Комплектуючі для гітар

Показати
Сортування
Код товару: 87112
2 грн.
Код товару: 87113
2 грн.
Код товару: 87111
3 грн.
Комплектуючі для гітар

Комплектуючі для гітар в магазині МузЛайн

Акустичний, електроакустичний і електрогітари - інструменти, в конструкцію яких входить маса комплектуючих. Багато з них в процесі експлуатації вимагають заміни, тому що швидко зношуються. Перш за все це:

і багато іншого. 

Гітарні комплектуючі

Купити комплектуючі для гітар можна за скромною ціною-велика частина замінних деталей коштує не більше 20-30 доларів. 

Ладо

Гітарні Лади грають важливу роль в звукоутворення. Вони ж допомагають музиканту орієнтуватися на грифі, тембрально забарвлюють звучання інструменту і створюють додатковий резонанс за рахунок вібрації матеріалу. Традиційно їх виготовляють з твердого металу, оскільки чим матеріал м’якше, тим він легше деформується і стирається і менш придатний до виконання функції ладів. Різні виробники використовують:

 • сталь;
 • латунь. 

За зовнішнім виглядом і конструкції Лади являють собою короткі металеві смужки, які вставляються в накладку грифа. Їх надійно фіксують, відрізають зайву частину, сточують гострі краї для безпечної гри, ошліфовують і полірують. Лади бувають двох типів-традиційні-рівні, і викривлені за запатентованою системою true temperament. 

Топлоки

Топлоки - спеціальні пристосування для фіксації струн на грифі. Це замикаються поріжки, розроблені для електрогітар з механічною системою тремоло флойд роуз. 

Топлоки надійно фіксують струни на грифі в нерухомому стані, а для настройки передбачені мікро-гвинти на бриджі. 

Маркери ладів 

Такі функціональні елементи гітар, як маркери ладів, одночасно грають і декоративну роль. Їх виготовляють з міцних і естетичних матеріалів:

 • перламутр;
 • пластика;
 • слонової кістки. 

У більшості випадків маркери-це прості круглі плоскі шматочки матеріалу не більше 5 мм в діаметрі, які розміщуються в поглибленнях накладки грифа. Вони маркують номери ладів і допомагають орієнтуватися на грифі, а також служать прикрасою інструменту. На деяких моделях гітар маркери ладів мають більш хитромудру форму і навіть складаються з декількох елементів. 

Поріжки для гітари

Поріжки-прості пристосування, які допомагають правильно встановлювати струни і визначають мензуру інструменту. 

Гітарні поріжки бувають двох типів:

 • нижній;
 • верхній. 

Верхні встановлюються на грифі в тому місці, де він переходить в голову, а нижні - на корпусі інструменту на спеціальній підставці. Відстань між ними визначає мензуру гітари. 

Сьогодні поріжки виготовляють із пластику, слонової кістки і дерева. 

Важелі для тремоло

Важіль для тремоло-вигнута металева ручка 19-20 см в довжину, призначена для управління машиною тремоло. Часто оснащується пластиковим наконечником для зручності використання. Завдяки конструкції машини тремоло і формі важеля, він легко вставляється в спеціальний отвір на бриджі і надійно фіксується в ньому, дозволяючи безпечно для музиканта і гітари використовувати тремоло в повному обсязі. 

Рамки для звукознімачів 

Для простої і надійної установки і фіксації датчиків на електрогітарах були створені спеціальні пластикові рамки. Вони забезпечують звукознімачів нерухомість і міцне кріплення у відсіку. 

Рамки бувають:

 • металевий;
 • пластикові. 

Вони кріпляться корпусу гітари над відсіком, де знаходяться датчики, і фіксуються за допомогою практично непомітних тонких болтиків, які не шкодять інструменту. 

Крім додаткової зовнішньої фіксації датчиків, рамки закривають надлишковий виріз виїмки в корпусі і виконують естетичну функцію, а також захищають порожнину, в якій знаходиться датчик, від проникнення пилу і дрібного сміття. 

Напрямні струн (ретейнери)

Напрямні для струн (ретейнери) - мініатюрні, але дуже важливі металеві деталі, які встановлюються на голові грифа. Вони використовуються для направлення і підтримки натягнутих струн і виготовляються з металів підвищеної міцності - сталі і сплавів. 

Дорогі види напрямних для струн мають додаткову антикорозійне покриття. Для захисту від вологи їх поверхня обробляється захисним напиленням. 

Кришки для звукознімачів 

Кришки для звукознімачів - допоміжний аксесуар, для захисту електроніки від прямого контакту зі струнами і руками музиканта, і агресивного впливу зовнішнього середовища. Кришки для звукознімачів виготовляють з металу або пластику - ці матеріали досить міцні, не створюють сторонніх шумів, не спотворюють роботу датчиків. Кришки для звукознімачів бувають двох загальних видів:

 • для синглів;
 • для хамбакерів. 

Сингли-поодинокі Звукознімачі, для яких традиційно виготовляють вузькі кришки з пластику. Вони мають спеціальні отвори. 

Кришки для хамбакерів нерідко виготовляють з металу, додаткового покритого глянцевим лаком. 

Кришки для анкерів 

Кришки для анкерів - це Аксесуари, за допомогою яких перекривається доступ до анкера. Така кришка являє собою невелику пластикову пластину неправильної форми. Вона також захищає непокриту лаком дерев’яну поверхню, яка є в таких умовах найбільш вразливою. 

Додатковий захист від пилу корозії завдяки кришці отримує і анкер, а якщо говорити ще точніше - гвинт, за допомогою якого проводиться регулювання вигину прута. 

Втулки для кріплення струн

Втулки для кріплення струн - металеві циліндри з фіксаторами і наскрізними отворами, крізь які пропускаються струни, призначені для особливого способу постановки струн на гітару - крізь корпус. Він має ряд переваг, що стосуються звучання інструменту-струни, проходячи через корпус передають дереву резонанс. У свою чергу це надає звучанню інструменту характерне тембральне забарвлення, більш широкий динамічний і експресивний діапазон, і розкриває індивідуальні акустичні властивості гітари. 

Наконечники для гітарних перемикачів

Наконечники для перемикачів - не найважливіший елемент електрогітари, проте від самого факту їх наявності та якості виготовлення залежить те, наскільки музиканту буде зручно грати. 

На більшості сучасних інструментів встановлюються наконечники з пластика, недорогого і міцного матеріалу, який витримує навантаження, і в разі виходу з ладу або втрати не призводить до великих витрат.  

Комплектуючі для гітар - Muzline.ua

Вибір і покупка комплектуючих для гітар в Музлайн

Комплектуючі для гітар - деталі, які періодично вимагають заміни. В інтернет-магазині музичних інструментів Музлайн представлений вибір будь-яких комплектуючих для електрогітар - широкий асортимент наконечників для перемикачів, ладів, ретейнерів, пікгардів, важелів, накладок для інструментів різних моделей. Ви можете придбати їх як в нашому магазині в м.Київ, так і в інтернет-магазині, сплативши покупку онлайн. 

Ми надаємо нашим клієнтам:

 • послуги доставки по території України;
 • консультації фахівців;
 • сервісні послуги;
 • гнучку систему оплати;
 • оперативне обслуговування;
 • кращі ціни. 

У нашому інтернет-магазині є все, що необхідно музиканту для роботи і занять!

Читати повністю