Дитячі синтезатори

Показати
Сортування
Дитячі синтезатори

Дитячі Синтезатори в магазині МузЛайн

Дитячий синтезатор складно назвати повноцінним музичним інструментом в звичному розумінні цього терміна, це скоріше високотехнологічна іграшка. І тим не менш, з її допомогою можна вже в ранньому дитинстві навчити дитину азам музикування, через гру прищепити інтерес до музики, підготувати його до подальших більш серйозних занять з педагогом. 

Завдяки широкому асортименту моделей можна купити порівняно недорогий синтезатор з масою цікавих функцій і можливостей (з мікрофоном, наприклад, або функцією запису і програвання записаного). 

Синтезатори для дітей

Особливості та можливості

Дитячі синтезатори за функціями практично не відрізняються від повноцінних учнівських моделей - вони використовують один принцип звукоутворення і звуковидобування. По суті це електронний музичний інструмент, який, як і всі клавішний, використовує стандартну фортепіанну клавіатуру, правда адаптовану під особливості роботи електроніки. Дитячі моделі мають зменшену клавіатуру з різним, в залежності від моделі, кількістю клавіш:

 • 32 клавіші;
 • 37 клавіш;
 • 49 клавіш;
 • 54 клавіші;
 • 61 клавіша.

Найменші клавіатури для дитячих пальців, як правило, не мають динамічного параметра і звуки незалежно від сили натискання мають однакову гучність, регулювати яку можна тільки за допомогою загального регулятора гучності. 

Стандартні моделі мають такі опції:

 • перемикання вбудованих тембрів;
 • бібліотека ритмів;
 • реґулювання гучності;
 • метроном;
 • навчальні треки в пам'яті інструменту;
 • запис і відтворення запису.

Більш просунуті синтезатор мають схожі функції і опції, але крім них ще й володіють можливістю редагування параметрів і індивідуальної настройки. Крім того, для них характерні більш великі бібліотеки звуків і тембрів, а також наявність ефектів (реверберації, хоруса, ділея і т.д.). 

Для більш простої роботи з функціями девайса і контролю його опцій на синтезаторі передбачена панель управління, як правило з підсвічуванням клавіш і регуляторів, і дисплеєм, який полегшує навігацію по меню. 

Живлення, передача даних

Сучасні синтезатори для дітей можна розділити на дві категорії за принципом енергоспоживання - на автономні, що працюють від батарейок, і звичайні, що живляться від мережі. Самі універсальні моделі поєднують обидва способи харчування девайса і дозволяють використовувати його практично в будь-яких умовах. Вартість таких моделей електро піаніно не надто висока. 

Дитячі синтезатори останнього покоління все, як правило, оснащені інтерфейсом usb для передачі даних і підключення до ПК для завантаження нових треків і ефектів, що поставляються виробниками через офіційні сайти. 

Дизайн та розміщення

Синтезатори в плані дизайну мало змінилися в ключових його аспектах. Це як і раніше компактні Девайси в пластикових корпусах на ніжках або на підставках, легкі, мобільні і зручні. Дешеві дитячі моделі виробляють з дешевих же і вельми крихких матеріалів-і це практично єдиний недолік, який може ускладнити життя користувача і привести до витрат на ремонт в разі пошкодження. 

Стійки для дитячих синтезаторів зазвичай продаються окремо і коштують дешево, а для самих маленьких моделей вони і зовсім не передбачені. 

Дитячі синтезатори - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

У рейтингу найпопулярніших моделей дитячих синтезаторів як і раніше лідирують ямахи і Касіо, хоча при існуванні більш дешевих альтернатив цей рейтинг стає досить умовним. 

Інтернет магазин Музлайн представляє широкий асортимент дитячих синтезаторів від брендів zhorya, rinzo, winfun, doremi, casio, keyboard та інших. 

За допомогою наших консультантів, а також інформації та фото на сайті ви зможете вибрати кращий і купити його недорого з доставкою в Україні. Продаж музичних інструментів проводиться і в нашому офлайн салоні в м. Києві, за адресою пр. Маяковського 43/2. Ціна на всі товари, які представлені в нашому магазині не залежить від того, де і як ви оформите покупку - на сайті або в салоні. Ми гарантуємо стійку і демократичну вартість, і високу якість музичних інструментів! 

Читати повністю