Фіксатор для тарілок

Показати
Сортування
Код товару: 57564
42 грн.
Код товару: 58950
158 грн.
Код товару: 89034
280 грн.
Код товару: 58951
320 грн. 288 грн.
Код товару: 44964
511 грн.
Код товару: 57544
594 грн.
Код товару: 58949
104 грн.
Немає в наявності
Фіксатор для тарілок

Фіксатор для барабанних тарілок

Тарілка - невід'ємна частина сучасної барабанної установки, яка надає ансамблю інструментів характерне звучання. Багато музикантів вважають за краще використовувати своє "залізо" і кожен раз встановлюють власні тарілки на стійки. Від якості кріплення тарілок дуже залежить і якість їх звучання, так як метал, з якого вони виготовлені схильний до впливу багатьох незначних на перший погляд речей - особливостей стійки, якості фіксатора і багато іншого.

Фіксатор до тарілки

Для фіксації тарілок на стійках використовують спеціальні пристосування - фіксатори, які, по-перше, виконують свою функцію, а по - друге-не фарбують тембр тарілок, що не менш важливо.

Фіксатори розрізняються по:

  • конструкція;
  • матеріал;
  • розмір.

Конструкція фіксатора для барабанних тарілок передбачає, що він буде фіксувати тарілку на тримач стійки таким чином, щоб вона могла рухатися в допустимих межах, але при цьому не зміщуватися з робочого простору. Купити Фіксатор можна за різною ціною, головне - він повинен підходити для виконання конкретних завдань.

Матеріали та особливості фіксаторів

Сучасний ринок аксесуарів і комплектуючих для музичних інструментів пропонує велику кількість моделей фіксаторів для тарілок, виготовлених з різних матеріалів - в основному це метал і пластик. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки.

Металеві фіксатори мають незначний вплив на звук тарілки, а неправильно встановлений фіксатор може виробляти неприємний шум і небажані призвуки. Пластикові фіксатори в цьому відношенні набагато нейтральніше, але при цьому вони не відрізняються великою міцністю. Сучасні фіксатори із пластику забезпечують швидку фіксацію тарілок на тримачі і користуються великою популярністю серед музикантів через простоту використання.

Вибір і покупка фіксатора для барабанних тарілок

У магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити фіксатори для тарілок, Тримачі для томів, тарілок, та інші комплектуючі різних моделей в широкому ціновому діапазоні. В асортименті - металеві та пластикові фіксатори, які підійдуть різним типам тарілок і стійок.

Фіксатор для тарілок - Muzline.ua

Ви можете оформити замовлення на нашому сайті і скористатися:

  • послугами доставки;
  • консультацією фахівця;
  • гнучкою системою оплати;
  • сервісними послугами.

У Музлайн знайдеться все необхідне для сучасної барабанної установки!

Читати повністю
// //