Гітарне обладнання

Показати
Сортування
Гітарне обладнання

Обладнання для гітари в магазині МузЛайн

Необхідно відзначити, що гітарне обладнання - один з найважливіших запорук якісного звучання гітари. Хороший гітарний звук, поза всяким сумнівом, грунтується на якісній виконавчій техніці гри самого музиканта. Однак не можна також обійтися і без висококласного гітарного обладнання. Без нього також дуже складно домогтися якісного звучання. Особлива роль відводиться гітарним підсилювачам, які значно впливають на звук.

Гітарне обладнання

Навіщо і для яких цілей знадобиться гітарне обладнання?

Природно для перетворення і зміни звучання інструменту. Від фактів не втечеш, відомо, що звучання електрогітари багато в чому відрізняється від гітари акустичної, своєю динамікою і тембром. Але звичайно, за великим рахунком електрогітара відтворює звук такий же, як і акустична, нюанс лише в «приглушеності» звуку. Для звучання гітара на повну міць створювалися різноманітні ефекти і підсилювачі звуку, звані гітарними примочками. Діляться підсилювачі в свою чергу на 2 категорії: лампові і транзисторні. Хоча працюють за одним і тим же принципом.

Музиканти вибирають підсилювач на свій смак і гаманець. Одні вважають лампові гарантом м'якості і особливої чистоти звучання, інші вважають це вигадкою і не набувають лампові підсилювачі через незручності їх транспортування. У сучасному суспільстві, з удосконаленням різних технологій, з'явилися всілякі емулятори підсилювачів або по-іншому Процесори гітарних ефектів. Електрогітара плюс комп'ютер, в результаті виходить феєричний гітарний ефект-процесор з захоплюючим видовищем. Якісний і практичний в експлуатації процесор користується величезним попитом серед гітаристів, замінюючи всілякі ефекти і радуючи своїм звучанням.

Додаткове обладнання для гітар

Вибір і покупка в Музлайн

Купити гітарне обладнання в нашому інтернет магазині Muzline.ua - це найкращий вибір. У нас всі товари тільки високої якості і приємні ціни. Обраний Вами товар ми доставимо в будь-який куточок України протягом трьох-семи діб. Ми передбачили кілька варіантів оплати за гітарне обладнання і вам, залишилося тільки вибрати, що зручно вам. Доставка по Києву обраного гітарного обладнання здійснюється кур'єрською службою, а при необхідності ви можете самостійно забрати своє замовлення з офісу нашого магазину.

Читати повністю
// //