Кабелі живлення

Показати
Сортування
Код товару: 51070
514 грн.
Код товару: 51072
291 грн.
Немає в наявності
Кабелі живлення

Кабелю живлення в магазині МузЛайн

Ви купили собі дороге музичне обладнання, і тепер його потрібно правильно підключити. Саме тут вам і знадобляться знання про кабелі живлення! Здавалося б, що це досить проста тема, але тільки ви встаєте перед вибором, то відразу з'являються множинні питання про їх якість, призначення, технічні характеристики і без базових знань в даному питанні не обійтися.

Відомо, що головне завдання аудіо кабелі — доставити аудіосигнал від одного пристрою до іншого. У свою чергу кабелі живлення виконують зовсім інші функції. Вони не беруть участь у передачі аудіосигналу. Головне завдання такого кабелю-подати живлення від його джерела до інших пристроїв. Незважаючи на просту, на перший погляд функцію, яку виконує кабель, існує безліч відмінностей, які враховуються при виборі такого елемента.

Кабель живлення

Що потрібно знати про роботу кабелю живлення?

Коли мова йде про кабелі живлення, то можна сміливо говорити, що розмір грає роль! Щоб довести це, опишемо роботу блоку живлення і кабелю, від якого він отримує харчування. У всій електроніці, в тому числі і музичному обладнанні, схеми працюють на напругах постійного струму. Але в реальності напруга з розеток є лише змінним струмом.

Для перетворення змінного струму в постійний струм, існують блоки живлення. Підбираючи кабель живлення, варто розуміти, що якщо товщина кабелю буде недостатньою для струму в мережі, то він може бути небезпечним, враховуючи можливість перегріву. 

Крім того, відомо, що гучне звучання з переважанням басів змушують швидше проводити струм, а тому блоку живлення потрібно буде більше струму, що означає зниження опору. Якщо до такого блоку живлення підключений кабель живлення маленького розміру, то напруга блоку живлення буде неухильно падати, і тим самим знижувати напругу і самого підсилювача.
Щоб не допустити такої неприємної ситуації потрібно стежити за тим, щоб:

  • кабель був відповідного розміру;
  • в наявність був регулятор напруги;
  • була присутня необхідна ємність конденсатора фільтра.

Розмір кабелю - величина, яка відображає площу його поперечного перерізу. Загальноприйнятим стандартом вимірювання розміру проводу вважається American Wire Gauge. Логіка тут дуже проста: більше AWG — тонше провід, а відповідно тим більше втрат тепла буде давати кабель.

На що варто звертати увагу при виборі кабелю живлення

Купити якісний і надійний кабель живлення, так само непросто, як і знайти інструментальний кабель, який би відповідав усім очікуванням. Ось деякі параметри, які варто враховувати при виборі:

  • електрична безпека. Відповідність кабелю всім міжнародним стандартам " UL " - гарантія того, що провід зможе протистояти надмірною напругою і не стане причиною загоряння.
  • Механічна надійність. Кабель ходовий елемент будь-якого ланцюга, його часто перегинають, скручують під час перевезення. Тому варто вибирати продукцію, яка відрізняється зносостійким покриттям, а також з надійними жилами, які не ламаються.
  • адекватна ціна. Важливо розуміти, що кабель живлення виконує всього одну задачу, і на якість звучання він не впливає, звук не буде більш «послідовним» і «чистим», для цього існують аудіо-кабелі. Власне тому і ціна такого кабелю у нас доступна, так як відповідає їх прямому призначенню. Немає ніяких націнок, і ми нікого не обманюємо, говорячи про» суперзвуку", який вони дають. Кабель відмінно передає живлення на пристрій - все гранично просто і чесно!

Купівля кабелю живлення в магазині Музлайн

Забудьте про утомливих походах в магазини за покупкою одного тільки кабелю живлення! Сьогодні ви можете зробити це не покидаючи будинок, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Оптимальна виправдана до останньої копійки вартість, доставка по всій території України, Офіційна гарантія від виробника, можливість покупки в кредит-далеко не всі приємні несподіванки, які чекають вас у нас!

На питання " де я купити можу якісний кабель живлення?"можна сміливо відповісти - в інтернет-магазині Музлайн. У каталозі представлений колосальний асортимент висококласного музичного обладнання та комплектуючих, ціна і види яких припадуть до вподоби, як новачкам, так і професіоналам. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант, розкажуть про ключові переваги того чи іншого обладнання і пояснять клієнтам скільки коштує кабель живлення залежно від його особливостей і функціональності.

Каталог магазину Музлайн представляє увазі покупців продукцію від іменитих виробників. У нас ви зможете придбати такі типи комплектуючих, як USB, вуличний кабель або ж варіант для колонок. Кожне найменування супроводжується докладним описом, фото і відгуками реальних клієнтів, що також обумовлює спрощення придбання апаратури. Вартість виробів, безумовно, припаде до вподоби навіть найвимогливішим і вибагливим покупцям.

Кабелі живлення - Muzline.ua

Нашим магазином здійснюється не тільки продаж інструментів і примочок для музикантів, а й можливість доставки, замовити яку може і Р. Києва і вся Україна. Величезний вибір товарів, представлений в каталозі, дозволяє підібрати апаратуру, виходячи з індивідуальних потреб і переваг. 

Також увазі покупців представлений оффлайн-магазин, який знаходиться в Києві, що дає можливість провести своєрідний тест-драйв продукції і вибрати оптимальний апарат для підключення приладу до мережі. Ми дбаємо про гарантію якості, оригінальності та тривалості терміну обслуговування кожної позиції, представленої в нашому каталозі, що, безсумнівно, догодить запитам і потребам потенційної аудиторії покупців.

Читати повністю