Комплектуючі для гітарного обладнання

Показати
Сортування
Код товару: 81751
655 грн.
Код товару: 53122
876 грн.
Код товару: 81754
1 638 грн.
Код товару: 87538
2 660 грн.
Код товару: 82508
3 230 грн.
Комплектуючі для гітарного обладнання

Комплектуючі для гітарного обладнання в магазині МузЛайн

Музикант, впевнений у своїх перевагах у звучанні, або бажаючий поліпшити звук інструменту, хоч раз, але задавався питанням заміни деталей або пристроїв в електрогітарі, підсилювачі, акустичній системі. Кожен елемент в ланцюжку "електрогітара-динаміки" виконує свою незамінну і важливу функцію, тому вибрати і купити потрібні запчастини і деталі буває непросто, особливо початківцям гітаристам.

У даній загальній категорії товарів ми зібрали комплектуючі, найбільш часто купуються для поліпшення гітарного обладнання: динаміки, лампи підсилювачів, перемикачі і електроніку педалей гітарних ефектів. А для зручного орієнтування в каталозі, розділили ці товари по групах.

Види і особливості комплектуючих для гітарного обладнання

Комплектуючі для гітарного обладнання

Динаміки Для гітар-особливості та нюанси

Головною відмінністю гітарних динаміків від звичайних акустичних, призначених для прослуховування музики, є чітко визначений частотний діапазон 60 Гц - 6кгц (для чистоти звучання і фільтрації фонів і шумів) і рівень опору. Опір гітарних спікерів зазвичай від 4 Ом до 16 Ом, стандартна величина, сумісна з підсилювачами для гітар, – 8 Ом.

Конструкція динаміків для гітар:

  • Магніт з котушкою-серце спікера, що генерує звукові хвилі.
  • Кошик з прикріпленою центрирующей шайбою і дифузором.
  • Пилозахисний ковпачок для запобігання статичного притягування пилу всередину спікера.

Часто в описі гітарних динаміків зустрічаються терміни» Вінтажний «або»американський". Ця термінологія трохи суб'єктивна, і стосується характеру звучання спікерів. «Вінтажі " наслідують обретонистому, багатому нюансами і трохи розхлябаному звуку електрогітар 60-70-х років минулого століття. "Американці" звучать суворіше, акуратніше і читабельніше. При виборі краще послухати особисто звук одного і іншого Динаміка, підключаючи одну гітару до різних спікерів - що вам більше подобається, то і купуйте.

Лампи для гітарних підсилювачів

У складі гітарного підсилювача, лампа це пристрій для посилення проходить крізь неї сигналу. Виглядає як скляна порожнина з електричними елементами всередині (катодом, анодом і сітками). Сигнал, протікаючи через лампу, не тільки посилюється, але і знаходить особливості і частотний забарвлення звуку на виході.

Перевагами лампових конструкцій підсилювачів є багатий динамічний діапазон звучання, м'якість і музикальність овердрайву. Приємний момент для гітаристів, які люблять визначеність і конкретику, – кожна модель лампи має строго певні властивості посилення і перетворення звуку. Наприклад, для шанувальників вінтажного щільного звучання безпрограшний варіант лампи EL34, для «американського» стерильного звуку підійде 6L6/5881.

Недоліками лампових конструкцій є:

  • вартість вище, ніж транзисторних підсилювачів;
  • гріються в процесі експлуатації;
  • підлягають регулярній заміні (приблизно раз на рік)
  • прогріваючись, можуть шипіти і «микрофонить».

Комплектуючі для гітарного обладнання - Muzline.ua

Перемикачі та електронні деталі для педалей

Будучи невеликими, але важливими частинами педалей гітарних ефектів, як перемикачі, так і електро деталі, незамінні в ремонті або збірці схем і конструкцій. На нашому сайті ви можете вибрати і купити потрібні комплектуючі та компоненти радіосистем і зібрати «з нуля» власну «примочку».

Вибір і покупка комплектуючих для гітарного обладнання в магазині Музлайн

Ми пропонуємо лояльні ціни, широкий вибір і асортимент, консультації та слушні поради по побору потрібних запчастин. Можете прийти в наш "живий" магазин, або оформити замовлення онлайн на сайті з доставкою в будь-який регіон країни. Приходьте і вибирайте-нам є що запропонувати!

Читати повністю