Генератори спецефектів

Показати
Сортування
Код товару: 91593
1 439 грн.
Код товару: 91599
1 556 грн.
Код товару: 83652
1 575 грн.
Код товару: 91935
1 638 грн. 1 589 грн.
Код товару: 91974
1 746 грн.
Код товару: 91597
1 945 грн.
Код товару: 91613
1 945 грн.
Генератори спецефектів

Генератори спецефектів в магазині МузЛайн

Спецефекти роблять візуальне мистецтво яскравішим, шоу видовищнішим, а Свята - емоційнішим. Вони з'явилися практично одночасно з театром і представляли собою примітивні способи імітувати явища природи, символічно позначати абстрактні явища, створювати у глядачів відчуття зміни атмосфери і простору. Технічний розвиток цивілізації позначилося на мистецтві та індустрії розваг перш за все в питаннях спецефектів - тепер за штучний сніг, конфетті, дим і багато іншого відповідають надійні і прості в обігу машини.

Генератор спецефектів

До категорії спецефектів відносяться:

Перші зразки таких пристроїв були недосконалими і малопродуктивними, вони шуміли, швидко виходили з ладу і мали високу ціну. Сучасні генератори спецефектів дешевше, продуктивніше, компактніше і безпечніше. Вони встановлюються на комплекти сценічних стійок, підлога сцени або кімнати. Всі вони-крім конфетті-машин-працюють на спеціальних рідинах, з яких генерують дим, сніг, бульбашки і піну.

Застосовуватися генератори спецефектів у різних областях і ситуаціях:

 • у клубах і дискотеках;
 • у театрах і цирках;
 • на концертах і фестивалях;
 • на приватних святах і урочистостях.

Для регулярного використання в таких цілях варто купити генератори спецефектів і зробити вкладення в якісну візуальну частину подій і шоу. Для разового використання обладнання такого роду краще орендувати.

Генератори диму

Штучний дим виглядає як справжній. При цьому він, на відміну від справжнього диму - безпечний.

Легкий, Безбарвний, він миттєво перетворює простір і змінює його атмосферу, впливає на сприйняття пропорцій і форм об'єктів, що знаходяться в ньому. Дим надає приміщенню фактуру і підкреслює глибину простору.  Сьогодні використовується два типи штучного диму-важкий і легкий. Вони створюються за допомогою генераторів з рідин, розроблених спеціально для таких цілей.

Генератори важкого диму, і легкого, використовуються в різних ситуаціях:

 • на зйомках кіно і ТБ;
 • у театральних постановках, перформансах і концертах;
 • на святах.

Новітні просунуті моделі пристроїв здатні покривати велику площу простору і синхронізуватися зі світловим і звуковим обладнанням.

Легкий дим відрізняється від важкого фактурою і принципом поширення в приміщенні. Важкий-стелиться по підлозі, а легкий - немов туман заповнює весь вільний простір і легко розсіюється.

Генератори піни, мильних бульбашок, снігу

Генератори піни, мильних бульбашок і штучного снігу також, як і дим-машини, використовують спеціальні рідини, які під впливом генератора перетворюються в "спецефект". По суті піна і сніг-щільна мильна піна, форма якої залежить від режиму подачі. Піну, яку люблять на вечірках створює повільний потік, а сніг видувається інтенсивним струменем повітря і розлітається на пластівці.

Принцип виробництва мильних бульбашок трохи відрізняється - він простіше і нагадує те саме дитяче розвага, з яким знайомі, ймовірно всі люди, тільки автоматизоване. Пластикові кільця, через які видуваються бульбашки, закріплені на обертовій основі. Вони занурюються в мильну рідину, а потім потрапляють під струмінь повітря, що створює бульбашки.

Всі машини цього типу мають контейнери для рідини ємністю до 15 літрів. Від обсягу контейнера залежить час безперервної роботи пристрою, який може досягати на економному режимі однієї години.

Конфетті-машини

Конфетті-машини-пристрої, які викидають в повітря потік конфетті. Вони працюють з готовими конфетті-смужками, сердечками, кружечками, - і бувають двох типів:

 • бластери;
 • вентилятор.

Бластери простіше кажучи-гармати на вуглекислому газі, що стріляють зарядом конфетті на відстань до 15 метрів. Обсяг викидаються конфетті обмежений, а для "перезарядки" необхідний час.

Вентилятори працюють за іншим принципом і безперервно видувають невеликі порції конфетті, створюючи ефект снігу.

Генератори спецефектів - Muzline.ua

Вибір і покупка генераторів спецефектів в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і спеціального обладнання Музлайн можна купити генератори спецефектів за демократичною ціною. У представленому на сайті асортименті-сучасні пристрої професійного рівня на будь-який бюджет.

Наш магазин надає покупцям:

 • послуги оперативної доставки по території України;
 • надійну систему оплати онлайн і готівкою;
 • вигідні умови для покупок в кредит і розстрочку;
 • консультації та сервісну допомогу.

Ви можете відвідати наш магазин, який знаходиться в Києві, або зробити замовлення на сайті.

Читати повністю