Клавішні інструменти

Показати
Сортування
Код товару: 60856
608 грн.
Код товару: 84755
756 грн.
Клавішні інструменти

Музичні Клавішні інструменти

Однією з найбільш великих категорій музичних інструментів є клавішний. Це і фортепіано, і синтезатори, і акордеони, і органи, і багато іншого. Їх об'єднує схожа Механіка звуковидобування - за допомогою клавіатури, що має білий і чорні клавіші (слід уточнити, що клавіатура є і у баяна, але вона не клавішна, а кнопкова, тому баян не можна включати в цю категорію). 

Клавішні інструменти користуються величезною популярністю-класичне фортепіано ось уже кілька десятиліть залишається популярним інструментом, який під час навчання освоюють навіть ті музиканти, які вчаться грати на струнних або духових. Це свого роду універсальний інструмент для вивчення принципів академічної та сучасної музики. 

Клавішні інструменти

Існують такі види клавішних:

  • губний (духовий);
  • щиковий (клавесин, клавікорд);
  • струнний (акустичне піаніно, рояль);
  • електронний (синтезатори);
  • пневматичний (акордеон, орган);
  • цифровий (цифрове піаніно). 

Музичні виразні можливості всіх цих інструментів, а також тембри і застосування розрізняються. Практично всі вони можуть звучати як сольно, так і в ансамблі, деякі (такі, як, наприклад, рояль) нерідко використовуються в оркестрах. Синтезатор і сучасні цифрові піаніно-окрема категорія, це гіперфункціональні музичні станції, здатні замінити цілий ансамбль, але також нерідко входять в інструментальні склади. 

Від акустики і цифрі

Якщо мова заходить про клавішних, то більшість людей цілком справедливо має на увазі звичайне піаніно або синтезатор. Незважаючи на зовнішню схожість - між ними технологічна і тимчасова прірва. 

Акустичне фортепіано - представник західноєвропейського класицизму. Це елегантний, прекрасно продуманий механічний шедевр інструментобудування, який з'явився рівно тоді, коли музичне середовище вже сформувало запит на нього. 

Його попередники, клавесини, верджинели і клавікорди вже не справлялися з новою музикою, демонстрували технічну і виразну неспроможність, а новий струнно молоточковий рояль став не просто удосконаленням старовинних моделей, але чимось абсолютно новим, що музикантам того часу тільки належало освоїти. Власне, тут можна провести історичну аналогію-синтезатор, а слідом за ним і цифрове піаніно, стали такою ж відповіддю на запити світу змінилася музики, але тільки не в 18, а вже в 20 столітті. На зміну механіці прийшли електромузичні засоби і виразні і технічні можливості небувалої широти. 

Гібридні клавішні

Спосіб виконання музики з використанням фортепіанних клавіш виявився настільки зручним, що його почали використовувати і для інших інструментів - духових, пневматичних і т. д. 

Акордеон - це клавішний інструмент з хутром і пневматичною механікою. Мало хто знає, що практично будь-який орган (великий кафедральний, або маленький) використовує той же принцип роботи і має з акордеоном багато спільного. Сучасні моделі цих інструментів мають електричні та цифрові модулі, що замінили недосконалу і громіздку механіку, і використовуються для навчання початківців музикантів, концертних виступів і т. д. 

Але найцікавіші гібриди-це акустичні клавішно духові. Звуком вони схожий на язичкові Губні гармошки, а їх назви - Піаніки або клавішні дудки (іграшкові моделі для дітей). 

Міді-клавіатури

Ультрасучасні контролери для студійної роботи - міді-клавіатури,- теж відносяться до категорії клавішних. Однак вони не є музичними інструментами в класичному розумінні - без ПК і відповідного софта вони беззвучні і безпорадні. І тим не менш, в студіях і домашніх продакшнах компрозітори і саунд-дизайнери використовують їх для написання музики, Створення шумів і атмосферних ефектів. 
Електронні міді-контролери з фортепіанними клавішами виробляють такі бренди, як ямаха, m-audio та інші. 

Клавішні інструменти - Muzline.ua

Вибір і покупка в Музлайн

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна вибрати і купити піаніно, синтезатори, ударно перкусійні інструменти та обладнання, чохли, комплектуючі та багато іншого. На сайті представлені всі найсучасніші моделі, кожна з яких має докладний опис і фото - ця інформація допоможе вам порівняти кілька моделей і вибрати кращу!

В асортименті представлені дитячий, учнівські та професійні моделі інструментів yamaha (для деяких стійка йде в комплекті). Наш магазин надає послугу доставки замовлень в будь-яке місто країни (Україна) і офіційні гарантії якості від брендів-виробників. 

На сайті Muzline ви можете створити Особистий кабінет і контролювати ваші покупки - порівняти вартість, скласти список вподобаних товарів, переглянути історію замовлень, зберегти важливу інформацію і т. д. 

Продаж музичних товарів проводиться як через сайт, так і в офлайн салоні, розташованому в м. Київ за адресою пр. Маяковського 43/2 - ціна на інструменти та обладнання не залежить від того, яким способом ви здійснюєте покупку-ми гарантуємо її демократичність і стійкість!

Читати повністю