Гітари

Показати
Сортування
Код товару: 50930
9 880 грн.
Код товару: 62309
34 119 грн.
Код товару: 62308
34 119 грн.
Гітари

Купити якісну модель в магазині МузЛайн

Кожна людина любить музику, неважливо яку, але без музики життя немислима. Ми чуємо її звідусіль: радіо, ТБ, інтернет, заставки в рекламі, титри до фільмів, просто на вулиці, іноді самі наспівуємо і т.п. хтось вважає за краще слухати музику, створену іншими, а винятковим людям подобається музика власного твору.

У 90-і роки особливо модні і популярні були вечірки за участю гітара. Не дивно, адже живий звук, гітара музика, справжній голос, емоції, почуття – все це відчувається і передається в реальності. Крім того, сучасна і крута гітара – найпоширеніший музичний інструмент, і, мабуть, непросто зустріти Музичні колективи, що створюють свої шедеври без її використання.

Трохи історії

Історія гітари йде далеко в минуле, коли перші Струнні інструменти тільки набували обриси сучасних форм. Прабатьки її відомі приблизно з 2 тисячоліття до нашої ери - Струнні жильні інструменти Месопотамії, єгипетські цитри і набли, Індійські провини і ситари. У ранній період ці інструменти виготовлялися з різних матеріалів:

 • висушених гарбузів;
 • дерево;
 • кераміка;
 • черепашачого панцира.

Гітара

Першим розквітом гітарного мистецтва можна вважати період Середньовіччя в Іспанії, де широку популярність придбала Мавританська різновид інструменту.

Так чи інакше, перші схожі на гітару інструменти протягом довгого часу мали різний розмір, форму, кількість струн і навіть звучання.

Найбільш схожий на сучасний інструмент запропонує музикантам в 19 столітті Антоніо Торрес. Він істотно удосконалив його форму, розробив нову кілкову механіку - його гітари стали еталоном, класичним зразком, який з плином часу лише незначно допрацьовувався.

Більш точне уявлення про вид старовинних струнних інструментів дадуть фото і картинки. 

Види гітар і їх відмінності:

На сьогоднішній день існують різні моделі гітар:

Початківцям музикантам, які хочуть купити гітару в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, необхідно для початку допомогти розібратися в характеристиках.

Класична гітара залишається родоначальником всіх інших видів. При цьому, головні відмінності між цими видами стосуються типу корпусу, матеріалів, типу струн, наявності або відсутності електроніки, наявності та кількості ладів на грифі.

Класичний інструмент - це легка гітара з порожнистим корпусом з ялини, кедра, червоного дерева. Гриф-виразно широкий, товстий біля основи і більш тонкий У голови грифа. Звичайна гітара такого типу має, як правило, 18 ладів. Обов’язковий елемент-нейлонові струни. Раніше замість них використовувалися жильні струни, виготовлені з кишкового матеріалу тварин, а також струни на основі шовкових ниток. Крім того, класика виробляється в декількох розмірах для виконавців різного віку. Велика і маленька гітари, при цьому, істотних відмінностей крім розміру не мають.

Акустична гітара хорошої якості в загальних рисах схожа на класичну, проте її відрізняють:

 1. більш масивний корпус;
 2. металеві струни;
 3. наявність вирізу на корпусі для зручності вилучення високих звуків;
 4. кількість ладів;
 5. використовуваний у виробництві матеріал.

Електроакустичні гітари крім усього перерахованого вище мають вбудований темброблок, що дозволяє підключити інструмент до підсилювача і домогтися покриття звуком приміщень великих розмірів.

Гітари - Muzline.UA

Електрогітари-окрема категорія інструментів, що з’явилися в ХХ столітті. Це Нова гітара, створена для виконання нової музики - її поява зумовила бурхливий розвиток десятків нових музичних течій. Характерні особливості інструменту:

 1. суцільний корпус;
 2. вузький тонкий гриф;
 3. наявність / відсутність ладів;
 4. обов’язкова наявність звукознімачів;
 5. широкий ціновий діапазон.

Вартість гітари такого типу коливається від декількох десятків до декількох тисяч доларів. Найдешевші недорого можна придбати буквально за 50-60 доларів, а найдорожчі - майстрові або колекційні інструменти можуть коштувати цілий статок.  

Крім того, важливо згадати, що саме серед електроінструментів з’явилася перша жіноча гітара, розроблена Енні Кларк спеціально для жінок, з урахуванням їх фізичних особливостей.

Скільки струн в самий раз?

Крім видової приналежності гітари розрізняються і кількістю струн. Дванадцяти -, семи-і шестиструнні гітари-назви говорять самі за себе.

Так, семиструнний акустичний інструмент вважався класичним романсовим в Російській імперії 19 століття. Сьогодні куди більш широко поширені семиструнні електрогітари (а також восьми - і десятиструнні), самі товсті струни яких використовуються для виконання басових партій. 

Двенадцатиструнные акустичні і електрогітари-це гітари з подвоєними струнами, тобто у кожної струни є пара, налаштована в унісон. Хорошу гітару такого типу виділяє експресивний яскравий тембр, широкий динамічний діапазон і дуже впізнаване звучання.

Про те, до якої категорії відноситься гітара сайт музичного магазину надає точну інформацію.

Вибір першої гітари

Так який же краще інструмент підійде саме вам? Початківцю і ще зовсім "зеленому" музиканту визначитися яку класичну гітару купити у Києві чи Харкові, досить складно, адже крім видимих характеристик важливі й інші параметри. Наприклад, скільки коштує хороший інструмент, якщо різниця в цінах така помітна? Чи можна купити за дешево що-небудь гідне?

Перш за все, слід пам’ятати, що всі фірми і виробники поставляють на ринок інструменти всіх цінових категорій, але не всі бренди відрізняються відмінною якістю. Значення має і місце, де гітара була зроблена. Наприклад, акустика середньої ціни, зроблена в США за визначенням краще дорогого "китайця". А зовсім бюджетний фендеровский сквайер-об’єктивно краще корту.

Для багатьох музикантів важливий і дизайн. Гітара дивитися на яку приємно впливає і на сценічний імідж виконавця. 

Для тих, хто хоче інструмент подорожче і якісніше, існує продаж в кредит.

Ви можете купити гітару замовити в інтернет магазині інструмент можна з будь-якої точки країни, а транспортування посилки виробляє транспортна компанія "Нова Пошта" та інші надійні перевізники.

Читати повністю