Генератори важкого диму

Показати
Сортування
Код товару: 80797
9 952 грн.
Код товару: 55766
55 361 грн.
Код товару: 46677
9 738 грн.
Немає в наявності
Генератори важкого диму

Генератори важкого диму в магазині МузЛайн

На відміну від справжнього, штучний клубящийся дим - красивий і дуже атмосферний візуальний ефект, який сьогодні активно використовується у видовищних мистецтвах. І на відміну ж від справжнього, він абсолютно нешкідливий і легкий, практично не має запаху і не шкодить здоров'ю людини, якщо вдихнути повітря, розбавлений таким димом.

Генератор важкого диму

Сьогодні Різнокольоровий дим використовується для динамічного художнього перетворення замкнутого або відкритого простору - з його допомогою можна кардинально змінити атмосферу простору, сприйняття його розмірів і пропорцій. У поєднанні з професійним освітленням дим надає інтер'єру фактуру і глибину, підкреслює характер сцени.

У сучасному візуальному мистецтві використовується два типи штучного диму-легкий, для заповнення простору, і важкий, для створення спеціальних ефектів стелеться серпанку.

Для створення важкого диму застосовуються спеціальні пристрої - генератори важкого диму. Вони використовуються на:

  • зйомках ТБ і кіно;
  • у театрах і цирках;
  • на відкритих і закритих концертних майданчиках.

У разі застосування дим-машин такого типу перед художником за спецефектами стоїть два завдання - імітація справжнього диму або створення особливої Видовищної атмосфери з його допомогою.

Купити машину важкого диму можна за демократичною ціною-моделі початкового рівня коштують від 500 доларів. Вартість професійних - від 1000 доларів без урахування покупки рідини для генераторів спецефектів.

Конструкція і особливості генераторів важкого диму

Генератор важкого диму являє собою компактний електричний пристрій, який перетворює спеціальну рідину в дим, і направляє його через спеціальний димовод в задану сторону.

Важкий штучний дим відрізняється від легкого своєю фактурою. Він швидко поширюється в просторі, проте локалізується в нижній його частині, ближче до підлоги. Він повільно розсіюється, так як має високу щільність. З цієї ж причини він добре реагує на додаткове підсвічування і живописно розсіює спрямований промінь світла.

Завдяки складу штучний Важкий дим нейтральний по запаху і безпечний для людини.

Генератори важкого диму оснащені:

  • міцним корпус з легких матеріалів;
  • контейнером для рідини;
  • ніжками для підлогової установки;
  • напрямними дымоводами;
  • пульт керування;
  • підвісами для розміщення на вазі;
  • ручками для транспортування.

Безпека при експлуатації генераторів важкого диму

Хоча Важкий дим нешкідливий, фахівці рекомендують використовувати дим-машини виключно в приміщеннях з працюючою вентиляцією і достатнім освітленням, а для управління генераторами спецефектів використовувати професійне обладнання.

Важливо, щоб в пряме поле дії поблизу джерела важкого диму, туди, де його концентрація вище, не потрапляла велика кількість людей. Для людей із захворюваннями дихальних шляхів і легенів, і схильних до алергічних реакцій, небажано вдихати повітря, насичене важким димом.

Вибір і покупка дим-машини (генератора важкого диму) в Музлайн

Сучасний генератор важкого диму це економічний, безпечний пристрій, за допомогою якого реалізуються складні художні візуальні ефекти.

Дим-машини, як і інші електричні пристрої, розрізняються по потужності і продуктивності, функціональним можливостям, розмірами і практичності корпусу і, як наслідок, ціною. Дорогі пристрої розраховані на більш тривалий період роботи і максимальну продуктивність, і тому мають об'ємні контейнери для рідини і кілька режимів роботи.

Генератори важкого диму - Muzline.ua

В інтернет-магазині музичних інструментів і спеціального обладнання Музлайн можна вибрати і купити Генератор важкого диму за демократичною вартістю з гарантією якості виробника і оперативною доставкою по території України.

В асортименті сайту-пристрої початкового та професійного сегментів.

Наш магазин надає гнучку систему оплати онлайн картками українських банків і готівкою при отриманні доставки і сервісний супровід.

Підписуйтесь на сторінки Музлайн в соціальних мережах і першими дізнавайтеся про новинки, акції та знижки!

Читати повністю