Кондиціонери для накладки грифа

Показати
Сортування
Код товару: 52526
210 грн.
Код товару: 40997
253 грн.
Код товару: 58563
266 грн.
Кондиціонери для накладки грифа

Кондиціонери для накладки грифа в магазині МузЛайн

Стан грифа гітара багато в чому визначає якість звучання інструменту, забезпечує чистоту ладу, ясність тембру, сустейн і багато інших акустичні параметри. При цьому гриф - та частина гітари, яка відчуває основне навантаження і схильна до інтенсивного зносу. Це стосується, в першу чергу, накладки на гриф.

Кондиціонери для накладки грифа

Крім очищення і зволоження вона потребує ще й в захисті, оскільки найчастіше не має будь-якого спеціального покриття і можете пересихати, забруднюватися і деформуватися.

Для вирішення цих проблем було створено комплексний засіб - кондиціонер для накладки грифа, який:

  • забезпечує догляд за деревиною;
  • створює захисний шар на поверхні накладки;
  • підтримує оптимальний рівень вологи в дереві;
  • ізолює мікро-тріщини в матеріалі.

Разом з кондиціонером для накладки грифа використовуються додаткові регулятори вологості для гітари, які впливають на інструмент в цілому. Фахівці і досвідчені музиканти радять купити кондиціонер для накладки грифа і використовувати його в зимовий період, коли повітря в приміщеннях пересушується і інструменти відчувають негативний вплив.

Особливості та використання кондиціонерів для грифа

Кондиціонер для гітари являє собою легку маслянисту рідину, яка при вбиранні і висиханні утворює ультра тонкий і еластичний шар, який не відчувається фізично (не прилипає, не накопичується у ладів, не скочується і не тріскається), проте надійно захищає накладку грифа від пересихання. Виробники кондиціонерів для накладок наполягають на тому, що засіб вбирається в верхній шар матеріалу і, витісняючи природну вологу, замінює її. При цьому воно набагато повільніше випаровується, надовго забезпечивши накладці оптимальний рівень вологості.

Для зручності нанесення багато брендів оснащують пляшечки з кондиціонером спеціальними м'якими аплікаторами, які дозують подачу кошти і відразу ж втирають його в поверхню.

Наносити кондиціонер для накладки грифа можна тільки на попередньо очищену і ретельно протерту насухо накладку. Не слід допускати змішування різних засобів догляду-це може пошкодити інструменту.

Вибір і покупка кондиціонера для накладки грифа

У музичному магазині Музлайн представлений широкий вибір наборів по догляду за гітарою і можна купити кондиціонер для накладки грифа за оптимальною ціною.

Ми забезпечуємо нашим покупцям:

  • зручний сервіс для оформлення покупок;
  • оперативну доставку по Україні;
  • прозору і гнучку систему оплати;
  • офіційні гарантії якості.

Кондиціонери для накладки грифа - Muzline.ua

У Музлайн діють акції і знижки, і вигідні умови для покупок в кредит.

У нас знайдуться всі найефективніші засоби для догляду за інструментами від кращих світових виробників!

Читати повністю