Гітарні кабінети

Показати
Сортування
Гітарні кабінети

Гітарні кабінети в магазині МузЛайн

Електрогітара це інструмент, який сам по собі не звучить. Для здобуття голосу їй потрібно спеціально обладнання – Підсилювач і спеціальна акустична система. Часто ці пристрої комплектують в один корпус для отримання невеликого і практичного в транспортуванні блоку «комбопідсилювача».

Але в ситуаціях, коли потрібен чіткий, ідеально вивірений і потужний саунд, використовується комплекс пристроїв-окремий підсилювач для електрогітари (голова) і колонка з динаміками (кабінет). На останній припадає левова частка звукового навантаження і вирішальна роль в звучності, тому щоб купити кабінет для гітари, потрібно чітко знати, в яких умовах він буде використовуватися, і яке ви хочете чути звучання.

Гітарне обладнання-кабінет

Особливості динаміків для визвучкі електрогітар

Багато гітаристи-любителі практикують підключення гітари до звичайних акустичних колонок. У підсумку звучання є, і при невеликих запитах музиканта цього достатньо. Але в такій "гармонії «багато сторонніх шумів, свисту і» піску", особливо чутного на великій гучності. Причина в нюансному відмінності спікерів акустичних систем і гітарних динаміків.

Для прослуховування музики в акустичних колонках встановлені широкосмугові гучномовці, що видають чутний діапазон в межах від 60 Гц до 18 кГц. Цей обсяг потрібен для повної передачі звучать інструментів, ефектів і вокалу-іншими словами все і відразу.

У гітарних спікерах видача чутного інтервалу значно вже: 60 Гц-6 кГц. Це самий» продуктивний " діапазон для звуку гітара, вихід за рамки якого інструменту просто не потрібен і загрожує появою зайвих шумових фонів, які вловить навіть вухо навчається гітариста.

Тому для гри, Що приносить задоволення, краще не економити і купити кабінет, спеціалізований для гітарної гри.

Види корпусів кабінетів для гітар

  • Закритий. Відрізняються наявністю задньої панелі. У підсумку звучання "концентроване", щільне, що дозволяє гітаристу чітко чути себе в ансамблі. Але на відстані ця щільність і фокус втрачається, і також багато енергії розсіюється на стиснення повітряних потоків і передачу резонансу стінок корпусу. Закриті Корпуси кабінетів годяться в репетиційних умовах або при мікрофонного запису, а на концертах їм обов'язкова додаткова визвучка.
  • Відкриті блоки динаміків без задньої панелі видають яскравий і об'ємний звук через вільного виходу повітря і звукових хвиль з корпусу – звук відбивається від стін приміщення і поверхонь. У соло грі такий ефект створює об'ємну панораму, але в групі голос інструменту стає розмитим і невпевненим через невелику щільності. Цей тип відмінно підходить для домашньої практики.
  • Ізольований. Відносяться до профессиональному студійного обладнання і зручні для звукозапису живих виступів. Усередині корпусів розташовані мікрофони, що знімають чистий, без шумових фонів, звук.

Технічні параметри гітарних кабінетів

  • Рівень звукового тиску. Залежить від кількості спікерів і їх діаметра-прямо пропорційна залежність "чим більше-тим голосніше". Слід враховувати, що чим більше Діаметр динаміка, тим менше він видасть верхніх частот. Ця особливість важлива при виборі кабінету для бас гітар.
  • Чутливість-здатність спікера сприйняти енергію, передану підсилювачем. Чим вище чутливість, тим яскравіше і щільніше звук.
  • Потужність визначає безпеку роботи пристрою при підключенні до підсилювача. В ідеалі сумарна потужність спікерів повинна перевищувати потужність підсилення в 2-3 рази.

Гітарні кабінети - Muzline.ua

Вибір і покупка гітарного кабінету в Muzline

Гітарний кабінет, придбаний в інтернет-магазині Музлайн - запорука якісної гри, яка, безсумнівно, задовольнить чистотою звучання і необхідною потужністю звуку. У нашому каталозі представлені відмінні моделі від таких іменитих виробників, як Fender, який в більшій мірі підходить для блюзового виконання, Marshall або Ibanez, що в більшій мірі оптимальний для фатальної музики. Навіть найвимогливіший покупець зможе підібрати собі пристрій, що задовольняє ключові музичні та фінансові потреби.

Також асортимент інтернет-магазину Музлайн розділяється на типи конструкції і призначення: можна знайти кабінети для акустичної гітари, голови для електрогітар або Комбопідсилювачі для баса, що дозволяє оперативно укомплектувати повноцінний ансамбль. 

Повний список технічних характеристик моделей, фото та огляди професіоналів сприяють істотному полегшенню процесу підбору і покупки. Досвідчені і кваліфіковані консультанти дозволять підібрати найбільш прийнятний варіант апаратури. Кращі кабінети для гітар можна замовити в магазині Музлай з доставкою в усі регіони України.

Читати повністю