Кришки для анкерів

Показати
Сортування
Код товару: 60022
9 грн.
Код товару: 53235
17 грн.
Код товару: 57174
836 грн.
Кришки для анкерів

Кришки для анкерів в магазині МузЛайн

Якість музичних інструментів визначається підходом виробника до дрібниць - аксесуарів і найпростішим комплектуючим. У їх числі-кришки для анкерів, за допомогою яких закривається поглиблення в грифі і закривається доступ до анкера. Така кришка являє собою плоску пластикову пластину найчастіше неправильної форми.

Анкерні кришки

Кришки для анкерів розрізняються по:

  • розмір;
  • форма;
  • вартість;
  • матеріал.

Сучасні Кришки для анкерів виготовляються переважно з міцного пластику чорного кольору і бувають:

  • стандартні (універсальні);
  • фірмовий.

Як правило, фірмові Кришки для анкерів від конкретного бренду володіють індивідуальною формою і брендовим дизайном, розробляються для певних моделей і коштують дорожче універсальних.

Призначення і використання анкерних кришок

Головне функціональне призначення кришки анкера-захист його і безпосередньо грифа від впливу навколишнього середовища, зокрема від перепадів вологості повітря, так як дерево чутливо саме до нього і може піддаватися деформації при тривалому контакті з вологим повітрям. Кришка захищає непокриту лаком дерев’яну поверхню, яка є в таких умовах найбільш вразливою.

Додатковий захист від пилу корозії завдяки кришці отримує і анкер, а якщо точніше-гвинт, за допомогою якого проводиться регулювання вигину прута.

Установка Кришки для анкера

Кришка анкера кріпиться в основі голови грифа за допомогою маленьких болтиків.

Її розмір повинен відповідати розміру отвору.

Для кожної конкретної моделі гітари необхідна відповідна кришка для анкера, а універсальні хоч і підходять більшості моделей інструментів, не завжди якісно виконують своє призначення.

Установку Кришки для анкера можна проводити самостійно, однак робити це необхідно акуратно, використовуючи тонкі і досить короткі болтики, які не зашкодять гриф.

Вибір і покупка Кришки для анкера

Кришка для анкера може потребувати заміни внаслідок пошкодження Старої або її втрати. Це-рутинна процедура, яку можна зробити в будь-який момент без попередньої підготовки.

Кришки для анкерів - Muzline.ua

В інтернет-магазині музичних інструментів Музлайн представлений вибір анкерних кришок - від універсальних до фірмових, також в нашому каталозі ви зможете вибрати втулки для кріплення струн, напрямні струн, пікгард панелі та інші комплектуючі для якісного ремонту вашої гітари.. Вони розрізняються за вартістю і якістю, проте однаково добре виконують свою функцію.

Ви можете оформити замовлення через наш сайт і оплатити покупку онлайн. Ми надаємо гарантію якості на всі товари, а також надаємо послуги доставки покупок по Києву і території України в найкоротші терміни.

Магазин Музлайн забезпечує гнучку систему оплати, послуги покупки в кредит, а також сервісні послуги з ремонту та обслуговування інструментів і консультації фахівців.

Читати повністю