Екранування для гітар

Показати
Сортування
Екранування для гітар

Екранування гітари в магазині МузЛайн

Кожен гітарист хоч раз, але стикався з таким неприємним явищем, як шумовий фон в звучанні гітара. Причин може бути кілька-пошкоджена ізоляція інструментального кабелю, несумісність блоку живлення і ефект педалі, неекрановані порожнини під звукознімач і темброблоком в корпусі гітари.

Перші дві причини усунути нескладно:

  • Перевірити кабель і усунути дефект перепайкой або новим шаром ізоляції.
  • Живити педаль від батарейки, відключивши блок живлення. Якщо фон не зник, то варто вибрати і купити якісний блок живлення для педалборда.

Гітарне екранування

Третя причина фону-відсутність екранування в корпусі гітари. Щоб упевниться в такому недоліку інструменту, досить включити гучність гітари на всю, а потім різко прибрати. Якщо фон зник разом зі зниженням рівня гучності, то екранування в інструменті немає.

Чому виникає фон при відсутності екранування електрогітари?

Незахищений електрогітара працює як приймальна антена-електромагнітні поля, створювані звукознімачами і електронікою сприйнятливі до впливу сторонніх полів (радіохвиль, полів від апаратури або неякісних інструментальних кабелів).

Це відбувається через те, що електронна начинка інструменту володіє власним електромагнітним полем, сприйнятливим до сторонніх електромагнітних полів – радіохвиль, випромінювань, створюваних апаратурою.

Створюють електромагнітні поля Звукознімачі (магніти з котушками), пристрої та дроти темброблока. Тому для усунення сторонніх шумів потрібно екранувати порожнини в корпусі інструменту, включаючи поверхню отворів під вихідні роз'єми штекерів і тильну сторону пікгарда.

Види екранування для гітар

Головною вимогою до екрануючого матеріалу є струмопровідність, а умовою ефективної екранування є цілісне покриття порожнин в корпусі без зазорів і пропусків з живленням екрану до проводу заземлення.

Матеріал:

  • Мідна або алюмінієва фольга, при роботі з якими рекомендується паяти Краю, що йдуть внахлест.
  • Клейкі стрічки з металізованим напиленням. Робота зі стрічками швидше і зручніше, пайка стиків необов'язково (але бажана).
  • Графітні аерозолі. Після нанесення на висихання потрібен час, але екрануючий шар виходить рівним і однорідним.
  • Харчова фольга, трудомісткий і складний процес роботи з якою вимагає граничної акуратності, уваги і часу без гарантії міцності і довговічності екрану.

Купити екрануючі матеріали - не проблема. Вони поширені і доступні за ціною. Головне домогтися однорідного без розривів і зазорів покриття, інакше ефект екранування зведеться до нуля.

Екранування для гітар - Muzline.ua

Вибір і покупка екранування для гітари

Для чистого звучання вашої електрогітари і приємних вражень від гри – наш асортимент екранування для гітар за доступними цінами і з відмінною якістю. Визначитися з вибором допоможуть наші менеджери-консультанти, що відповідають питання по телефону і в онлайн режимі. А купити екранування можна в кілька кліків з вибором способу оплати і доставки. Вдалих покупок і відмінного звуку!

Читати повністю