Кейси для синтезаторів

Кейси для синтезаторів в магазині МузЛайн
Призначення кейсів
Синтезатор - дорогий і вимагає дбайливого ставлення музичний інструмент. Будучи власником синтезатора, ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю його транспортування, для якої заводська упаковка - ненадійний варіант. Чохли і кейси для клавішних створені не тільки для вирішення проблеми перевезення дорогого, як душі, так і кишені, інструменту, але і для забезпечення захисту його від згубних зовнішніх впливів. Адже навіть в домашніх умовах не завжди розумно тримати синтезатор у відкритому стані, оскільки він може стати жертвою пилу, домашніх вихованців або незграбного поводження власника. Кількість факторів ризику зростає при необхідності транспортування клавішних за межі місця зберігання. Сукупність всіх потенційних небезпек впливу зовнішнього середовища створює потребу захистити інструмент надійним кейсом.
Чому кейс для синтезатора краще, ніж чохол
Основна перевага кейса перед чохлом для синтезатора або накидкою полягає в поліпшених показниках захисту, яку він забезпечує інструменту. Саме кейс захистить синтезатор або міді-клавіатуру від деформацій і поломок, викликаних вібрацією, ударами та іншими механічними навантаженнями, в той час як чохол забезпечить захист лише від пилу, вологи і незначних подряпин.
Види кейсів для синтезаторів
Кейси для клавішних інструментів прийнято ділити на два види: напівжорсткі і жорсткі.
- Напівжорсткі являють собою конструкцію з щільної синтетичної тканини з жорстким каркасом, що дозволяє зберігати прямокутну форму. Напівжорсткі кейси ущільнюють підкладкою з синтепону або інших схожих за властивостями і консистенції матеріалів, що забезпечує додаткову амортизацію при механічних навантаженнях і захист від температур. Перевага напівжорстких кейсів перед жорсткими - в тому, що вони легше за вагою і обладнані гнучкими м'якими ручкаки і ременями для перенесення, а також накладними кишенями, в яких зручно розташовувати супутні аксесуари. Напівжорсткі кейси закриваються на блискавку (Зіппер), що робить поводження з ними досить комфортним.
- Жорсткі кейси ще називають кофрами. Робляться вони, або з високоякісного пластику, або з дерева. Зсередини кофри оббивають м'якою тканиною типу вельвету, і ущільнюють спеціальною підкладкою, за прикладом напівжорстких кейсів, яка виконує амортизаційну функцію, захищаючи інструмент від вібрацій всередині кофра внаслідок ударів або струсу. Зовні, якщо кейс дерев'яний, він може бути оббитий дерматином або пофарбований. Кофри - найбільш надійний вид кейсів, який виключає механічні пошкодження і негативні атмосферні впливи. Негативні аспекти кофрів полягають у високій вартості, громіздкості і важкій вазі.
Вибір і покупка кейса для синтезатора
Провідні виробники музичних інструментів забезпечують свої топові моделі клавішних або електрогітар кейсами або кофрами безпосередньо в заводській комплектації. Якщо ж у Вашого інструменту немає кейса, Музлайн рекомендує обов'язково його придбати. При виборі кейса для синтезатора необхідно враховувати:
- розмір. Відповідність габаритів кейса і інструменту забезпечує останньому щільну посадку, що виключає люфт, який знижує захисні характеристики кейса;
- якість і надійність матеріалів (пластика, дерева, оббивної тканини, фарбування, ременів, ручок ,підкладки, блискавок, замків);
- ергономічні показники (вага, збалансованість, наявність кишень для аксесуарів, висувної ручки, коліс, привабливий зовнішній вигляд)
Вибрати і купити кейс для синтезатора, блок живлення та інші аксесуари для клавішних інструментів за вигідною ціною в магазині Музлайн вам допоможуть досвідчені консультанти нашого інтернет-магазину, зручний пошук по сайту і технічні описи на сторінці товару.