Елементи підлоги сцени

Показати
Сортування
Код товару: 46352
22 246 грн.
Код товару: 46343
25 225 грн.
Код товару: 46348
25 225 грн.
Немає в наявності
Елементи підлоги сцени

Елементи підлоги сцени

Розбірні пересувні сценічні конструкції-винахід давнє, що пережило сьогодні трансформацію і удосконалення. Якщо в далекому минулому, в епоху мандрівних театрів, її роль виконувала вози, то сьогодні конструкція сцени стала значно зручніше, безпечніше і легше. До її складу входять:

 • ферма;
 • алюмінієві куточки ферма;
 • елементи підлоги сцени;
 • з'єднувачі та тримачі;
 • сценічні стійки.

Елементи сценічної підлоги

Елементи підлоги сцени - це розрізнені фрагменти конструкції підлоги, які складають безпосередньо сценічні підмостки на пересувних платформах. Для них характерні:

 • міцність і надійність;
 • легкість;
 • мобільність;
 • універсальність.

Конструкція підлоги різниться в залежності від ситуації використання. Для створення пересувних подіумів традиційно використовуються невисокі платформи, підняті над землею на висоту не більше 25 сантиметрів. Висока сцена може підніматися над землею на висоту до 80 сантиметрів.

Купити елементи підлоги сцени можна в спеціалізованому магазині-однак слід мати на увазі, що професійне оснащення такого роду коштує досить дорого. Висока ціна елементів підлоги виправдовується їх якістю, надійністю і міцністю матеріалів і високим рівнем безпеки.

Матеріали, конструкція, особливості експлуатації елементів підлоги

У минулому пересувні сцени були виключно дерев'яними - це були важкі не надійні конструкції, які часто ламалися, страждали від вологи і псувалися. Їх було складно транспортувати і встановлювати, вони нерідко не витримували навантажень - великої кількості людей, декорацій і реквізитів.

Сучасні сцени-легкі і мобільні. Їх виготовляють з:

 • Алюміній;
 • міцного пластику;
 • деревних матеріалів (ДСП, фанери).

Конструкція елементів підлоги сцени - комплексний. Вона включає в себе металеву основу з ніжками і опорами, і безпосередньо платформу - настил сцени. Настил також виготовляється з декількох матеріалів-дерева і полімерів - які забезпечують підлозі міцність, стійкість до механічних пошкоджень і навантажень. Такі плити підлоги мають до 10 шарів і можуть бути замінені в разі пошкодження.

Завдяки стійкій основі і міцним плитам підлоги, пересувні сцени здатні витримувати вагу декількох десятків людей, звукової апаратури і музичних інструментів, декорацій і реквізиту.

Існує кілька стандартних розмірів елементів підлоги сцени, найпопулярніший серед яких - 1м на 2 м.з декількох таких блоків можна зібрати повноцінну концертну сцену в приміщенні або під відкритим небом.

У категорію додаткових елементів підлоги сцени входять приставні сходи з поручнями, металеві пересувні платформи для переміщення елементів сцени, підйомник, знімні підмостки і т. д.

Автономні елементи сцени з'єднуються один з одним за допомогою фіксаторів і з'єднувальних кріплень. Вони забезпечують безпеку-надійно скріплюють платформи в монолітну конструкцію, по якій можна переміщатися.

Вибір і покупка елементів підлоги для сцени в Музлайн

Елементи підлоги сцени, як і інші частини конструкції пересувних сцен мають стандартні параметри, які полегшують складання та експлуатацію оснащення. Тому вибір сценічних елементів не представляє складності-досить знати висоту платформи і розмір загальної конструкції.

Елементи підлоги сцени - Muzline.ua

Щоб продовжити термін експлуатації сцени, необхідні своєчасне обслуговування і ремонт всіх її елементів. Особливої уваги заслуговують металеві опори, адже вони забезпечують стабільність сцени і безпеку людей і обладнання.

В інтернет-магазині музичних інструментів і сценічного обладнання можна вибрати і купити елементи підлоги сцени за демократичною ціною, з офіційною гарантією якості від виробника, і оперативною доставкою по території України. Оформити та оплатити замовлення ви можете на нашому сайті, де знайдете актуальну інформацію про особливості кожної моделі.

Підписуйтесь на сторінки нашого магазину в соціальних мережах і першими отримуйте інформацію про новинки асортименту, акції, знижки та спеціальні пропозиції для постійних покупців.

Читати повністю