Кабелі та роз’єми

Показати
Сортування
Код товару: 48647
26 грн. 15 грн.
Код товару: 91006
29 грн.
Код товару: 48664
94 грн. 32 грн.
Код товару: 48662
94 грн. 34 грн.
Код товару: 46166
43 грн. 34 грн.
Кабелі та роз’єми

Кабелі та роз'єми

Наявність інструментів - це не запорука того, що вони заграють. А ось придбання необхідного комплектуючого обладнання дозволить підключити не тільки один інструмент, але і велика кількість обладнання, що дозволить створити хороший і якісний цифровий звук. Кабелі та роз'єми, як правило, використовуються саме для об'єднання різноманітної апаратури. Вони як ще один варіант комплекту під» ручну " опресовування.

Роз'єми та кабелі

Особливості конструкції та експлуатації кабелів і роз'ємів

Всі типи кабелів музичного обладнання при своєму великому асортименті схожі по начинці і складу. У центрі вироби, як правило, розміщується один (Одножильний) або ж кілька проводів, який згодом ізолюється за допомогою обплетення. Серцевина зменшує мікрофонні ефекти. Класифікуються вони по ціновій категорії. Дешевший варіант зроблений з міді, дорожче обійдеться аналог з міді з нульовим вмістом Оксигену. Найдорожчі зі срібла або золота. Основна мета подібного комплектуючого пристрій-безшумне переміщення сигналу. 

Існують такі види кабелю: 

 • Сполучні варіанти призначені для зв'язку апаратури при записі звуку.
 • Мікрофонні служать з'єднувачем між мікрофоном і мікшером.
 • Інструментальні використовуються як подовжувач для підключення акустики, баса або синтезатора до підсилювача.
 • Кабелі для динаміків.

Класифікація кабельних роз'ємів

На ринку представлені кабельні роз'єми 6 типів: TRS і XLR, TS, RCA, SpeakON, аналоги типу «банан». TRS і XLR служать для симетричних підключень, в той час, як TS, RCA, «Банан» – для несиметричного.
Розглянемо види роз'ємів більш детально:

 • TRS-виглядає як стандартний роз'єм Jack для навушників, проте відрізняється оперізувальним кільцем на стрижні. Як правило, використовуються для балансної апаратури або як аудіо роз'єми для студійних приладів (стерео навушники).
 • XLR-пінові аналоги, які володіють трьома контактами (прямий, заземлення та інвертація). Застосовуються для підключення мікрофона до гнізда в мікшері або звуковій карті. Також можуть використовуватися як акустичний кабель для з'єднання з різними системами і студійними моніторами. 
 • TS в більшості служать як перехідник для гітар або інших інструментів з лінійним типом передачі сигналів.
 • RCA-користуються серед споживачів великим попитом. Використовуються в програвачах типу "вертушка" і в стерео апаратурі. RCA складаються з двох проводів переплетених так, що розділені тільки їх кінці.
 • SpeakON застосовуються для контакту підсилювачів зі сценічними моніторами для ді-джеїв або з акустичними системами. Подібний аналог більш універсальний, ніж TS зважаючи вдосконаленої фіксації. Гнучкий кабель дозволить уникнути плутанини в проводах. 
 • "Банан" - це двостороння конструкція, призначена для підсилювачів, забезпечених відповідним гніздом. Головний його плюс-це відсутність спаяних проводів(кінці утримує стопорний гвинт). Дана особливість дозволяє на місці проводити необхідний ремонт, за кілька секунд.

Також існує оптичний прилад, який, як правило, затребуваний в стандартизації S/PDIF і ADAT. Повсюдно використовується в промисловості і часто застосовується в різній апаратурі при виробництві.

Екранування також багато в чому визначає якість звучання:

 • Сітчаста обплетення т за допомогою плетених мідних пучків. Варіант відрізняється вологостійкістю і довговічністю навіть при згинах провідника.
 • Спіральна обплетення досить популярна у сценічних виконавців зважаючи належних показників гнучкості. Здійснюється шляхом спіралевидного намотування навколо серцевини мідних ниток.
 • Екранування фольгою - найбільш доступний і бюджетний метод обплетення. Як правило, алюміній комбінують з мідними волокнами. Недолік-недовговічність і високий імпеданс.

Кабелі та роз'єми - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

Купити кабель або роз'єм можна, звернувшись до послуг інтернет-магазину Музлайн. Вартість аксесуарів і комплектуючих припаде до вподоби навіть вимогливим клієнтам. У каталозі нашої компанії в наявності, як бюджетні моделі, так і варіанти, ціна яких дозволяє віднести їх до розряду елітарного обладнання. Великий асортимент складається з безлічі найменувань (наприклад, роз'єм мікро або роз'єм живлення) від провідних брендів (Pioneer, Yamaha, Digitech та ін.) з фото і докладним описом.

Інтернет-магазином Музлайн здійснюється не тільки роздрібний продаж музичної апаратури. Досвідчені консультанти допоможуть зробити вибір відповідної продукції, а вся Україна може замовити послугу оперативної доставки, яка дозволяє насолодитися покупкою вже через 1-2 дні в будь-якому регіоні. Також існує оффлайн магазин в м. Київ, де всі бажаючі можуть провести тест-драйв цікавить пристрою. У нас ви можете купити роз'єми високої якості і кращі Готові кабелі за найбільш вигідною вартістю.

Читати повністю