Каикси

Показати
Сортування
Код товару: 43640
5 421 грн.
Код товару: 43633
4 909 грн.
Немає в наявності
Каикси

Каікси в магазині МузЛайн

Каиксы - традиційні Бразильські ударні інструменти, які використовують для ритмічного супроводу карнавальних походів і танців. Легкий і дзвінкий, він відрізняється гучним яскравим звуком з характерним металевим тембром. 

По суті каікса, або як його ще називають, тапо і торал, являє собою модифікацію малого барабана і мають аналогічну конструкцію з не істотними відмінностями, які стосуються матеріалів і розмірів інструменту. 

Перкусія каиксы

Сучасні каиксы виготовляють з:

  • дерево;
  • метал;
  • пластика;
  • натуральної шкіри. 

У різних комбінаціях ці матеріали дають різне звучання. Так, для популярних сьогодні металу і пластика характерні гострота і яскравість, тоді як для дерева і шкіри - теплота і більш глибока фактурність. 

Каїкси використовуються не тільки в бразильській музиці з квіками, сьогодні цей барабан можна почути в сучасних течіях популярної музики, джазу і т. п. в супроводі танцювальних і етнічних барабанів, репенике, тамборов.

Каікси-характерні особливості і техніка гри

Конструкція каікси грунтується на конструкції малого барабана з невеликими відмінностями і включає:

  • корпус;
  • мембрана;
  • металеві резонаторні сітки;
  • обода;
  • замок. 

Звкообразующую основу складають корпус і мембрани, але характерне тріскуче звучання барабану надає саме резонаторна сітка, яка замінює типові для малих барабанів струни. 

Барабани цього типу мають невеликі габарити і в цьому полягає ще одна відмінність їх від стандартних малих барабанів. Так, висота корпусу може коливатися в межах 4-5 дюймів, а діаметр - 12-14 дюймів. За рахунок досить вузької резонаторної порожнини барабан має високий плоский звук, висоту якого можна змінювати послаблюючи або підтягуючи мембрану. Резонаторну сітку також можна послаблювати і підтягувати - в результаті буде змінюватися характер тембру і динамічні можливості інструменту. 

На каїксах грають за допомогою стандартних барабанних паличок з твердими наконечниками, використовуючи традиційну техніку. Цей інструмент використовується в основному для акцентування окремих ритмічних фрагментів, але нерідко його можна почути і в якості ведучого барабана. 

Сьогодні каїкси використовуються в традиційній бразильській танцювальній музиці, він звучить в таких напрямках незвичайних як самба-реггі, разом з такими інструментами, як сурдо, пан-флейта і часто застосовується для додання особливого карнавального ритму в популярній естрадній музиці. 

Каиксы - Muzline.ua

Вибір і покупка каікси в Музлайн 

При всій схожості каікси з малим барабаном-замінити один інструмент іншим практично неможливо. В інтернет-магазині Музлайн можна купити каікси різних моделей під доступною ціною з гарантією якості від виробника. 

Ми пропонуємо не тільки широкий вибір перкусійних інструментів, але і зручний сервіс для здійснення покупок онлайн з гнучкою системою оплати і доставкою по території України. Ви можете задати ваші запитання нашим консультантам і отримати кваліфіковану безкоштовну допомогу у виборі інструменту та оформленні замовлення.

Читати повністю