Комплектуючі для ударних

Показати
Сортування
Код товару: 57578
17 грн.
Код товару: 57576
17 грн.
Код товару: 57582
60 грн.
Код товару: 57570
106 грн.
Код товару: 61035
117 грн.
Код товару: 58688
262 грн. 133 грн.
Код товару: 57569
141 грн.
Код товару: 89039
152 грн.
Код товару: 89044
266 грн.
Код товару: 89035
342 грн.
Код товару: 89040
382 грн.
Код товару: 61039
546 грн.
Код товару: 82485
608 грн.
Комплектуючі для ударних

Комплектуючі для ударних

Ударна установка-один з тих музичних інструментів, які вимагають регулярного обслуговування. Це пояснюється, перш за все, складністю конструкції установки, що включає масу комплектуючих - стійок, власників, знімних і замінних деталей барабанів.

У період експлуатації всі елементи установки піддаються високому навантаженню і потребують своєчасної заміни в разі зносу або поломки.

Комплектуючі для барабанів

Види і призначення комплектуючих

Комплектуючі для ударних включають в себе велику кількість деталей для барабанів. У їх числі:

Струни для барабанів встановлюються в порожнині інструменту уздовж нижньої його мембрани. Вони надають інструменту фактурне звучання, характерний тембр і широкі динамічні можливості. Струни встановлюються на підструнники і кріпляться на спеціальних фіксаторах за допомогою замків. Струни виготовляються з тонких гофрованих металевих прутів, закріплених паралельно. Один набір може включати різну кількість струн.

Лаг - це спеціальні замки, які фіксують обід барабана. Лаги виготовляються з металу і дерева. Їх розмір, форма і властивості матеріалу роблять істотний вплив на звучання барабана, оскільки дуже щільно контактують з поверхнею інструменту і відчувають вплив загального резонансу. Вибір і покупка лагів завжди індивідуальні і залежать від уподобань музикантів. Однак, оптимальне поєднання акустики складають корпус і лаги, виготовлені з однакової породи дерева.

Головною перевагою металевих лагів є міцність і стійкість до механічних пошкоджень.

Ободи для барабанів - один з головних конструкційних елементів інструменту, що роблять величезний вплив на якість звучання. Сучасні ободи виготовляють з металу за технологіями штампування і лиття. І ті й інші ободи розрізняються:

  • діаметр;
  • призначенням (для якого барабана зроблені);
  • формою кромки;
  • товщиною металу.

Ці параметри в сукупності впливають на тембр барабана, його динамічні можливості, чистоту і забарвленість звучання. Вважається, що від вибору обода залежить набагато більше, ніж від інших комплектуючих.

Комплектуючі для ударних - Muzline.ua

Вибір і покупка комплектуючих для ударних

В інтернет-магазині музичних інструментів і аксесуарів Музлайн можна купити комплектуючі для ударних: фіксатори для тарілок, ободи і Струни для барабанів за оптимальними цінами. До того ж, ми пропонуємо послуги доставки по Києву та Україні, гнучку систему оплати як готівкою, так і через Інтернет і покупку в кредит. На всі комплектуючі, представлені в асортименті нашого магазину поширюється офіційна гарантія якості. Наші покупці можуть скористатися консультацією фахівця по телефону, а також отримати сервісну допомогу з обслуговування та ремонту музичних інструментів.

У Музлайн знайдеться найнадійніші і якісні комплектуючі для ударних інструментів і професійних барабанних установок!

Читати повністю