Електроніка для педалей

Показати
Сортування
Код товару: 53124
828 грн.
Код товару: 53123
828 грн.
Електроніка для педалей

Електроніка для педалей ефектів

Педалі гітарних ефектів - велика частина світу сучасної музики. Без них складно уявити навіть найпростіший сетап гітариста. Видів педалей величезна безліч, як і брендів, їх випускають. Єдине, що їх об'єднує - вразливість деяких комплектуючих, які приходять в непридатність при тривалій експлуатації та інтенсивних навантаженнях.

Електроніка для педалей ефектів включає в себе:

Педальная електроніка

Ймовірно, кожен гітарист стикався з ситуацією, коли в захопленні творчістю сильніше, ніж потрібно, натискав на Перемикач, розбивав корпус, пошкоджував роз'єм і т.д. враховуючи нинішню вартість гітарних примочок, їх ремонт виправданий і раціональний. Крім того, Заміна електроніки може поліпшити якість роботи гітарної педалі ефектів і загальне звучання інструменту, підключеного через неї.

Провести заміну несправних або пошкоджених елементів може майстер - це рутинна процедура. А при відповідних знаннях і навичках це можна зробити і самостійно, заощадивши гроші на оплаті послуг і вклавши їх в покупку електроніки для педалей від флагманів індустрії. Ціна на комплектуючі такого роду коливається в межах декількох десятків доларів.

Особливості експлуатації електроніки для гітарних педалей ефектів

Електроніка для педалей надзвичайно вразлива, а специфіка використання гітарних педалей така, що вони постійно піддаються тиску, ударам, можуть падати і перевертатися. Тому всі гітарні примочки і педалі сустейна виготовляються в металевих корпусах. Але і у них є слабкі місця-перемикачі і роз'єми.

Перемикачі для педалей ефектів-це компоненти, за допомогою яких музикант може миттєво активувати ефект і так само швидко його вимкнути. Простими словами, у більшості педалей всього один режим роботи при додаткових налаштуваннях, здійснюваних за допомогою поворотних ручок. Перемикачі для гітарних педалей виконуються традиційно у вигляді кнопок з металу, але часто при включенні або виключенні примочки гітарист сильно вдаряє по ньому - це найбільш часта причина поломки. Крім того, перемикачі низької якості видають шум, усунути який можна тільки за допомогою установки нового компонента.

Нерідко від зайвого ентузіазму музиканта страждають і роз'єми - вони розбовтують, через що відбувається пошкодження контакту і вихід пристрою з ладу. Найрозумніший спосіб виправити ситуацію-замінити контакт на новий.

Індуктори-маленькі, делікатні і вразливі компоненти гітарних педалей ефектів. Власне від них залежить якість звучання - характер тембру і динамічні можливості педалі. Заміна індукторів здійснюється, якщо музикант не задоволений звуком педалі і ефектом, який вона виробляє. Пошкодження індуктора зустрічається рідко і буває результатом падіння педалі ефектів з висоти сцени або її поважний вік.

Вибір і покупка електроніки доя педалей ефектів в Музлайн

Заміна електроніки-крок до того, щоб поліпшити звучання, зробити звучання ефекту яскравим, насиченим, вираженим і експресивним. Тому при виборі комплектуючого елемента варто віддавати перевагу якості, а не ціні, особливо, якщо ви - професійний музикант або прагнете підвищити свій рівень. Флагмани галузі, імениті і досвідчені виробники гарантують якість своїх виробів, а головне їх гідність - передбачуваність і сталість.

Електроніка для педалей - Muzline.ua

Якщо для вас важливе питання бюджету і Ваші можливості вибору обмежені фінансами, ви можете купити електроніку для гітарних педалей ефектів виробників, чиє ім'я ще не стало брендом, проте вам доведеться вкласти кошти в якісні послуги майстра, який буде виконувати основну роботу по її установці.

В інтернет-магазині музичних інструментів і комплектуючих Музлайн ви можете вибрати і купити електроніку для педалі ефектів будь-якої моделі, гітарні і вокальні Процесори і аксесуари. Ми надаємо:

  • послуги доставки;
  • гарантії якості;
  • практичний сервіс для оформлення замовлень онлайн;
  • кілька способів оплати;
  • сервісні послуги;
  • вигідні умови для покупок в розстрочку і кредит.

У Музлайн ви знайдете все, що допоможе вам поліпшить звучання вашої гітари і перейти на новий щабель у творчості!

Читати повністю