Інструментальні кабелі

Інструментальний кабель в магазині МузЛайн
Інструментальний кабель - це кабель, за допомогою якого здійснюється підключення інструменту до відповідного музичного обладнання. Досвідчені музиканти знають, що якість звучання залежить не тільки від самого інструменту, але і від засобів підключення. У наші дні виробництво кабелів вийшло на новий рівень: застосування сучасних технологій і провідних «авторських» розробок виробника зробили кабелі набагато міцніше, і надійніше в експлуатації. Базові знання про роботу інструментальних кабелів знадобляться кожному музиканту, адже це ще один крок назустріч якісному звучанню.
Область застосування інструментальних кабелів
Інструментальний кабель в бухтах використовується не тільки для прямого підключення (гітара – підсилювач для гітар), але і для сполучного. З їх допомогою з'єднуються Ланцюги з педалей ефектів, зв'язуються між собою лампові голови і гітарні кабінети. Стандартним електричним з'єднувачем для даного виду є роз'єм Jack (6,3 mm) - інструментальний кабель джек джек можна придбати практично в будь-якому спеціалізованому магазині.
Як вибір кабелю впливає на звук? Основи конструкції
Якщо подивитися на різні кабелі в розрізі, то можна визначити, що зроблені вони за одним принципом. Як і мікрофонний, інструментальний кабель має три основні розділи, з відмінністю лише в тому, що сигнал проходить за допомогою одного провідника:
Кожен виробник звеличує в» склад " кабелю щось своє, і це, в тій чи іншій мірі, впливає на звучання або надійність. Наприклад:
- Покращена екранізація: карбоновий внутрішній екран, або зовнішній мідний, для більш високої перешкодозахисності.
- Обмотка високої частоти (розділ високочастотного сигналу)
- Обмотка середньої частоти (розділ середньочастотного сигналу)
- Подвійна або одинарна ізоляція
Крім перерахованих вище, є ще безліч технологій, які використовують виробники. Застосування тієї чи іншої технології індивідуально, тому перед придбанням кабелю уважно вивчіть його складові.
Також не варто забувати і про те, що кабелі бувають різного ступеня гнучкості. Кабелі діляться на 7 класів, від найжорсткіших (моножила), до найбільш гнучких (багатодротяна жила). Чим вище клас гнучкості - тим вище і ціна кабелю.
Який вид провідника краще: алюмінієвий або мідний?
Часто задається питання покупців, і на те є свої причини. На просторах інтернету існує безліч тверджень, виходячи з яких, провідник з міді стає очевидним переможцям, але чи так це? Більшість з цих міфів можна, і навіть потрібно зруйнувати:
Провідник з міді довговічніше
Зовсім ні. У Довіднику по кабелях зазначено, що термін служби мідного і алюмінієвого провідника однаковий: п'ятнадцять років – одинарна ізоляція, і тридцять років, в разі якщо Ізоляція подвійна.
Алюмінієвий кабель швидко окислюється
Це твердження вірне, проте окислюється лише верхній шар алюмінію, а це не впливає на струмопровідні властивості. Єдина явна перевага мідного провідника це стійкість до згинів – мідь витримує 80 вигинів, в той час як алюміній лише 12. Очевидно, що для експлуатації набагато практичніше буде вибрати кабель з мідним провідником, але з іншого боку – алюмінієвий кабель коштує приблизно в три рази дешевше, тому вибір між ними залежить від того, які якості в пріоритеті у покупця.
Вибір і покупка в магазині Музлайн
Вибираючи інструментальний кабель для гітари і будь-якого іншого інструменту, уважно вивчіть характеристики. Чим вище шанс зовнішніх пошкоджень, тим більше варто задуматися про якість обплетення та ізоляції. Багато професіоналів використовують коаксіальний кабель, характеристики якого ідеально підійдуть для роботи в будь-яких умовах.
Інтернет-магазин звукового та світлового обладнання Музлайн здійснює:
- доставку в будь-яку точку України всього за 1-2 дні;
- відмінну систему знижок і різні способи оплати;
- сервіс та гарантійне обслуговування.
У нас ви можете купити інструментальний кабель від фірм klotz, fender та інших, за прийнятними цінами - в нашому асортименті представлені моделі професійного рівня, а також бюджетні аксесуари, які підійдуть для домашнього використання.