Комплектуючі для смичкових інструментів

Показати
Сортування
Код товару: 54853
46 грн.
Код товару: 54851
46 грн.
Код товару: 93523
50 грн.
Код товару: 93522
50 грн.
Код товару: 93521
50 грн.
Код товару: 88998
58 грн.
Код товару: 91013
89 грн.
Код товару: 93525
120 грн.
Код товару: 93524
120 грн.
Код товару: 61393
164 грн.
Код товару: 88997
176 грн.
Код товару: 77368
620 грн.
Комплектуючі для смичкових інструментів

Комплектуючі смичкових інструментів в магазині МузЛайн

Є ви власником дорогої Майстрової скрипки або звичайної заводської, важливу роль в роботі інструменту в цілому грає Механіка. Це Комплектуючі для струнно-смичкових інструментів, які виконують службову роль, однак саме від правильного вибору цих деталей буде прямо залежати якість звучання інструменту, зручність користування і тривалість терміну служби. 

Категорія комплектуючих для смичкових, представлена на нашому сайті, включає наступні їх види:

  • Колки (колкова Механіка)
  • Шпильки (ґудзики)
  • Підставки для струн
  • Поріжок
  • Струнодержатели (подгрифники)

Комплектуючі для смичкових

Купити комплектуючі для струнно-смичкових можна в залежності від розмірів конкретного інструменту і його індивідуальних особливостей. Сучасні виробники пропонують скрипкову екіпіровку, яку можна підігнати під окремий інструмент, звернувшись до скрипкового майстра. Ціна комплектуючих для скрипки та інших струнно-смичкових інструментів, як правило, невелика, проте та роль, яку вони виконують, вагома. Найчастіше Заміна тієї чи іншої деталі може кардинальним чином вплинути на звучання інструменту, як в кращу, так і в гіршу сторону. Крім того, якщо який-небудь з елементів комплектації несправний, невірно підібраний або встановлений неправильно – це може привести до незворотних наслідків і навіть до поломки всього інструменту!

Комплектуючі для смичкових і їх особливості

Колки відносяться до комплектуючих для смичкових інструментів і призначені для настройки струн. Це деталі з округлими закінченнями, зручним для захоплення і обертання, і довгими конусоподібними стрижнями, які вставляється в спеціально висвердлений отвір в голівці інструменту. Колки для смичкових інструментів виробляють із пластику або твердих і найбільш стабільних порід деревини, таких як Чорне дерево, палісандр або самшит.

Серед основних причин заміни кілків можна виділити:

  • Їх поломку 
  • Розбіжність з діаметром кілкових отворів (занадто тугий хід і як наслідок деформація самих отворів, збільшення їх діаметра при надмірному вдавлюванні кілків)
  • Нетримання інструментом ладу (як правило, коли кілки вільно прокручуються в кілкових отворах)

Шпилька або гудзик - це комплектуюча для смичкових інструментів у вигляді дерев'яного кілочка з капелюшком на кінці, яка служить для кріплення струнотримача (підгрифка). До цього елементу пред'являються серйозні вимоги по міцності і здатності витримувати навантаження до 24 кілограм. 

Підставка для струн – це фігурна деталь з дерева, яка встановлюється на верхній деці між підгрифком і закінченням грифа. Від розташування підставки залежить тембр звучання інструменту. Підставка так само визначає розташування струн на відстані один від одного по радіусу дуги і висоту над ГРИФОМ. 

Верхнім поріжком називається дерев'яний елемент, який встановлюється у верхній частині грифа, має спеціальні зазори і служить для рівномірного розподілу струн.

Подгрифники (струнодержатели) - це елементи для кріплення скрипкових струн. Цей вид комплектуючих для смичкових буває двох видів:

  • звичайні з чотирма отворами для струн (як правило моделі з пластику),
  • машинки з гвинтовим механізмом для мікропідстроювання струн (з композитних матеріалів).

Купити струнотримачі для смичкових можна відразу разом з петлею, яка одягається на гудзик для фіксації.

Комплектуючі до смичкових інструментів

Вибір і покупка комплектуючих для смичкових інструментів

У нашому інтернет-магазині представлений основний асортимент комплектуючих для струнно-смичкових інструментів. Бажаєте провести ремонт, оновити або замінити механіку на вашому інструменті? Інтернет-магазин muzline готовий стати вашим помічником!

Щоб уникнути небажаних наслідків, Ми рекомендуємо купувати комплектуючі з урахуванням розміру Вашого інструменту (4/4, 3/4, 1/2, 1/4).

Читати повністю
// //