Кейси для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 65589
3 175 грн. 3 080 грн.
Код товару: 93767
4 515 грн. 4 380 грн.
Кейси для гітар

Кейси гітар в магазині МузЛайн

Музичний інструмент представляє неймовірну цінність для власника, особливо якщо він був обраний і куплений особисто. Тому питання збереження "предмета обожнювання" не менш важливий, ніж гра на ньому і кейс для гітари краще рішення. Одними з найбільш тендітних музичних інструментів вважаються гітара, дека і гриф яких можуть легко пошкодитися при недбалому поводженні. Втім, цих неприємностей можна уникнути, якщо зберігати і перевозити інструмент в чохлі або Кейсі.

Переваги гітарного кейса

З одного боку, чохол набагато дешевше, ніж твердий футляр для гітари. До того ж він легкий і в окремих випадках навіть зручніше жорсткого пристосування. Однак якраз міцність є визначальним фактором захисту гітари від сильних ударів і несприятливих погодних умов. Так, якщо ваша електрогітара виготовлена з цілісного масиву дерева, оснащена дорогою електронікою і фурнітурою, то кращим рішенням стане покупка надійного кейса для електрогітари.

Гітарні кейси

До головних переваг кейсів для гітар відносяться:

  • Захист гітари від перепадів температури, які вкрай небажані для інструменту.
  • Водонепроникність футляра забезпечує незмінність структури гітарного дерева.
  • Захист від механічних пошкоджень, таких як подряпини, відколи, тріщини та інше.

Крім того, в кейсах для гітар передбачені спеціальні відділення і кишені, що дає можливість брати з собою все необхідне для концертних виступів, навчання і репетицій (медіатор, новий набір струн, навчальні зошити, гітарний тюнер та інше).

Вибір і покупка кейса для гітари

Дорогі інструменти з обмежених серій або ексклюзивні моделі гітар ручної роботи поставляються вже в надійному Кейсі. В інших випадках футляр для гітари треба купувати окремо. 

Правильніше всього вибирати кейс для гітари при покупці самого інструменту, особливо якщо останній має нестандартні розміри і форму. Якщо ж ви не купили кейс для своєї гітари відразу, то відправившись за ним в музичний магазин, не забудьте взяти і гітару. Адже важливо, щоб футляр чітко підходив до інструменту.

Виготовляють дані пристосування з різних матеріалів. Це може бути дерево, оббите шкірою або вінілом. Кейси для акустичних гітар часто роблять зі спеціального ABS пластику, який відрізняється малою вагою і підвищеною міцністю. Вони добре захищають інструмент і зручні у використанні при тривалому ручному транспортуванні.

Кейс для гітари - Muzline.ua

В інтернет-магазині Музлайн представлений величезний асортимент гітарних кейсів від світових виробників, що гарантують якість і надійність своєї продукції. В наявності Футляри для інструментів основних класичних форм (електрогітар типу ліс Поп, акустичних гітар типу Дредноут і т.д.) і універсальні кейси для гітар, які підходять для інструментів нестандартних розмірів. 

Досвідчені консультанти Музлайн готові допомогти вам купити кейс для гітари і зробити правильний вибір щоб придбати хороший товар за розумною ціною. Крім того, Онлайн-магазин muzline.ua надає можливість:

  • замовлення товару по телефону або через електронну пошту;
  • оплати замовлення зручним для вас способом (готівковим, безготівковим розрахунком або в кредит);
  • оформлення доставки товару.
Читати повністю