Гітарні USB-інтерфейси

Гітарні USB-інтерфейси в магазині МузЛайн
Що таке аудіоінтерфейс?
Аудіоінтерфейс - звукова карта, за допомогою якої відбувається підключення гітари, мікрофона або іншого джерела сигналу до комп'ютера для відтворення, запису і обробки звуку. Аудіоінтерфейси діляться на внутрішні і зовнішні. Зовнішні, в свою чергу, поділяють на firewire і usb-інтерфейси. Firewire не знайшов широкого застосування через зайвої складності і витратності, в той час, як usb на сьогоднішній день є найпопулярнішим видом зовнішніх аудіокарт, оскільки легко підключається, мобільний, простий у використанні і дозволяє працювати зі смартфонами і планшетами. Ця стаття допоможе розібратися, якими критеріями необхідно керуватися при виборі якісного usb-аудіоінтерфейсу.
Характеристики АЦП-ЦАП
Принцип роботи зовнішнього аудіоінтерфейсу заснований на АЦП-ЦАП: перетворенні аналогового сигналу в цифровий і навпаки.
Оптимальні характеристики АЦП-ЦАП:
- розрядність: 24 біт. Менше-не можна, більше-непотрібно.
- частота дискретизації: 88/96 кГц. Чим вище цей параметр, тим вище якість звукового драйвера і перетворення сигналу;
- рекомендовані параметри запису: 24біт / 44,1 кГц.
Підтримка ОС і ПЗ у гітарних usb-інтерфейсів
Вибираючи usb-інтерфейс, слід враховувати, на яких пристроях з підтримкою яких платформ він буде використовуватися. Залежно від виробника і року випуску, usb-інтерфейси підтримують:
- всі версії Mac і IOS,
- Windows XP, Windows 7-10,
- Android від 4.0.
Чим пізніше Рік випуску аудіоінтерфейсу, тим більше версій ОС він підтримує. Для роботи з Windows обов'язкова підтримка драйвера ASIO.
Найпопулярнішими програмами для роботи зі звуком прийнято вважати Amplitube, Guitar Rig, Revavler, Cubase і т.д. компанії, що виробляють гітарні usb-інтерфейси, крім стандартної комплектації драйверами, комплектують свої девайси безкоштовними або умовно-безкоштовними програмами для запису і обробки звуку, а також дисками з семплами і лупами.
Наявність входів і виходів
Їх кількість залежить від вимог, що пред'являються до купується пристрою. Для роботи з зовнішніми синтами і семплерами знадобиться наявність 5-пінових міді-роз'ємів, для мікрофона-хlr-вхід, або комбінований вхід комбоджек, в який підключається і гітара і мікрофон. Якщо планується запис групи, то бажано мати на аудиоинтерфейсе вхідні та вихідні роз'єми в кількості не менше 4 пар, оскільки 2-3-х виявиться недостатньо. Також не зайвим буде наявність фантомного живлення (для конденсаторних мікрофонів) і Hi-z високоімпедансного гітарного входу.
Передпідсилювачі в гітарних usb-інтерфейсах
Крім перерахованих вище опцій, вибір зовнішнього usb-інтерфейсу обумовлений наявністю вбудованого преампа-передпідсилювача, і рівнем його якості. В іншому випадку, преамп доведеться купувати окремо, що спричинить за собою додаткові витрати.
Затримка сигналу
Чим нижче цей параметр в секундах, тим краще робота з інтенсивним вхідним сигналом. Нормальне значення затримки (latency) не повинно перевищувати 10 секунд, оптимально, якщо воно буде не більше 5.
Зовнішні usb-інтерфейси-компактне і надійне рішення для запису, відтворення і обробки гітарного саунду в умовах домашньої або професійної студії. Досить мати під рукою ноутбук або смартфон, і зовнішній аудіоінтерфейс вирішить проблему отримання якісного звуку в лічені секунди.
Вибір і покупка гітарних usb-інтерфейсів в магазині Музлайн
Музлайн пропонує широкий асортимент гітарних аудіоінтерфейсів за вигідними цінами на будь-який смак. У нас ви можете купити товар в один клік і оформити швидку доставку в будь-яке місто України протягом декількох хвилин. Наші консультанти із задоволенням допоможуть вам.
Muzline.ua - всі музичні товари на одному сайті!