Кейси для смичкових

Показати
Сортування
Кейси для смичкових

Кейси смичкових інструментів в магазині МузЛайн

Музичний інструмент являє собою велику цінність для власника і щоб він служив довгий час подбайте про його захист. Як і будь-які інші музичні інструменти смичкові не люблять вологи, перепадів температур і, звичайно ж, механічних пошкоджень. Щоб уберегти від таких неприємностей свій інструмент варто купити кейс для смичкових інструментів, який надає максимальний рівень захисту.

На що варто звернути увагу при виборі кейса для смичкових інструментів

На безпеці інструменту економити не варто, але в той же час і переплачувати ніхто не хоче, тому найкраще підібрати варіант, який відповідає всім вимогам. Також як і при покупці волосся для смичків або будь-яких інших аксесуарів, при виборі потрібно враховувати навіть дрібні нюанси. Для початку варто розібратися в тому, які ж існують кейси. Умовно можна поділити кейси на два види:

  • зимовий. Відрізняються наявністю більш товстого шару з утеплювача, але в той же час і важать більше.
  • літній. Більш легкі, з тонким шаром утеплювача і як наслідок, менше захищають інструмент від холоду.

Кейси для смичкових

У країнах, яких зима не особливо відрізняється від літа, музиканти можуть і не думати про такий показник як захист від холоду, а ось українським музикантам з морозами під -30 в зимовий час, доводиться все ж замислюватися про цей параметр. Крім того, зимові кейси мають протиударний захист, що важливо, враховуючи ймовірність падіння в ожеледь. Можете бути спокійні за збереження інструменту в такому Кейсі, адже він і розрахований на всякі оказії. Від синців особисто вас він не врятує, але зате гриф, підструнник і смичок залишаться цілими, що важливіше, ніж якісь там синці, і з таким твердженням погодяться всі професійні виконавці!

Замикаються кейси за допомогою спеціальних замків або блискавок. Тут вже справа особистих переваг, адже і перший, і другий варіант гарантують надійність.

Не забувайте про зручність транспортування інструменту!

Не можна упустити і момент комфортності транспортування інструменту. У даному розділі нашого інтернет-магазину представлені кейси двох видів:

  • з ручкою для перенесення. Такі кейси відрізняються міцністю, але також мають один істотний мінус — інструмент потрібно завжди тримати в руках.
  • з ручкою і шлейками за спину. Підходящий варіант для виконавців, яким доводиться довго добиратися до місця виступу. Головне не забувати з таким кейсом за спиною про небезпеку дверних прорізів.

Кейси для смичкових інструментів

Захисні функції - не єдина користь від кейсів для смичкових музичних інструментів, адже ще в них можна зберігати різні необхідні приналежності та аксесуари. У ньому ви можете помістити смички, ноти, каніфоль, засоби по догляду за інструментом і будь-які інші аксесуари, які потрібні для виступів.

Вибір і покупка кейсів для смичкових інструментів в магазині Музлайн

Інтернет-магазин Muzline-один з популярних в Україні, з кожним днем наш сайт відвідують більше музикантів, які шукають якісну продукцію. Ми є сертифікованою точкою продажу музичних інструментів, аксесуарів до них, а також музичного обладнання іменитих світових брендів. Завдяки тісній співпраці з виробниками, ціна на всю продукцію залишається доступною, а якість залишається еталонним. Наявність стаціонарного магазину в місті Києві підтверджує те, що ми нікуди не пропадемо і завжди несемо відповідальність за товар, який продаємо.

Читати повністю
// //