Кабелі в бухтах

Показати
Сортування
Код товару: 91006
29 грн.
Код товару: 51211
30 грн.
Код товару: 92124
31 грн.
Код товару: 51237
32 грн.
Код товару: 51238
32 грн.
Код товару: 51235
32 грн.
Код товару: 51212
32 грн.
Код товару: 51229
33 грн.
Код товару: 51228
33 грн.
Код товару: 51217
34 грн.
Код товару: 56638
60 грн. 34 грн.
Код товару: 56634
79 грн. 34 грн.
Код товару: 66461
57 грн. 34 грн.
Код товару: 46166
43 грн. 34 грн.
Код товару: 51234
36 грн.
Код товару: 48455
40 грн.
Код товару: 87630
40 грн.
Код товару: 51220
42 грн.
Код товару: 48463
42 грн.
Код товару: 66460
43 грн.
Код товару: 51233
44 грн.
Код товару: 51231
44 грн.
Код товару: 51232
44 грн.
Код товару: 48459
44 грн.
Код товару: 71596
44 грн.
Код товару: 51225
45 грн.
Код товару: 88745
57 грн. 45 грн.
Код товару: 48468
46 грн.
Код товару: 64238
47 грн.
Код товару: 71601
48 грн.
Код товару: 51226
51 грн.
Код товару: 89311
51 грн.
Код товару: 87628
52 грн.
Код товару: 87624
52 грн.
Код товару: 56633
123 грн. 54 грн.
Кабелі в бухтах

Кабеля в бухтах в магазині МузЛайн

Кабель - один або кілька провідників або оптичних волокон, захищених багатошаровою ізоляцією: електричної, електромагнітної, механічної або кліматичної. Зверху кабель захищений загальною ізолюючою оболонкою.

Оболонки сучасних кабелів складаються з одинарного або множинних зміцнювальних і герметизуючих шарів. Шари прийнято класифікувати на наступні види: тканинні, пластмасові, металеві, гумові і т. д. 

Кабель на метраж

Кабелі розрізняють за матеріалом і кількістю жив, за наявністю і виду ізоляції і екрану, а також по гнучкості: для динамічного і статичного з'єднання. Кабелі можуть продаватися вже в готовому вигляді фіксованої довжини з коннекторами на кінцях, або в бухтах погонажем, що знижує їх вартість і дозволяє вибирати кабель будь-якої довжини. 

Особливості будови кабельної продукції

За будовою і способом передачі даних виділяють наступні основні типи кабелів:

  • кручена пара,
  • коаксіальні кабелі з мідним провідником,
  • волоконно-оптичні кабелі.

Провід кручений пари скручені для зниження впливу перешкод на сигнал. Екранування може бути присутнім чи ні.

Коаксіальний кабель містить один провідник, який захищений екраном, що складається з великої кількості металевих жил. Сигнал передається у вигляді електричного струму. Даний тип кабелю забезпечує мінімальні втрати при проводці слабкострумового сигналу.

Оптичний кабель - це шнур, що складається з одного або декількох оптичних волокон. Кожне волокно-це шар пластику з індивідуальним покриттям. Передача даних відбувається у вигляді світлових сигналів. Даний вид кабелю забезпечує хорошу передачу звуку без затихання сигналу.

Залежно від виду і сфери призначення кабелю, провідники бувають алюмінієвими, сталевими, золотими, срібним, мідними, зі сплавів і надпровідних матеріалів.

Види і застосування кабелів в бухтах в музичному світі

Серед музикантів існує поділ кабелів на:

  • інструментальний;
  • сполучний;
  • для динаміків;
  • мікрофонний.

Електричні інструменти: електрогітари, електроскрипки, синтезатори та інші, підключаються до підсилювачів за допомогою інструментальних кабелів. Цей тип кабелю забезпечує несиметричне з'єднання, і оснащується коннекторами типу jack / jack 6.35 мм.

Інструментальні кабелі одножильні і крім комутації інструментів, використовуються для підключення звукового обладнання.

Акустичні кабелі використовуються для комутації акустичних систем і підсилювачів. Основним параметром при виборі даного кабелю служить якість звуку. Більший перетин забезпечує більш якісний звук. Діапазон перетинів даних кабелів-0,12-2,5 кВ. мм.

Матеріал провідників так само впливає на якість звуку. У кабелях, ціна яких невисока, використовується мідь (TPC, опір 0,0175 Ом*м). У більш дорогих-провідники зроблені з безкисневої міді (OFC),за рахунок чого звук чистіше. У професійних звукових системах використовуються чиста мідь (PCOCC) і срібло (опір 0,016 Ом*м). Існують посебренние мідні жили, але у них якість звуку гірше.

Кабелі для мікрофонів відрізняються завадостійкістю і низьким коефіцієнтом загасання. Це балансні екрановані кабелі для симетричного підключення, на які встановлюються роз'єми XLR, mini-jack, TRS і USB, що дає можливість підключення до звукових карт і мікшерних пультів. Для мікрофонних кабелів переважно використання мідного провідника з перетином від 0,14 мм до 0,5 мм. 

Також, в бухтах можна придбати мультикорные кабелі. Даний тип акустичних кабелів містить кілька одиночних кабелів під ізоляцією, і механічно укріплений додатковим шнуром. Поодинокі дроти в мультикорах бувають одножильними і крученими парами. Мала погонна ємність і висока перешкодостійкість забезпечують передачу слабких сигналів на значну відстань. Для полегшення роботи з мультикорами, їх дроти, або пронумеровані, або різного кольору.

Вибір і покупка кабелів в бухтах в магазині Музлайн

Невірно підібраний кабель може звести нанівець всі переваги Вашого обладнання. Вирішуючи, який кабель купити, уважно вивчіть технічні вимоги вашого обладнання. 

Асортимент магазину Музлайн складається з висококласних різновидів такого товару, як бухта кабелю. 

За допомогою подібного товару можна в лічені хвилини забезпечити собі високоякісний Подовжувач, виготовлений власними руками. Різний метраж мідного або коаксіального кабелю дозволяє регулювати необхідну довжину, виходячи з індивідуальних переваг і запитів. Фото, докладні описи, а також відгуки реальних покупців сприяють більш точному вибору і придбання відповідного товару для виготовлення подовжувачів на акустику, бас або синтезатор.

У нашому магазині здійснюється не тільки продаж музичного обладнання на будь-який смак і колір, але і доставка його в усі регіони України. Вже через 1-2 дні щасливий володар зможе насолодитися своїм придбанням. Ціна обладнання дозволяє задовольняти, як бюджетні сегменти, так і елітарний клас. Купити мідний акустичний кабель, бухта якого в різних метражах представлена нашим каталогом, можна не тільки вигідно, але і оперативно, що, безумовно, порадує навіть самого вибагливого клієнта.

Кабель в бухті - Muzline.ua

Також увазі покупців пропонується послуги оффлайн-магазину, який розташований у м.Київ. Тут покупці зможуть провести при бажанні своєрідний тест-драйв апаратури, вивчивши її технічні особливості більш детально. Досвідчені консультанти, що володіють високою кваліфікацією і спеціалізацією, допоможуть в найкоротші терміни розібратися в перевагах тієї чи іншої продукції, представленої провідними світовими виробниками, що дозволить більш ретельно укомплектувати власні інструменти. Вартість і якість відмінним чином з'єднуються в кожному найменуванні, представленому в нашому каталозі. 

На сайті музичного магазину Музлайн представлені кабелі в бухтах для всіх видів підключення

У нас ви можете знайти інформацію про принцип роботи різних типів кабелів, що полегшить ваш вибір. Для вашої зручності наш магазин пропонує докладні онлайн консультації фахівців, кілька варіантів оплати, оперативну доставку по всій Україні, а також вигідні умови при придбанні товару в розстрочку.

Читати повністю