Електроскрипки

Електроскрипки в магазині МузЛайн
Якщо скрипка - королева музики, то електроскрипка - її новий еволюційний щабель, що став невід'ємною частиною сучасної та академічної музичної культури. Вона поєднує безумовні переваги акустичного інструменту і унікальні властивості електричного.
Сучасні версії відрізняються гіпер реалістичним яскравим звучанням кращих традиційних зразків і володіють усіма динамічними і експресивними можливостями, які дає Електроніка. При цьому вони не мають єдиного дизайну, як звичайні моделі, і розрізняються за типом будови корпусу на:
- каркасний;
- корпусний.
Каркасний - не мають корпусу в звичному розумінні, а тільки обід або каркас, що надає скрипці її характерну форму і кілька футуристичний вигляд. Каркас роблять зазвичай з дерева або акустично нейтральних композитних матеріалів, і він не робить ніякого впливу на звучання - не забарвлює тембр, не має динаміки і не створює резонансу. Непідключена каркасна скрипка звучить дуже тихо і ніколи не використовується без посилення.
Корпусний електроскрипки зовнішнім виглядом нагадують традиційні акустичні і в непідключеному вигляді все одно звучать голосніше каркасних. Однак на їх резонаторному корпусі відсутні ефи-виробники виправдовують такий дизайн необхідністю точніше регулювати динаміку інструменту при підключенні до підсилює апаратурі. Для виготовлення корпусних скрипок використовується деревина дорогих порід-резонансної ялини і клена.
На відміну від акустичних, електричні моделі можуть різну кількість струн. Найбільш поширені звичайні чотириструнні моделі - для гри на них не потрібно переучуватися і напрацьовувати нову техніку. Електроскрипки з кількістю струн від 5 до 10 виготовляються на замовлення. Чотириструнні скрипки зі звукознімачами універсальні. Вони звучать максимально наближено до традиції і можуть використовуватися для виконання музики різних стилів і жанрів.
Окрема категорія - midi-скрипки - по суті являють собою струнний смичковий синтезатор, який може видавати звуки інших інструментів.
Який з типів електроскрипок купити дешево або за пристойну суму-залежить від техніки гри і смакових уподобань музиканта, і бюджету - ціни на електроскрипки коливаються в широкому діапазоні від декількох сотень до декількох тисяч доларів.
Особливості посилення
Сучасні електроскрипки використовують два основних типи звукознімачів:
- магнітний;
- п'єзоелектричний;
- поліфонічний.
Використання магнітного датчика передбачає, що на корпус встановлені Струни для скрипки зі сталевою або залізною основою. Вони мають ряд особливостей-характерний металевий тембр, жорсткість атаки при звуковидобуванні. Магнітними звукознімачами оснащуються в основному Контурні скрипки.
Для корпусних електроскрипок застосовуються більш універсальні і практичні пьезодптчкики. Вони розміщуються на бриджі або корпусі і знімають вібрацію дерева, захоплюючи таким чином найтонші нюанси звуку.
Поліфонічні Звукознімачі використовуються для міді-скрипок - вони дозволяють знімати і записувати звук з кожної струни в окремий канал, дозволяючи потім працювати з кожним звуком змінюючи і перетворюючи його.
Характер звучання
Електроскрипки високого класу здатні передавати красу акустичного тембру, проте їх звучання залежить від набагато більших факторів, ніж у традиційного інструменту:
- типу і якості струн;
- якість змичка;
- конструкції корпусу і підставки;
- типу і якості звукознімач;
- застосування ефектів і обробок.
На електроскрипках грають за допомогою стандартних смичків для скрипок. Скінчено, параметри смичка-гнучкість, керованість і якість волосся, роблять істотний вплив на звучання інструменту.
Електроскрипка може використовувати перевантажене або підігріте звучання, ділей і хорус і інші ефекти, які перетворюють скрипковий тембр до невпізнання, роблять його виразним і експресивним.
Завдяки широким можливостям модифікації скрипкового звучання, електроскрипки Ямаха активно використовуються в сучасній музиці-хіп-хопі, року і металі, джазі, ф'южні і кантрі, авангардної та експериментальної музики. При цьому на ній виповнюється також класична, неокласична і академічна музика.
Вибір і покупка
І хоча оснащення традиційної акустичний скрипки п'єзодатчиком дозволить посилити її звук, але воно все одно не передасть краси і багатогранності її тембру. Це пов'язано з особливостями конструкції резонатора акустичного корпусу. Електроскрипка ж є, по суті, вирішенням цієї проблеми-корпус інструменту був доопрацьований, а пізніше став і зовсім необов'язковим для звукоутворення елементом.
Інтернет магазин електроскрипок професійних та учнівських моделей Музлайн здійснює продаж інструментів корпусної або контурної модифікації за демократичною ціною з доставкою в будь-яке місто країни (Київ, Україна). Найдешевша модель Stagg, brahner або Yamaha - все одно являє собою новий рівень звучання і новий досвід для музиканта.
Ми пропонуємо широкий вибір, аксесуари та Струни для електроскрипки, у нас - приємна і стійка ціна, регулярні акції зі знижками, і вигідні умови для дорогих покупок в кредит або розстрочку. На сайті магазину Музлайн можна ознайомитися з корисною інформацією про товари та умови покупок, і залишити відгук!