Електроніка для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 53140
154 грн.
Код товару: 53147
191 грн.
Код товару: 53148
204 грн.
Код товару: 53137
215 грн.
Код товару: 53138
242 грн.
Код товару: 88937
442 грн. 362 грн.
Електроніка для гітар

Електроніка Для гітар в магазині МузЛайн

Електроніка Для гітар - широка категорія спеціальних комплектуючих, якими оснащуються електрогітари і електроакустичні інструменти. Вони є найважливішою частиною звукоутворення і призначені для різноманітних маніпуляцій з гітарою - для посилення, перемикання між датчиками, тонкої настройки балансу частот і багато іншого.

У категорію електронних комплектуючих для гітар входять:

Гітарна електроніка

і багато іншого. Якість всіх електронних елементів грає важливу роль-кожен гітарист хоча б раз стикався з проблемою несправної або шумить електроніки, псувала якість звучання гітара. Щоб мінімізувати подібні випадки варто купити електроніку для гітари від перевірених і заслуговують довіри брендів. Ціна комплектуючих від відомих виробників може бути вище середньої, проте вона повністю компенсується їх надійністю і довговічністю.

Специфіка і використання гітарної електроніки

Еквалайзери для гітар найчастіше встановлюються на Електроакустичні інструменти. Це пов’язано зі специфікою звукоутворення і акустичними особливостями електоакустики, яка потребує тонкої настройки відповідно до якості і розміром приміщення, нюансами і можливостями звукопідсилюючого обладнання.

Потенціометри використовуються для регулювання гучності і тону звучання інструменту. Ця деталь, як правило, рідко потребує заміни. Більш того, власники вінтажних електрогітар прагнуть зберегти оригінальну електроніку.

Відсіки для батарей типу "крона" (9-вольтових джерел живлення) використовуються в гітарах, на яких встановлені активні Звукознімачі, які потребують додаткового живлення. Їх встановлюють в приміщенні темброблока, проте деякі моделі інструментів модифікуються кардинальним чином - в корпусі вирізається поглиблення під установку відсіку.

Перемикачі використовуються для швидкого перемикання між датчиками, дозволяючи використовувати різні конфігурації звукознімачів. Додатковий тумблер на деяких інструментах використовується для перемикання фази/протифази.

Екранування темброблоків і проводів проводиться для усунення і мінімізації шумів і наведень, які так чи інакше виникають в електронних пристроях. Для цього порожнину темброблока і дроти відбуваються спеціальним покриттям (зрідка використовують просту фольгу).

Електроніка Для гітар - Muzline.ua

Вибір і покупка якісної електроніки для гітари

В інтернет-магазині музичних інструментів Muzline.ua і комплектуючих ви можете вибрати і купити електроніку для гітари за прийнятною ціною. У нашому асортименті-комплектуючі від відомих брендів, які гарантують якість своєї продукції.

Крім того, ми надаємо:

  • послуги доставки;
  • професійні консультації;
  • сервісне обслуговування.

У Музлайн діє гнучка система оплати покупок онлайн і готівкою, а також - вигідні умови покупки в кредит. Наш сервіс дозволяє оформити покупку протягом декількох хвилин і оплатити її, не виходячи з дому!

Читати повністю