Комутаційні набори

Комутаційні набори в магазині МузЛайн
Якщо ви хочете приступити до занять музикою відразу після покупки музичного інструменту, то варто подбати і про можливість підключити його до підсилювача. Щоб не довелося купувати безліч непотрібних кабелів, вам достатньо купити комутаційний набір, який дозволить не тільки підключити інструмент, але і позбутися від небажаної втрати якості сигналу. Інструментальні, аудіо, инсертные кабелі, якими укомплектовані набори, відповідають найвищим стандартам якості.
Відомо, що від якості інструментального кабелю залежить і якість звучання. Щоб в підсумковому результаті отримати якісне звучання необхідно звернути увагу на такі параметри кабелю:
- Матеріал, з якого зроблений провідник. В ідеалі провід повинен бути виготовлений з найчистішої міді без найменших вкраплень інших матеріалів, адже мідь найкраще передає сигнал.
- Перетин дроту. Щоб вся потужність підсилювача була передана на Вашу акустику необхідно певне перетин кабелю. Якщо перетин буде недостатнім, то на слух проявлятися це буде у вигляді нестачі баса.
- Форма дроту. Зовсім недавно ніхто з виробників навіть не замислювався про такий фактор як форма провідника, але після виявлення вченими «скін-ефекту». Суть відкриття зводиться до того, що в проводах з різними фактурами, електрони по різному витісняються на поверхню. Як наслідок, виходить відмінність у звучанні. Наприклад, кругла форма-класика, моножильна конструкція гарантує щільний бас, а товста і плоска моножила прекрасно передає всю динаміку гри. Прогресивною є комбінація моножильної і багатожильної конструкції зі спеціальною конструкцією.
- Покриття провідників. Найбільш популярні три види покриття: чиста мідь, олово (для захисту від корозії і окислення, а також гарантії відмінної якості звукопередачі протягом багатьох років, відрізняється чудовою передачею ВЧ), срібло (емоційне звучання з пофарбованими верхніми частотами).
- Довжина кабелю. Щоб було зручно використовувати інструмент варто подбати про те, щоб дроти не лежали скручені на підлозі. Деякі аудіофіли з метою забезпечити рівномірний зовнішній вплив на кабель, навіть використовують спеціальні підставки.
- Екранування. Для того щоб звучання було чистим і в ньому не були присутні сторонні шуми, необхідна якісна екранування.
Не можна забувати і про роз’ємах!
Яким би якісним не був кабель, але все ж багато в чому якість звучання залежить і від роз’єму, яким він оснащений. Найпопулярніші на сьогоднішній день роз’єми Jack. Популярність він знайшов за рахунок простоти використання — включив і пристрій вже готове до роботи (plug & play). Не зменшує популярності навіть відсутність спеціальних способів захисту підключення( засувки), якими оснащені XLR-роз’єми.
З особливостей комутаційного набору варто в першу чергу відзначити:
- непаянные роз’єми;
- патентовані пружини стиснення;
- ізольовані кабелі;
- спеціальні ножі для обрізки кабелю.
Вибір і покупка комутаційного набору в магазині Музлайн
Ціна такого незамінного набору в нашому інтернет-магазині залишається доступною для кожного бажаючого, навіть якщо бюджет не розрахований на серйозні покупки. Завдяки прямій співпраці з виробниками ми поставляємо в Україну оригінальні музичні інструменти та обладнання всесвітньо відомих брендів, при цьому залишаючи вартість, яка припаде до душі вітчизняному покупцеві. На продукцію надаються офіційні гарантійні талони.