого сигналу на кілька виходів для закладу його на кілька контрольних пультів і трансляційне обладнання, і які використовують протокол DMX. 

DMX спліттери

DMX сплітери бувають:

  • активний;
  • пасивний. 

Сучасні функціональні моделі DMX сплітерів оснащені одним входом і декількома виходами, за допомогою яких можна пустити сигнал на пульти управління і моніторингу. 

Як і будь-які обслуговуючі пристрої такого роду, активні DMX сплітери вимагають стандартного електроживлення, для забезпечення якого використовуються фільтри електроживлення для підключення до промислової або побутової мережі. 

Пасивні DMX сплітери, як і інше пасивне обладнання, використовують фантомне живлення. Тому розгалуження реалізується через центральний пульт, на якому можна створювати сцени, керовані іншими пультами і розподіляти на них фантомне живлення. 

Особливості та експлуатація DMX-сплітерів

DMX спліттер практично незамінні, коли мова йде про забезпечення якісним світлом масштабного майданчика, де обслуговування вимагає велика кількість джерел сигналу - на живих концертах, зйомках ТВ-програм типу ток-шоу, пісенних і творчо конкурсів, фестивалях і т.д. вони незамінні і у випадках, коли сигнал одночасно відтворюється і управляється з головного пульта, управляється з іншого і вимагає якісного посилення. 

Сучасні моделі DMX сплітерів ергономічні і функціональні, їх конструкція орієнтована на використання в складних умовах. З цієї причини Корпуси сплітерів виготовляють з міцних і довговічних матеріалів-металу і пластику, а гнізда роз'ємів додатково укріплені і захищені від пошкоджень, пилу, вологи. Для комутації DMX сплітерів використовуються відповідні кабель

Вибір і покупка DMX сплітерів в магазині Музлайн

DMX сплітери на сьогоднішній день є незамінним елементом концертного і студійного світлового обладнання, яке забезпечує якісне світло на концертах і зйомках. Сучасний ринок спеціалізованих девайсів наповнений великою кількістю моделей - вони задовольняють вимоги різних умов, рівнів якості і бюджетних можливостей. 

В інтернет-магазині музичних інструментів, світлового та звукового обладнання Музлайн можна вибрати і купити DMX спліттер за демократичною ціною. Ми працюємо зі світовими брендами-виробниками спеціального обладнання, тому маємо можливість надавати офіційні гарантії якості на продукцію. 

DMX спліттери - Muzline.ua

Якщо ви робите оптове або роздрібне замовлення світлового обладнання через наш сайті - ми забезпечуємо безпечну і швидку доставку ваших покупок в зазначене місто. Ми співпрацюємо з кращими в Україні службами доставки, тому час очікування не перевищить 1-2 дні. 

Оплатити замовлення можна на сайті - онлайн картою будь-якого українського банку і Webmoney, або при отриманні посилки готівкою. У Музлайн представлений найширший вибір музичних інструментів і світлового обладнання, діють вигідні умови для покупок в кредит і стандартний сервісний пакет, який включає в себе професійні консультації та допомогу у виборі! Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах і першими дізнавайтеся про акції, знижки, спеціальні пропозиції та новини зі світу музичних інструментів!

Читати повністю