Гітарні процесори

Гітарні процесори в магазині МузЛайн
Гітарним процесором називається прилад, що здійснює цифрову обробку вхідного сигналу електро-або бас-гітари за допомогою різних ефектів (пресетів). Додатково подібне пристосування оснащується вбудованим цифровим тюнером, метрономом і іншими корисними опціями.
Існує 4 види конструкцій:
- настільний - складається з блоку-перетворювача ефектів і футсвітча: ножного або ручного перемикача або пластини з декількома кнопками перемикання;
- підлоговий - виглядає як єдиний блок ефектів невеликих розмірів з ножними перемикачами;
- рековий - самий просунутий процесор для гітари, що складається з одного або декількох блоків, інсталюються за принципом полки в спеціальну рекову стійку, і мають, як ручне управління на блоці, так і ножне на футконтролері;
Існує також процесор для элетроакустической гітари – емулятор, який управляється з комп'ютерів або мобільних пристроїв, і обробляє сигнал за допомогою гітарного USB-інтерфейсу або звукової карти.
Переваги гітарних процесорів
Залежно від ціни і класу крім 4 основних груп (гейнових, динамічних, модулюючих і тонових) гітарні процесори ефектів здатні моделювати звучання:
- гітарних підсилювачів;
- кабінетів для електрогітар і бас-гітар;
- інструментальних мікрофонів,
- мікрофонних преампів і т. д.
Очевидно, що жоден Аналоговий педалборд чи не замінить такого розмаїття, до того ж, буде важити важче, коштувати дорожче і місця займати більше. Тому слід придбати кишеньковий процесор для акустичної гітари, купити який-означає забезпечити практичність і ергономічність.
Ще однією перевагою, якою володіє, як процесор для бас гітари, так і процесор для акустичної гітари – використання готових пресетів, що заощадить час для відбудови звуку перед виступом і зробить гітариста менше залежним від звукорежисера.
Гітарні процесори і їх особливості
До очевидних особливостей музичного обладнання відносяться:
- тривала настройка - той випадок, коли достаток шкодить. Поки відшукаєш потрібне звучання, вб'єш багато часу;
- якість сигналу-необхідно визнати, що навіть самі просунуті моделі часто не дотягують за якістю звуку до звичайних аналогових педалей, особливо, коли справа стосується гейнових ефектів, таких, як дісторшен і овердрайв. Тому їх частіше використовуються на концертах, коли як в студіях звукозапису застосовуються все ті ж старі добрі комбо, примочка і мікрофон;
- програмні збої-оскільки мова йде про цифрову техніку, завжди присутній ризик отримати глюк підвисання прямо під час концерту;
- нереалізований функціонал-враховуючи мультизадачність і кількість вбудованих пресетів і налаштувань, багато ефектів залишаються незатребуваними, а гітарист використовує функціонал приладу менше ніж на 30% можливостей.
З появою подібної апаратури суперечка між їх прихильниками і прихильниками аналогових педалей не припиняється. Гітарний процесор - для тих, хто не хоче або не має можливості купувати багато педалей ефектів, а хоче «все і відразу» в одному компактному корпусі.
Тип функціонування
В даний час поділяють апарати за принципом роботи, які класифікуються в чотири основні групи:
- Ламповий прилад, який особливо затребуваний, як серед новачків, так і досвідчених музикантів. Володіння ламповим обладнанням те саме Квитку в престижний клуб. Вважається, що процес розжарювання надає звучанню характерний чистий звук, особливо з виключенням домішок у вигляді дистрошна або овердрайву. Незважаючи на застарілу конструкцію і можливі труднощі в разі усунення поломок, подібне обладнання популярно у сучасних виконавців і вокально-інструментальних ансамблів.
- Транзисторні різновиди видають передбачувано якісний звук, що і обумовлює його відносну непопулярність серед споживачів. Однак таке пристосування чудово підходить для навчання.
- Цифрові емулятори, незважаючи на свою сучасність, так і не змогли витіснити лампові аналоги. Компактність і інновації – ось головні переваги цифрових пристроїв. У функціонал даних пристроїв включена можливість імітування тембру різних пристосувань, однак, на думку фахівців, вони не здатні повною мірою передати чистоту і м'якість звучання.
- Комбіновані (гібридні) аналоги складаються одночасно з ламп і транзисторів. Тим часом, подібні конструкції не знайшли широкого поширення серед масового споживача.
Який пристрій вибрати?
На сучасному ринку представлено безліч різноманітних моделей пристосувань і примочок для різних інструментів. Питання: "Як вибрати кращі процесори для гітар?"залишається таким же актуальним. Однак при покупці приладу важливо спиратися на особисті запити і фінансові кошти:
- Компактні моделі від фірми Бос відрізняються невеликими параметрами, досить великим функціоналом і порівняно низькою ціною. З усіх наявних на ринку приладів, пристрій від даної компанії-кращий бюджетний варіант.
- Зум-фірма, перевірена досвідом багатьох аматорів і, звичайно, професіоналів. Наприклад, модель Zoom 707-справжня класика з хорошим функціоналом в середній ціновій категорії.
- Діджитек – Дігітеч) - напевно одні з найбільш затребуваних і поширених апаратів, що пояснюється їх порівняльною доступністю і широким розмаїттям модуляцій. Такі прилади чудово підійдуть, як для баса, так і для акустичної гітари.
- Пристосування від бренду Корг чудово підходять для відтворення модуляцій хоррос і вібрато.
- Гітарні Процесори Nux - відомий виробник різних музичних інструментів. Особливо затребувані різні примочки, такі як комбіки, педалі, голови та інші механізми, як для акустики, так і для електро або баса.
- Вокс-визнаний лідер у виробництві апаратів для створення різних тембрів і надання певного забарвлення звучанню струнного інструменту. Нові гітарні процесори, які постійно розширюють асортимент даної фірми, знайшли своє визнання, як у аматорів, так і професійних музикантів, особливо з драм-машиною.
- Гітарні Процесори Pod з відомої лінійки приладів від торгової марки Line6 відрізняються різноманітними параметрами і функціоналом, що дозволяє оперативно підібрати оптимальний варіант обладнання.
Вибір і покупка гітарного процесора в магазині Музлайн
Музлайн пропонує великий асортимент товарів від більш ніж від десятка провідних світових виробників, серед яких Fractal, Helicon, Behringer, Boss, Digitech, Korg, Line 6, iRig, Vox, Zoom, Nux. Процесор для гітари, ціна на які в нашому магазині відрізняється доступністю, стане відмінним помічником, як новачка, так і професіонала. У каталозі представлені кращі гітарні Процесори, купити які не складе ні найменшої праці. Досвідчені консультанти допоможуть розібратися у виборі, а замовити доставку вподобаного обладнання може вся Україна.
Вибір гітарного процесора-досить складний і копіткий процес, адже для його здійснення важливо ретельно вивчити всі характеристики, недоліки і переваги приладу. У нашому каталозі можна підібрати, як бюджетний і недорогий товар для навчання, так і професійні конструкції. Величезний асортимент апаратури для підвищення якісності звучання вашого електро, басового або акустичного інструменту можна знайти за посиланням: https://muzline.ua/gytarnye-protsessory/.