Гарантія та сервіс

Гарантія

Гарантійне обслуговування товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Товари, представлені в магазині muzline.ua, мають всі необхідні сертифікати від офіційних торгових марок і підлягають гарантійному обслуговуванню і заміні. Перед тим як відправити інструменти покупцеві, ми ретельно їх перевіряємо, готовий до відправки продукт – обов’язково страхується на термін транспортування.

Гарантія.

При покупці товару у нас, ви станете володарем не тільки якісного продукту, але і отримаєте на руки чек, гарантійний талон, паспорт на товар (якщо передбачено виробником) і найкращі побажання від нашого магазину. Навіть після завершення угоди, ви можете звернутися до наших менеджерів з усіма питаннями, що цікавлять вас, щодо отриманого товару.

Гарантійний ремонт виконується тільки за пред’явленням гарантійного талона. Серійний номер і модель виробу повинні відповідати зазначеним в гарантійному талоні. Термін виконання ремонту - до 2-х тижнів, і якщо це неможливо (наприклад через відсутність запасних частин), обладнання може бути замінено на нове, при цьому дата закінчення гарантії залишається тією ж, що і на виробі, переданому в ремонт.

Гарантійний термін на всі інструменти та обладнання - 1 рік з дня покупки. Гарантія на синтезатори та цифрові піаніно Casio - 2 роки. Винятком є витратні матеріали, аксесуари, засоби по догляду та інші товари обмеженого терміну служби.

Ще раз хотілося б підкреслити-гарантія на товари в нашому магазині надається офіційним виробником. Тисячі людей придбали товари в нашому магазині і знову повертаються до нас.

Передпродажна підготовка

Абсолютно всі товари, які ми доставляємо (як по Києву так, і по території України) перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Це особливо важливо для музичних інструментів (гітар). Перед відправкою інструменти обов’язково оглядаються фахівцем на предмет ТЕХНІЧНИХ дефектів і проходять контроль якості. Цим ми намагаємося максимально скоротити ризик відправки покупцям інструментів, що мають дефекти або потребують обслуговування.

Важливо! Завжди слід брати до уваги кліматичні умови і навіть влітку в теплу пору не кажучи вже про осінь-зиму-весну перед початком експлуатації будь-якого електронного приладу або музичного інструменту дати йому кілька годин "звикнути" до свого нового будинку і не витягувати з упаковки. Дотримання цього простого правила дозволить вам довгі роки використовувати і насолоджуватися своїм музичним інструментом або електронним приладом без будь-яких проблем.