Кейси для тростин

Показати
Сортування
Код товару: 90376
299 грн.
Код товару: 90375
299 грн.
Код товару: 90374
299 грн.
Код товару: 90373
299 грн.
Код товару: 90377
299 грн.
Код товару: 65499
1 832 грн. 1 777 грн.
Код товару: 65497
1 935 грн. 1 877 грн.
Код товару: 65496
1 935 грн. 1 877 грн.
Код товару: 65495
1 935 грн. 1 877 грн.
Код товару: 65494
1 935 грн. 1 877 грн.
Код товару: 65493
1 935 грн. 1 877 грн.
Код товару: 65498
1 987 грн.
Немає в наявності
Кейси для тростин

Кейси для тростин

Тростини для духових інструментів-важливий компонент звукоутворення і звуковидобування. Від їх якості і стану залежить якість звучання інструменту, його тембр, забарвленість, гнучкість і співучість звуку. Крім того, тростина - сама тендітна і часто Замінна частина інструменту, яка потребує правильного зберігання. Комплект нових хороших тростин коштує досить дорого-це відчутне вкладення грошей, особливо для молодих початківців музикантів.

Для правильного зберігання тростин були створені спеціальні кейси.

Кейс під тростини

Конструкція і особливості кейса для тростин

Кейси для тростин являють собою компактні коробочки, виготовлені, як правило, з міцного пластику. Цей матеріал був обраний не випадково:

  • він досить гігієнічний;
  • герметичний;
  • пом’якшує різницю температур зовні і всередині;
  • зберігає необхідний рівень вологості.

Легкий і міцний кейс надійно захищає тростини навіть при падінні – він не розбирається і не розкривається.

Тростини для духових інструментів дуже чутливі до вологості. Вони ні в якому разі не повинні пересихати і для збереження рівня їх вологості, необхідної для нормального звучання, був створений спеціальний зволожувач, який теж поміщається в кейс. Для нього в конструкції передбачений спеціальний відсік, який розташовується в нижній частині.

"Двоповерхові" кейси для тростин, як правило, мають кілька слотів - для зберігання декількох пар тростин різного розміру і довжини, і з наявністю спеціального зволожувача. Поряд з ними існують прості мініатюрні кейси на одну-дві тростини.

Використання кейсів для тростин

Наявність запасної тростини-обов’язкова умова роботи багатьох музикантів, оскільки тростина може пошкодитися від необережного поводження, нещасного випадку і т.д. тому кожен саксофоніст і кларнетист з власного досвіду знає, що запасна тростина завжди повинна бути під рукою.

Сучасні жорсткі кейси виконані в ергономічному форматі - щоб їх можна було зберігати в кофрі інструменту або носити в кишені. Кожен кейс оснащений надійною і простою застібкою, яка відкривається з легким зусиллям і ніколи не відкривається мимовільно або при падінні. Слоти всередині кейса виконані таким чином, щоб тростину можна було легко дістати і покласти на місце. При цьому тростини не випадають, а утримуються всередині.

При використанні кейс для тростин не слід піддавати сильному тиску – простіше кажучи, не варто на нього ставити важкі речі або сідати.

Цілісний і правильно використовуваний кейс захищає тростини:

  • від перепадів температури і вологості;
  • механічних пошкоджень;
  • втрата;
  • пересихання.

Дбайливе зберігання тростин продовжує термін їх служби, а також побічно покращує якість звучання інструменту, зберігаючи один з найважливіших елементів звукоутворення в правильному робочому стані. Для порівняння, тростина, яка зберігається без зволоження і захисту, за словами досвідчених музикантів, приходить в непридатність за кілька днів. У Кейсі вона буде захищена і збережеться на кілька місяців.

Кейси для тростин - Muzline.ua

Вибір і покупка кейса для тростин в Музлайн

Кейс для тростин – аксесуар для духових інструментів, необхідний як професійному, так і починаючому музиканту. Правильний підхід в експлуатації і зберіганні музичних інструментів і їх робочих компонентів – важливий аспект в заняттях музикою.

У нашому інтернет-магазині представлений вибір кейсів для тростин основних моделей, розрахованих на зберігання як однієї, так і декількох тростин. Ви можете придбати цей аксесуар через наш сайт, оформивши покупку на відповідній сторінці. Ми здійснюємо послуги доставки по всій Україні, і супроводжуємо наші товари офіційною гарантією якості. У Музлайн є все необхідне для заняття музикою та обслуговування музичних інструментів!

Читати повністю