Гітарні конденсатори

Показати
Сортування
Гітарні конденсатори

Гітарні конденсатори в магазині МузЛайн

Конденсатор в електрогітарі-елемент електричного кола, що впливає на частотний діапазон звучання. Це пасивний електронний вузол, що складається з двох або більше шарів електродів, розділених шарами діелектричного матеріалу. Знаходиться конденсатор в гітарному передпідсилювачі (темброблоке). 

Принцип дії гітарних конденсаторів

Простий спосіб змінити звучання електрогітари, не змінюючи самого інструменту, це купити конденсатор і замінити ним Старий. Суть його роботи полягає в накопиченні і вивільненні електричного заряду. У зв'язці з індуктивною здатністю звукових датчиків утворюється коливальний контур з підйомом на резонансній частоті і великим завалом вище це частоти – тобто, конденсатор пропускає тільки певні частоти заданого діапазону. Залежно від розпаювання, це можуть бути як високі (в разі послідовного з'єднання зі звукознімачами), так і низькі частоти (при паралельному підключенні конденсатора і датчиків).

Конденсатори для гітар

Головними характеристиками конденсатора є ємність (мкФ) і максимальний опір (V). Для звучання електрогітари принципове значення має ємність-чим вона вища, тим менше високих частот буде чутися в звучанні інструменту (при включеному Тоні). Також показник частоти зрізу залежить і від інших компонентів ланцюга-опору потенціометрів гітари, входу інструментального підсилювача і т.д. і перш ніж купити конденсатор, варто визначитися, який звук ви хочете чути, і як обраний конденсатор буде взаємодіяти з встановленим в електрогітарі обладнанням. 

Види конденсаторів для електрогітар

  • Керамічні-складаються з двох металевих пластин з діелектричним прошарком кераміки (спеціальної глини) і покриті захисним шаром. Це один з найбільш практичних видів конденсаторів з оптимальним співвідношенням ціна-якість.
  • Плівкові-багатошаровий» бутерброд " з фольги і плівки, яка виступає в ролі діелектрика. Ці конденсатори найпопулярніший вид, який можна зустріти в електрогітарах. Вони на порядок дорожче керамічних, оскільки виготовити їх технологічно складніше, і видів матеріалів для плівкових конденсаторів також безліч – від металізованих паперових, до слюдяних посріблених. Практичними і не схильними до атмосферних впливів вологості вважаються конденсатори з діелектричними шарами з полімерів (полістирол, поліпропілен).
  • Паперово-масляні-класичні конденсатори, раніше повально випускаються вітчизняною промисловістю. Мають, як правило, циліндричну форму (бочонок) і складаються з шарів просоченої маслом паперу з фольговими прокладками. Відмінно виконують покладені функції, поки не випаровується масло з поверхні паперу, і діелектричні шари не починають втрачати свої властивості.

Гітарні конденсатори - Muzline.ua

Вибір і покупка конденсатора для електрогітари

Купити конденсатор в магазині Muzline легко і зручно як в плані вибору (Ми підібрали асортимент з надійних і доступних вартості товарів), так і щодо оформлення замовлення і форми оплати. Ми стежимо за актуальністю ціни на конденсатори та інформацією про технічні характеристики і наявністю товару. Для консультацій працюють телефонні лінії, наші менеджери також відповідають на ваші запитання онлайн. Приємних покупок і продуктивного апгрейда вашим гітарам!

Читати повністю