Динаміки для гітарних комбо

Динаміки для гітарних комбопідсилювачів в магазині МузЛайн
Від звучання комбопідсилювача багато в чому залежить і ефектність виступу, тому до вибору Динаміка для підсилювача потрібно підходити з усією відповідальністю. Якщо ваша гітара звучить якось «не так», не поспішайте її міняти, адже вся справа може бути в неправильно підібраному динаміці для гітарного комбо. Правильно підібраний і якісний динамік для комбопідсилювача миттєво відіб'ється і на звучанні гітари. Базові знання про технічні характеристики про відмінності динаміків допоможуть підібрати гучномовець, який ідеально підійде для стилю, в якому ви граєте.
Класифікація динаміків для гітарних комбопідсилювачів
Розрізняти гітарні динаміки в першу чергу варто по діаметру:
- 12-дюймові. Стандартні і найпопулярніші динаміки для електрогітар. Потужні і яскраво звучать гучномовці, які видають всі частоти, необхідні для якісного звучання гітари.
- 10-дюймові. Робоча конячка, яка відмінно звучить, особливо при правильно підібраному гітарному преампі. Такі динаміки часто використовуються в ситуаціях, коли потрібен більш тихий звук, ніж той, що дають дванадцятидюймові аналоги.
- 8-дюймові і менше. Не такі популярні види гучномовців, так як застосовуються в більшій мірі для домашнього використання. При відносно невисокій ціні і якість звучання відповідне.
Логіка вибору по площі дифузора проста-чим більше, тим він голосніше і звучить. У цьому питанні головне виходити з цілей, які ви хочете досягти такою покупкою. Для домашнього використання, або репетицій може вистачити і восьмидюймового Динаміка, а якщо ви зібралися виступати на сцені, то потрібно вибрати гучномовці, починаючи з 12 дюймів.
Крім діаметра Динаміка варто враховувати і його чутливість. Показник чутливості відображає, наскільки ефективно гучномовець перетворює енергію в звук. Ще один показник, який варто враховувати при виборі — потужність. Тут варто розрізняти два значення-робоча і пікова потужність. На піковій потужності динамік довго не протягне, максимум пару хвилин. Для ідеального співвідношення потужностей вибирайте такі динаміки, які б давали 20-30% запасу від потужності підсилювача. Якщо ви збираєте гітарний кабінет, то розрахуйте потужність динаміків таким чином, щоб вона перевищувала в два-три рази потужність підсилювача. Тут правда теж головне не перестаратися, тому що розгойдати динаміки не вийде.
Поради, які допоможуть вам купити» правильний " динамік для гітарного комбо
- Великий динамік буде звучати голосніше маленького, але якщо оснастити комбопідсилювач для гітари декількома динаміками меншого діаметру, то звучання буде навіть краще читаним і більш виразним.
- Компенсувати недоліки підсилювача можна вдало підібраними по чутливості динаміками.
- Якщо ви збираєтеся грати надгромко, переконайтеся, що динамік має запас потужності, щоб уникнути пошкоджень.
- Не бійтеся експериментувати в пошуках свого звучання.
Вибір і покупка динаміків для гітарних комбопідсилювачів в магазині Музлайн
Сьогодні все більша кількість виконавців купують Музичні інструменти та обладнання в інтернет-магазині Музлайн і цьому є логічне пояснення! У нашому каталозі представлені сумки для гітарних процесорів, повний асортимент гітар, клавішних інструментів, ударних, духових, смичкових, а також бервуха, брендовий одяг та інші аксесуари для музикантів.
Ми працюємо тільки з продукцією офіційно завезеною в Україну і надаємо гарантію на всі товари. Крім відповідальності Ми готові запропонувати своїм клієнтам і ідеальне співвідношення ціна-якість. Навіть на товари іменитих світових брендів у нас ви не побачите ніяких додаткових націнок, так як ми прагнемо створити можливості насолоджуватися якісною музичною продукцією, в тому числі і динаміками для гітарних комбопідсилювачів.