Комбопідсилювачі для гітар

Показати
Сортування
Комбопідсилювачі для гітар

Комбіки для гітар в магазині МузЛайн

Комбопідсилювач для гітар (також зустрічається назва голова або куб) – поширений тип спеціального звукопідсилюючого обладнання для акустичних і електроінструментів, комбінований підсилювач звуку, який складається з звукопідсилюючого механізму і динаміка, суміщених в одному корпусі.

Існує кілька основних типів цього обладнання. Вони розрізняються принципами посилення звуку, конструкцією корпусу і ціною. Купити відповідний комбік для гітари можна в будь-якій ціновій категорії-виробники представляють велику кількість пристосувань початкового і професійного рівнів, бутикового обладнання, яке вважають за краще імениті музиканти.

Комбопідсилювачі для гітар

Сучасні та вінтажні Комбопідсилювачі застосовуються для посилення звуку акустичний та електроінструментів для:

 • домашнього музикування;
 • репетиційних занять;
 • концертної та студійної роботи.

Це універсальний, портативний і зручний елемент звукового обладнання, який здатний замінити більш дорогі, громіздкі і менш мобільні передпідсилювачі, голови і кабінети. Перші комбіки з’явилися одночасно з першими електроакустичними гітарами, що використовувалися для виконання джазової музики. Перші працюючі, але далеко не досконалі, Комбопідсилювачі з’явилися в США в першій третині ХХ століття.

Особливості та конструкція комбопідсилювачів

З моменту появи і до сьогоднішнього дня Комбопідсилювачі еволюціонували і поліпшувалися з точки зору обладнання та функціональності. Сьогодні існує три основних види комбіків:

Аудіопідсилювачі, що працюють від ламп (найбільше актуальні моделі на 10 ват, 15 ват, 200 ватт) користуються повагою всіх без винятку гітаристів, так як чудово підходять, як для електро або бас гітари, так і для акустики. Підсилювач ламповий 15 ват найкраще підійде для початківців музикантів. При найвищому рівні розвитку цифрових технологій, вони виявилися нездатні хоча б приблизно імітувати процес розжарювання лампи. Існують комбіки лампові і Marshall (вкрай популярні Маршал 100 Ват, міні Marshall), і Orange Crush, і Peavey.

Дуже високо цінується музикантами специфічний яскравий і м’який тембр, який набувають акустика або бас, що підсилює ламповий прилад. Цей вид вважається професійним обладнанням, а тому коштує дорожче інших видів. Купити ламповий гітарний куб - означає придбати якісну апаратуру для максимального ефекту.

Транзисторні Куби - широко поширений вид звукопідсилюючої апаратури. Безумовно, подібний аналог не дає такої чистоти і характерного тембру, як передпідсилювач ламповий для електрогітари. Модельний ряд охоплює середню і бюджетну цінову категорію, так що цей тип може дозволити собі будь-який музикант. Серед його переваг:

 • передбачувана Висока якість звуку;
 • широкі можливості для налаштування;
 • довговічність;
 • компактність;
 • помірна вартість.

Транзисторний аналог - надійна апаратура для домашніх занять і репетицій, яка однаково підходить для акустичних і електрогітар, однаково добре відтворюючи, баси, потужний тембр і стерео ефект. З огляду на перерахованих вище факторів, транзисторні комбо-кращі бюджетні варіанти для новачків і любителів.

Цифрові комбіки - найновіший і сучасний вид обладнання. Головний плюс їх полягає в розширених можливостях обробки і емуляції різних типів звуку. Ідея творців цифрової апаратури в тому, щоб розширити можливості звичайного передпідсилювача, наділивши його здатністю відтворювати характерне звучання декількох установок, відтворювати вінтажну або фірмову амплітуду, якою володіє стандартний гітарний cube.

Імітація тембру, який забезпечує ламповий гітарний комбік, робить цифрові механізми досить популярними навіть серед професіоналів. Ці види чудово відтворюють ефект форте і дісторшн. І Кубі подібної конструкції застосовуються не тільки для гітар, але і для басів, з тією тільки відмінністю, що басові комбіки адаптовані під відтворення низьких частот.

Всі Комбопідсилювачі мають схожою конструкцією, вона продумана і практична і становить:

 • прямокутний резонаторний короб;
 • темброблок;
 • підсилювач;
 • динамік.

Завдяки деталям збірки, cube має одну перевагу перед студійним або концертним – мобільність при достатній потужності. Резонаторний короб виготовляється виключно з натурального дерева, так як цей матеріал має оптимальні акустичні властивості. Його поверхня обробляється спеціальним покриттям з вінілу, натуральної або штучної шкіри, щільної тканини для захисту і зміцнення, а також з міркувань дизайну.

Існує також поділ за критеріями транспортабельності. Найбільш актуальними, як серед професіоналів, так і для любителів вважається автономний прилад (наприклад, модель МД 004), який працює на батарейках. Такий допоміжний апарат на акумуляторі дозволяє брати музичний інструмент з собою, наприклад, при подорожі можна грати на електрогітарі без підключення до електромережі. В даному випадку, стаціонарні механізми істотно програють.

Осібно стоять аналоги для навушників - їх можна назвати міні-комбо, які дозволяють чути амплітуду через навушники і займатися музикою в будь-яких умовах. Купити міні від компанії Vox або Marshall стане відмінним рішенням для новачків і аматорів. ДО РЕЧІ, прилади від брендів Вокс і Маршал, ціна яких порадує покупців, відрізняються непоганою якістю і добротним звучанням.

Виробники комбопідсилювачів. Як вибрати?

До масових поставок імпортних апаратів, на музичному ринку були представлені радянські транзисторні апарати і підсилювачі на лампах, які, між тим, не відрізнялися належною чистотою звуку, хоча зараз цінуються в якості вінтажної продукції. В даний час на сучасному ринку музики представлені фірми, які спрямовані на задоволення ключових потреб покупців. Наприклад, в каталозі Музлайн представлені такі виробники, як Behringer, Cort, Crate, Fender, Gibson, Hughes & Kettner, Ibanez, Invasion, Kustom, Laney, ROLAND Cube, купити які не складе ні найменшої праці.

Особливу увагу слід приділити таким фірмам:

 • Пристосування від компанії Фендер особливо прийнятні серед блюзових і джазових виконавців. Купити Фендер-значить отримати м’який і чистий звук. Як правило, вибором покупців стає Мустанг Фендер, який поєднав в собі якісність і доступність.
 • Підсилювач гітарний Ibanez відрізняється гідною якістю, проте більше підходить для» рідної " музичної продукції. 
 • Якщо краще рок-музика, слід купити Marshall. Варто відзначити, що саме Ібанез і Маршал краще відтворюють музику в стилі рок.
 • Rolland - фірма, яка набирає все більшої популярності зважаючи оптимального з’єднання ціни і якості. У каталозі даної компанії особливо затребувані такі різновиди, як Роланд куб і Роланд мікрокуб, які відрізняються портативністю і компактністю.
 • Yamaha-найбільший виробник різних інструментів і комплектуючих, який зацікавлений в якісності продукції і репутації компанії. Тому комбо можна назвати чи не самими довговічними різновидами.

У нашому каталозі представлені також менш розкручені, але від цього не менш популярні бренди (Line6, Randall, Warwick, Stagg, Warwick, Soundking). Наприклад, продукція Вермона, Варвік і Ланей (Line) досить затребувана, завдяки своїй відносній бюджетності, в той час як Кастом, Маршал і Роланд – лідери, завдяки якісності і асортименту на будь-який смак.

Комбік - Muzline.ua

Вибір і покупка комбіка для гітари в Музлайн

В інтернет-магазині Музлайн представлений вибір спеціальної апаратури від світових лідерів індустрії (Regent, Russtone, Orange, Nux, Carlsbro, Belcat, Yerasov, Artec). У нас можна купити кращий комбо за вигідною ціною – від бюджетних і малопотужних, до професійних апаратів для сценічної роботи. Дізнатися скільки коштує та чи інша продукція, а також розібратися в технічних характеристиках і придбати вподобаний варіант недорого допоможуть досвідчені і кваліфіковані консультанти.

На нашому сайті для кожного товару, ціна на який припаде до вподоби навіть самим вибагливим і вимогливим покупцям, представлений професійний огляд товару з докладним описом і фото, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Наші консультанти дадуть відповідь на всі питання і правильно оформити замовлення на Комбопідсилювачі гітарні і Roland, і Vox Mini, і Peavey Rage 158. Оплатити його можна готівкою і онлайн. Інтернет-магазин Музлайн надає послуги оперативної доставки: ви зможете купити куб не тільки в Києві, але і у всіх регіонах.

Наш магазин Музлайн пропонує найширший асортимент різноманітних пристосувань для твори і програвання музики. У нашому каталозі представлені кращі гітарні і для інших інструментів механізми.  Клієнти зможуть знайти як гітарний комбік, так і аналог Для клавішних (зокрема, для синтезатора), Комбопідсилювачі домашні і для вулиці (вуличні, як правило, відрізняються габаритами і гучністю), акустичний і басовий, автономний на акумуляторі або стаціонарний, дешеві і дорогі інструментарії. 

Також покупцеві не доведеться шукати аксесуари в інших компаніях: ми пропонуємо такі товари, як педаль для гітари, кабінети, Каподастри та іншу необхідну продукцію.

Читати повністю